41 cесія 6 скликання

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

41 cесія 6 скликання

УКРАЇНА

ПОГРЕБИЩЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 749

2 8 травня 2015 року 41 сесія 6 скликання

Про виконання районного бюджету за І квартал 2015 року та заходи по забезпеченню його виконання у ІІ кварталі  2015 року

Відповідно до вимог пункту 17 частини 1 статі 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 4 статі 80 Бюджетного кодексу України заслухавши звіт  начальника управління фінансів районної державної адміністрації, районна рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2015 року за загальним фондом по доходах у сумі  29424760 грн., видатках у сумі 28839884 грн. Спеціальним фондом по доходах у сумі 311208 грн.,  видатках у сумі 5776 грн..(Додатки 1,2).

2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування, керівникам бюджетних установ і організацій:

2.1. Не допускати кредиторської заборгованості, особливо простроченої, ліквідувати наявну кредиторську заборгованість.

2.2. Забезпечувати оперативність здійснення всіх видатків, а в першу чергу видатки на захищенні статті бюджету. Не допускати відволікання бюджетних коштів у дебіторську заборгованість.

2.3. Продовжувати роботу по збільшенню власних надходжень бюджетних установ району шляхом збільшення обсягу і видів надання платних послуг, залучення спонсорської допомоги, здачі в оренду приміщень і майна, яке ними не використовується.

2.4. Не допускати понаднормативного або іншого додаткового, не передбаченого чинним законодавством, введення штатних одиниць в закладах соціально-культурної сфери та апаратах органів місцевого самоврядування.

2.5. Забезпечити використання бюджетних коштів з максимальною ефективністю та доцільністю з метою вирішення проблем соціальної сфери району в умовах її обмеженого фінансування.

2.6. Забезпечити прийняття та здійснення заходів з енергозбереження в бюджетній сфері, сприяти їх першочерговому фінансуванню. Визначити такі заходи по кожній бюджетній установі та закладу, що фінансуються з місцевого бюджету, з відображенням конкретних сум, які спрямовуються на їх реалізацію в кошторисах.

3. Районній державній адміністрації спільно з органами місцевого самоврядування вживати заходи щодо перегляду відповідно до чинного законодавства орендної плати за землю, заходи по забезпеченню виконання місцевих бюджетів шляхом збільшення обсягів здачі в оренду земель запасу, резервного і водного фондів ефективним користувачам, забезпечити своєчасне і повне надходження коштів за оренду цих земель до місцевих бюджетів в розмірах, визначених чинним законодавством, та стягнення боргів минулих років; прискорити завершення роботи по інвентаризації укладених угод оренди землі і об’єктів комунальної власності.

4. Органам місцевого самоврядування активізувати роботу по впровадженню місцевих податків і зборів відповідно до наявних об’єктів оподаткування, ініціювати перегляд у сторону збільшення ставок плати за торговий патент, частки податку з прибутку комунальних підприємств.

5. Органам місцевого самоврядування проаналізувати доцільність пільг зі сплати податків і зборів до місцевих бюджетів. В разі необґрунтованого надання, внести пропозиції відповідними радами щодо їх відміни.

6. Начальнику управління фінансів райдержадміністрації (Медику І.В.) прозвітувати про виконання районного бюджету за ІІ квартал 2015 року на засіданні постійної комісії з питань бюджету та на черговій сесії районної ради.

7. Це рішення має бути опубліковане згідно чинного законодавства.

 

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету (Коріненко В.В.)

Заступник голови районної ради                                  Сергій Волинський

Україна

Вінницька область

ПОГРЕБИЩЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ № 750

28 травня 2015 року 41 сесія 6 скликання

Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік

Відповідно до вимог пункту 17 частини 1 статі 43, частини 1 статі 59,65   Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”, статі 14-1,71, пункту 8 статі 78, пункту 2 частини 1 статі 96,101 Бюджетного кодексу України,  враховуючи клопотання головних розпорядників коштів та висновки постійної комісії районної ради з питань бюджету районна рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до загального фонду районного бюджету та збільшити доходну і видаткову частини  за рахунок субвенції із бюджетів сіл та міста в сумі 127800 грн. в тому числі: 11000 грн. на виплату компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, відповідно до вимог постанови КМУ № 558 від 28 квітня 2004 року; 14000 грн. на харчування дітей у загальноосвітніх школах району; 57800 грн. на проведення ремонту комунальних закладів освіти: Очеретнянської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів Погребищенської районної ради в сумі 8000 грн., Погребищенської загальноосвітньої школи № 4 І-ІІІ ступенів Погребищенської районної ради в сумі 9800 грн.; Розкопанської загальноосвітньої школа І-ІІ ступенів Погребищенської районної ради в сумі 40000 грн.; проведення ремонту Розкопанського фельдшерського пункту в сумі 35000 грн.; придбання вхідних дверей та ганку до Мончинського фельдшерського пункту в сумі 10000 грн..

