11 сесія 6 скликання (продовження)

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

11 сесія 6 скликання (продовження)

 

Додаток до рішення №169  
11 сесії районної ради 6 скликання 
від 29 грудня 2011 року                                                                                                                                                                                                       

План діяльності з підготовки регуляторних актів на 2012 рік

Назва рішення

Обґрунтування необхідності прийняття

Строк

підготовки та прийняття

Відповідальні за розробку

1.

2.

3.

Про затвердження Положення про списання та передачу майна , що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл та міста Погребищенського району .

Про проведення повторних відстежень дії регуляторних актів:

- від 02.06.2011 року №98 “Про Порядок передачі в оренду майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл та міста Погребищенського району”;

- від 02.06.2011 року №100 “Про Методику розрахунку і порядок використання плати за оренду комунального майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл та міста району”;

- від 02.06.2011року №99 “Про Порядок проведення конкурсу на право оренди майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл та міста Погребищенського району”.

Про затвердження Порядку відчуження об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста Погребищенського району

З метою підвищення ефективності використання майна, що є спільною власністю територіальних громад Погребищенського району, та його збереження.

I- квартал

II- квартал

III-IV квартал

Виконавчий апарат районної ради

Виконавчий апарат районної ради

Виконавчий апарат районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

__________________________________________________________________________________

29 грудня 2011 року                                 №170                               11 сесія 6 скликання

Про  надання дозволу на списання майна ( необоротних активів - вікна першого і другого поверху) адмінбудівлі районної ради

Відповідно до ч.1 ст.59,  п.20, ч.1 ст.43 та п.п.4,5 ст.60, ч.2 п.10 розділу V “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні” , “Порядку списання об’єктів державної власності”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 року №1314, висновку постійно діючої комісії районної ради для визначення непридатності майна, погодження постійної комісії районної ради з питань  економічних реформ, приватизації та регулювання комунальної власності, роботи промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування населення, комплексного розвитку та благоустрою населених пунктів, районна рада вирішила:  1. Дати дозвіл на списання майна :

- віконні рами першого і другого поверхів адмінбудівлі районної ради в кількості 34 шт., які  непридатні  до експлуатації і ремонту.

2. Здійснити заходи по демонтажу та розбиранню майна, зазначеного в  п.1 цього рішення. Елементи віконних рам придатні для подальшого використання (скло), загальною площею - 210,5 кв. м, на загальну суму – 5085,71 грн. оприбуткувати на особових рахунках районної ради з оформленням необхідних документів.

3. Контроль за виконанням цього рішення  покласти на заступника голови районної ради Гринчишина І.П. та постійну комісію районної ради з питань економічних реформ, приватизації та регулювання комунальної власності, роботи промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування населення, комплексного розвитку та благоустрою населених пунктів ( Янчук В.П. ).

Голова  районної  ради                                                   В.Олексієнко

 

 

__________________________________________________________________________________

29  грудня 2011  року                                №171                         11 сесія  6 скликання

 

Про  безоплатну передачу територіальним громадам району окремо визначеного майна

Відповідно до п.19 ч.1, ч.2 ст.43, ч.1 ст.59,  ч.4 ст.60, п.10 розділу V “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  враховуючи клопотання  Павлівської, Левківської сільських рад, комунальної установи “Погребищенська районна дитячо-юнацька спортивна школа” , погодження  постійної комісії районної  ради з питань економічних  реформ, приватизації та  регулювання комунальної  власності, роботи  промисловості, транспорту  і зв’язку, будівництва, комунального  господарства, торгівлі, побутового  обслуговування населення, комплексного  розвитку  та  благоустрою  населених  пунктів, районна рада вирішила:

1. Передати безоплатно окремо визначене майно (віконне скло б/в), загальною площею- 187,70 кв. м, на загальну суму-  4534,86 грн., а саме:

Павлівській сільській раді- 28,0 кв. м;

Левківській сільській раді- 119,7 кв. м;

2. Контроль  за  виконанням цього рішення покласти   на  постійну  комісію  районної  ради з питань економічних  реформ, приватизації та  регулювання комунальної  власності, роботи  промисловості, транспорту  і зв’язку, будівництва, комунального  господарства, торгівлі, побутового  обслуговування населення, комплексного  розвитку  та  благоустрою  населених  пунктів (Янчук В.П.).

