розпорядження № 18 від 16.09.2014 р.

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

розпорядження № 18 від 16.09.2014 р.

Про  проведення районного благодійного

марафону «Врятуймо кожного бійця –захисника України»

 

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення координації дії депутатів місцевих рад району,керівників органів місцевого самоврядування,комунальних установ , громадських організацій щодо підтримки військовослужбовців,які беруть участь в антитерористичній операції та на  виконання рішення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради №28 від 16.09.2014 року «Про проведення районного благодійного марафону «Врятуймо  кожного бійця-захисника України!»:

1.Провести 16 вересня-06 жовтня 2014 року районний благодійний марафон «Врятуймо  кожного бійця-захисника України!», який є складовою обласного марафону.

2. Звернутися до депутатів місцевих рад ,керівників органів місцевого самоврядування,комунальних установ , громадських організацій,всіх жителів району  щодо фінансової підтримки військовослужбовців, які беркть участь в антитерористичній операції шляхом опублікування звернення (додаток 1) у районній газеті «Колос» та розміщення його на офіційному сайті районної ради.

3. Утворити організаційний комітет  з проведення благодійного марафону «Врятуймо  кожного бійця-захисника України!» (додаток 2).

4. Затвердити план заходів з проведення районного благодійного марафону «Врятуймо  кожного бійця-захисника України!» (додаток 3).

5.Рекомендувати сільським ,міському головам керівникам комунальних підприємств,установ, організацій територіальних громад сіл та міста району забезпечити проведення  благодійних  культурно-мистецьких та інформаційно-просвітницьких заходів згідно із затвердженим планом з проведення районного благодійного марафону «Врятуймо  кожного бійця-захисника України!».

6.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Заступник голови районної ради                                        С.Волинський

 

 

 

 

Додаток 1

до розпорядження

заступника голови районної ради

№18 від 16.09.2014 р.

 

ЗВЕРНЕННЯ

до депутатів місцевих рад, керівників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, громадських організацій,  всіх жителів області щодо участі в Обласному благодійному марафоні

 

„ВРЯТУЙМО КОЖНОГО БІЙЦЯ – ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!”

 

Сьогодні, у найважчі часи в багатовіковій історії України, під загрозою опинилася територіальна цілісність та незалежність держави, гинуть бійці і мирне населення, більше  3 тисяч військових отримали поранення.

 

Українські воїни, які знаходяться на передовій, не жаліючи власних життів, ведуть самовіддану боротьбу, захищаючи від  терористів і російських найманців свободу, незалежність та територіальну цілісність України.  Стійкість наших військових, їх сила духу - це прояв справжнього героїзму. Ми зобов’язані допомогти повернути до життя кожного пораненого.

 

З цією метою у Вінницькій області з 16 вересня по 6 жовтня 2014 року буде проведений благодійний марафон „Врятуймо кожного бійця - захисника України”.

 

Ми звертаємося до депутатів місцевих рад, керівників органів місцевого самоврядування,  комунальних підприємств, установ, громадських організацій, приватних підприємців, керівників Церков та релігійних громад, всіх жителів Вінниччини - не бути байдужими та внести свій посильний вклад в цю нелегку боротьбу за Українську Самостійну Соборну Державу, долучившись до збору коштів задля порятунку життя поранених та постраждалих учасників антитерористичної операції, зокрема тих, які лікуються у Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону (м.Вінниця).

 

Закликаємо до об’єднання всіх сил задля підтримки наших вояків! Ми повинні бути разом у важкий для України час !

 

Кошти можна перераховувати за такими банківськими реквізитами:

 

Одержувач платежу: Вінницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України (21050, м. Вінниця, вул. Грушевського,12, контактний телефон: 35-05-68)

ЄДРПОУ: 02940109. Рахунок №26001060509598. Банк: ПАТ КБ «Приватбанк» Вінницька філія. МФО 302689

Призначення платежу: Безповоротна фінансова  допомога на придбання ліків, засобів медичного призначення, обладнання та апаратури, харчування, санітарного транспорту для поранених та постраждалих військовослужбовців в зоні  АТО.

