Розпорядження № 6 від 18.03. 2014 р.

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Розпорядження № 6 від 18.03. 2014 р.

Про  затвердження плану заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених для утримання Погребищенської районної ради

Керуючись п.11 ч.6, ч.7 ст.55,  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, підп.1п.13. постанови Кабінету Міністрів  України  від 1 березня 2014 р. № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету», з метою  економного та раціонального використання бюджетних коштів,

1.Затвердити план заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених для утримання Погребищенської районної ради (додається) .

2.Начальнику  відділу  фінансового та матеріально-технічного          забезпечення діяльності районної  ради Школьній Р.І. забезпечити  безумовне виконання плану заходів, затверджених даним розпорядженням, та за результатами інформувати голову районної ради щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом, для узагальнення. 

3.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної ради Волинського  С.О.

Голова районної ради                         С.М.Скарбовійчук


Волинський С.О.
Школьна Р.І.
Шлапак Ю.Г.
Затверджено
Розпорядженням голови Погребищенської
районної ради  від 18 березня  2014 року №6

План заходів
щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених
для утримання Погребищенської районної ради

1.Забезпечити взяття бюджетних зобов»язань та здійснення відповідних видатків за загальним фондом виключно в межах бюджетних асигнувань , встановлених кошторисом.

2. Припинити:

- придбання за рахунок коштів загального фонду кошторису районної ради автотранспорту, меблів, мобільних телефонів,  здійснення витрат на оплату послуг мобільного зв’язку, побутової техніки, проведення ремонту (крім приміщень, що перебувають в аварійному стані);

-збільшення чисельності працівників районної ради.

3.Обслуговування легковими автомобілями посадових осіб районної ради здійснювати в межах установлених лімітів та асигнувань, передбачених у кошторисі .

4.Забезпечити виконання затвердженого плану заходів з енергозбереження і забезпечити скорочення витрат на комунальні послуги та енергоносії.

5.Припинити використання бюджетних коштів  для проведення святкових заходів (за винятком централізованих заходів  які проводяться на державному рівні).

6.Припинити виплати грошової винагороди посадовим особам місцевого самоврядування за сумлінну безперервну працю в органах місцевого самоврядування , зразкове виконання трудових обов’язків.

7. Тимчасово припинити встановлення доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників.


Заступник голови  районної  ради                   С.О.Волинський