Голова   районної  ради                                                       В.Олексієнко

 

 

_________________________________________________________________________________

29 грудня 2011 року                                  №172                                      11 сесія 6 скликання

Про  надання дозволу на списання майна, що перебуває на балансі Погребищенської районної ради

Відповідно до ч.1 ст.59,  п.20, ч.1 ст.43 та п.п.4,5 ст.60, ч.2 п.10 розділу V “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні” , “Порядку списання об’єктів державної власності”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 року №1314, висновку постійно діючої комісії районної ради для визначення непридатності майна, погодження постійної комісії районної ради з питань  економічних реформ, приватизації та регулювання комунальної власності, роботи промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування населення, комплексного розвитку та благоустрою населених пунктів, районна рада вирішила:

1. Дати дозвіл на списання майна:

- котел ГС-80 “Рівне”, інвентарний номер 10410008, дата введення в експлуатацію 2000 рік, балансова вартість   - 4000,0 грн., знос – 4000,0 грн.;

- котел ГС-80 “Рівне”, інвентарний номер 10410009, дата введення в експлуатацію 2000 рік, балансова вартість – 4000,0 грн., знос – 4000,0 грн.;

-   котел ГС-80 “Прометей”, інвентарний номер 10410012, дата введення в експлуатацію 2004 рік, балансова вартість – 3750,0 грн., знос – 3750,0 грн., які знаходяться на балансі Погребищенської районної ради  та непридатні  до експлуатації і ремонту.

2. Здійснити заходи по списанню майна, зазначеного в  п.1 цього рішення, відповідно до вимог чинного законодавства України з оформленням необхідних документів.

3. Контроль за виконанням цього рішення  покласти на заступника голови районної ради Гринчишина І.П. та постійну комісію районної ради з питань економічних реформ, приватизації та регулювання комунальної власності, роботи промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування населення, комплексного розвитку та благоустрою населених пунктів ( Янчук В.П. ).

Голова  районної  ради                                                   В.Олексієнко

 

 

 

________________________________________________________________________________

29 грудня 2011 року                               № 173                                    11 сесія 6 скликання

Про надання дозволу на списання майна, що закріплене за Погребищенською центральною районною лікарнею

Відповідно до п.20, ч.1 ст.43, ч.1 ст. 59, п.п.4,5 ст.60, ч.2 п.10 розділу V “Прикінцеві та перехідні положення”  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Порядку списання об’єктів державної власності”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 року №1314, висновків комісії Погребищенської  центральної районної лікарні, затвердженої наказом головного лікаря ЦРЛ від 03.10.2011 року №141, враховуючи клопотання КУ “Погребищенська центральна районна лікарня” від 23 листопада 2011 року №49,  погодження  постійної комісії районної ради з питань економічних реформ, приватизації та регулювання комунальної власності, роботи промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування населення, комплексного розвитку та благоустрою населених пунктів, районна рада вирішила:

1.Дати дозвіл на списання непридатних для експлуатації основних засобів, що знаходяться в оперативному управлінні Погребищенської центральної районної лікарні, згідно переліку (додаток №1).

2.Дати дозвіл на відчуження шляхом продажу індивідуально визначеного майна, яке не використовується за цільовим призначенням в діяльності центральної районної лікарні, згідно переліку (додаток №2).

3.Головному лікарю Погребищенської центральної районної лікарні Олексієнку О.В.:

3.1.Здійснити заходи по списанню та продажу майна, зазначеного в п.1, п.2 цього рішення, відповідно до чинного законодавства України з оформленням  необхідних документів, та надати їх копії районній раді в місячний термін.

3.2.Прозвітувати на засіданні чергової сесії районної ради про стан надходження та використання коштів, отриманих від результатів списання та відчуження основних засобів, зазначених в додатках №1, №2 цього рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Гринчишина І.П. та постійну комісію районної ради з питань економічних реформ, приватизації та регулювання комунальної власності, роботи промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування населення, комплексного розвитку та благоустрою населених пунктів (В.П. Янчук).

Голова районної ради                                         В.Олексієнко

 

__________________________________________________________________________________
29 грудня 2011 року                                     №174                            11 сесія 6 скликання