 

Схвалено на засіданні Координаційної ради

з питань місцевого самоврядування

при голові Вінницької обласної Ради

16 вересня 2014 року

 

Заступник голови

районної ради                                                              С.Волинський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 3

до розпорядження

заступника голови районної ради

№18 від 16.09.2014 р.

 

ПЛАН ЗАХОДІВ

з проведення обласного благодійного  марафону

„Врятуймо кожного бійця – захисника України!”

№ з/п Назва заходу Термін виконання Виконавці

1 Оголошення про проведення районного благодійного  марафону „Врятуймо кожного бійця – захисника України!”, який є складовою обласного марафону. 16.09.2014р. Волинський С.О.

2 Організація та проведення благодійних заходів в населених пунктах райогу (засідання „круглих столів”, тематичні зустрічі тощо) за участю військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції. 16.09.-05.10.2014р. Волинський С.О.

Сільські,

міський голови

 

3 Організація та проведення культурно-мистецьких та інформаційно-просвітницьких заходів за участю районних та місцевих закладів культури, творчих колективів (вистави, концерти, виставки, демонстрації відео- та кінофільмів тощо). 16.09.-05.10.2014р. Волинський С.О. Кравчук Г.М.

Маценко М.І.

Сільські,

міський голови

 

4 Демонстрування документальних фільмів режисера В.Тихого «Вавілон 13» 24.09-06.10.2014 р Кравчук Г.М.

 

 

5 Благодійна акція „Врятуймо кожного бійця – захисника України!” за участю Національного Президентського оркестру України 19.09.2014 р. Кравчук Г.М.

6 Перерахунок одноденного заробітку працівниками органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, організацій територіальних громад сіл та міста району на благодійний рахунок обласного марафону. 16.09.-06.10.2014р. Волинський С.О.

Сільські,

міський голови

керівники об’єктів спільної власності територіальних громад району

7 Збір добровільних пожертвувань в органах місцевого самоврядування,комунальних та інших  підприємствах,установах та організаціях району 16.09-

06.10.2014 р. Волинський С.О.

Сільські,

міський голови

керівники об’єктів спільної власності територіальних громад району

 

Заступник голови районної ради                       С.Волинський

Додаток 2

до розпорядження

заступника голови районної ради

№18 від 16.09.2014 р.

 

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ

з проведення районного благодійного  марафону

„Врятуймо кожного бійця – захисника України!”

 

ВОЛИНСЬКИЙ

Сергій Олександрович

- заступник голови районної ради,голова оргкомітету

ПАНАСЮК

Валентина Михайлівна

- головний спеціаліст відділу організаційного та методичного забезпечення діяльності

районної  ради, секретар оргкомітету

 

ДОВГОПОЛЮК

Тамара Василівна

- Педосівський  сільський голова

ТОМЧУК

Олександр Максимович - Довгалівський сільський голова

 

КОРІНЕНКО

Володимир Васильович - голова постійної комісії районної ради з питань бюджету

 

КРАВЧУК

Галина Миколаївна - начальник відділу культури і туризму  райдержадміністрації (за згодою)

 

 

МАЦЕНКО

Микола Іванович - редактор районної газети «Колос»

 

НОВІЦЬКА

Наталя Серафимівна  - начальник відділу економіки і торгівлі РДА (за згодою)

 

НОСОВА

Тетяна Анатоліївна - голова постійної комісі районної ради з питань регламенту,депутатської діяльності і етики,гласності,адміністративного устрою, взаємодії  органами місцевого самоврядування

 

 

 

ШАФРАНСЬКИЙ

Петро Петрович -голова постійної комісії районної ради з питань  агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин,охорони довкілля,раціонального використання надр,заступник голови райдержадміністрації

 

ЯРЕМЧУК

Віра Іванівна   - Дзюньківський сільський голова

 

Заступник голови районної ради               С.Волинський