Про   передачу в оренду управлінню праці та соціального захисту населення частини адміністративного  приміщення колишнього райвійськкомату та іншого нерухомого майна
Відповідно до п.19 ч.1 ст.43, ч.1 ст.59, п.п.4,5 ст. 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, рішення 6 сесії районної ради 6 скликання від 02.06.2011р. №98  “Про порядок передачі в оренду майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад  сіл та міста Погребищенського району”, враховуючи клопотання управління праці та соціального захисту населення від 07.11.2011 року №1547, погодження постійної комісії районної ради з питань економічних  реформ, приватизації та регулювання комунальної власності, роботи  промисловості,  транспорту, зв’язку, будівництва, комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування населення, комплексного розвитку та благоустрою  населених пунктів районна рада вирішила:
1. Передати в оренду управлінню праці та соціального захисту населення:                                     
1.1. Частину  адміністративного приміщення колишнього райвійськкомату (загальною площею 415,9 кв. м), яке знаходиться за адресою: м. Погребище, вул. Б. Хмельницького, 81, згідно плану на будівлю: першого поверху літ. А коридор №12 (загальна площа 3,9 кв. м), коридор №14 (загальна площа 6,6 кв. м), кабінет №15  (загальна площа 17,6 кв. м), кабінет №16  (загальна площа 29,4 кв. м), сходова клітина №13 (загальна площа 13,3 кв. м); другого поверху літ. А сходова клітина №35 (загальна площа 18,1 кв. м), коридор №36 (загальна площа 6,6 кв. м), кабінет №37  (загальна площа 17,2 кв. м), кабінет №38  (загальна площа 38,7 кв. м), кабінет №39  (загальна площа 18,0 кв. м), кабінет №40  (загальна площа 18,6 кв. м), кабінет №41  (загальна площа 17,1 кв. м), кабінет №42  (загальна площа 20,9 кв. м), кабінет №27  (загальна площа 36,0 кв. м), кабінет №28  (загальна площа 38,7 кв. м), кабінет №30  (загальна площа 20,5 кв. м), кабінет №32  (загальна площа 37,5 кв. м), кабінет №33  (загальна площа 18,8 кв. м), кабінет №34  (загальна площа 38,4 кв. м).
1.2. Приміщення котельні (загальною площею 34,1 кв. м), за адресою: м. Погребище, вул. Б. Хмельницького, 81, згідно плану на будівлю: першого поверху літ. Б котельня №1 (загальна площа 27,8 кв. м), побутова кімната (загальна площа 6,3 кв. м).
2. Розмір плати за оренду нерухомого майна, зазначеного в п.1.1., 1.2. цього рішення,  визначати керуючись п.5  Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл та міста  Погребищенського району, затвердженої рішенням  6 сесії районної ради 6 скликання від 02.06.2011р.  №100.  
3. Контроль за виконанням рішення покласти   на  постійну  комісію районної  ради з питань економічних  реформ, приватизації та регулювання комунальної власності, роботи  промисловості,  транспорту, зв’язку, будівництва, комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування населення, комплексного розвитку  та  благоустрою  населених пунктів (Янчук В.П.).      
Голова районної ради                                                            В.Олексієнко_________________________________________________________________________________
29 грудня 2011 року                         №175                            11 сесія 6 скликання


Про   передачу в оренду Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) частини адміністративного  приміщення колишнього райвійськкомату та іншого нерухомого майна
Відповідно до п.19 ч.1 ст.43, ч.1 ст.59, п.п.4,5 ст. 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, рішення 6 сесії районної ради 6 скликання від 02.06.2011р. №98  “Про порядок передачі в оренду майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад  сіл та міста Погребищенського району”, враховуючи клопотання Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) від 29.11.2011 року №191, погодження постійної комісії районної ради з питань економічних  реформ, приватизації та регулювання комунальної власності, роботи  промисловості,  транспорту, зв’язку, будівництва, комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування населення, комплексного розвитку та благоустрою  населених пунктів, районна рада вирішила:                               
1. Передати в оренду Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг):                                     
1.1. Частину  адміністративного приміщення колишнього райвійськкомату (загальною площею 146,0  кв. м), яке знаходиться за адресою: м. Погребище, вул. Б. Хмельницького, 81, згідно плану на будівлю: другого поверху літ. А  коридор №26 (загальна площа 40,2 кв. м), коридор №29 (загальна площа 9,2 кв. м), коридор №31 (загальна площа 43,3 кв. м), кабінет №45  (загальна площа 26,3 кв. м), кабінет №46  (загальна площа 5,9 кв. м), кабінет №47  (загальна площа 6,0 кв. м), кабінет №48  (загальна площа 0,9 кв. м), кабінет №49  (загальна площа 14,2 кв. м),
1.2. Будівлю гаража (загальною площею 41,3 кв. м), за адресою: м. Погребище, вул. Б. Хмельницького, 81, згідно плану на будівлю: першого поверху літ. В гараж №2 (загальна площа 16,6 кв. м), гараж №3 (загальна площа 24,7 кв. м).
1.3 Будівлю гаража (загальна площа 47,3 кв. м), згідно плану на будівлю: першого поверху літ. В* гараж №1 (загальна площа 47,3 кв. м).
1.4 Приміщення складу (загальна площа 23,3 кв. м), згідно плану на будівлю: першого поверху літ. в склад №1 (загальна площа 23.3 кв. м).
1.5 Туалет, згідно плану на будівлю літ. Г (загальна площа 8,3 кв. м).
2. Розмір плати за оренду нерухомого майна, зазначеного в п.1.1., 1.2., 1.3., 1.4., 1.5. цього рішення,  визначати керуючись п.5  Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл та міста  Погребищенського району, затвердженої рішенням  6 сесії районної ради 6 скликання від 02.06.2011р.  №100.  
3. Контроль за виконанням рішення покласти   на  постійну  комісію районної  ради з питань економічних  реформ, приватизації та регулювання комунальної власності, роботи  промисловості,  транспорту, зв’язку, будівництва, комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування населення, комплексного розвитку  та  благоустрою  населених пунктів (Янчук В.П.).      
Голова районної ради                                                                      В.Олексієнко