2.Внести зміни до спеціального фонду (бюджету розвитку) районного бюджету та збільшити доходну і видаткову частини  в сумі 146000 грн. за рахунок субвенції із бюджетів сіл та міста в тому числі: 40000 грн. для делегування до обласного бюджету на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт каналізаційної системи та очисних споруд ЦРЛ; 6000 грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації  пам’ятного знаку учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЄС; 100000 грн. спів фінансування до проекту державного фонду регіонального розвитку «Реконструкція корпусу № 1 КУ «Погребищенська ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів Погребищенської районної ради».

3.Збільшити видаткову частину районного бюджету за рахунок  вільного залишку бюджетних коштів  загального фонду в сумі 230222 грн. та спрямувати їх:

Відділу освіти райдержадміністрації – 119430 грн., в тому числі 17130 грн. погашення заборгованості яка виникла у 2014 році; 60000 грн. спів фінансування до проекту державного фонду регіонального розвитку «Реконструкція корпусу № 1 КУ «Погребищенська ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів Погребищенської районної ради»; 42300 грн. завершення поточного ремонту будинку юнацької творчості.

Районній раді – 16792 грн. на виконання робіт на внутрішнє газопостачання опалювального пункту адмінбудівлі по вулиці Б.Хмельницького, 81 у м.Погребище, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл та міста Погребищенського району і перебуває  на балансі районної ради та здійснення авторського нагляду за якістю будівельно-монтажних робіт при споруджені систем газопостачання;

Районній державній адміністрації – 20000 грн. на виконання районної програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби та призову до лав Збройних Сил України на період 2011-2015 роки;

Районному медичний центру первинної медико-санітарної допомоги – 5000 грн. на придбання паливно-мастильних матеріалів;

Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації – 69000 грн. в тому числі 12000 грн. матеріальна допомога на лікування жителів району (Грицишина В.Я. -1500 грн., Сизонюка В.П. – 1500 грн., Ваколюк С.М. – 1500 грн., Войцещук Л.О -1500 грн., Поліш Л.М – 1500 грн., Збожинському В.І. – 1500 грн., Арсеній Л.О. – 1500 грн., Безклейній Ю.О. – 1500 грн.); 3000 грн. матеріальна допомога учасникам антитерористичної операції на сході України (Писаренко С.В. – 1500 грн., Балімчук В.А.- 1500 грн.); 4000 грн. на придбання лікувального харчування дітям сім’ї Ачкевичів; 50000 грн. на виконання районної програми виконання Погребищенською районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Погребищенською районною радою в бюджетній і соціальній сфері та реалізації заходів соціального розвитку на 2015 рік.

4.Внести зміни до спеціального фонду (бюджету розвитку) районного бюджету та збільшити видаткову частину за рахунок вільного залишку бюджетних коштів  в сумі 31172 грн. на погашення заборгованості  відділу освіти райдержадміністрації яка виникла станом на 01 січня 2015 року.

5Збільшити дефіцит бюджету розвитку (спеціального фонду) районного бюджету на суму 76792 грн. джерелом покриття якого визначити перерозподіл коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду).

ню фінансів райдержадміністрації (Медик І.В.) внести зміни до доходної та видаткової частини районного бюджету відповідно додатків 1,2,3,4,5,6,7 цього рішення та провести фінансування вказаних видатків.

7. Інформацію голови постійної комісії районної ради з питань бюджету (Коріненко В.В.)  про використання  виділених коштів заслухати  на черговій сесії.

8. Це рішення має бути опубліковане згідно чинного законодавства.

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету (Коріненко В.В.)

Заступник  голова районної ради                           С. Волинський

Україна

Вінницька область

ПОГРЕБИЩЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ № 752

28 травня 2015 року 41 сесія 6 скликання

Про районну  Програму виконання Погребищенською районною державною адміністрацією повноважень,  делегованих Погребищенською районною радою в бюджетній і соціальній сфері та реалізації заходів соціального розвитку на 2015 рік

На підставі пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання Погребищенської районної державної адміністрації від 13.05.2015 року № 02-09/1270, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити району  програму Програму виконання Погребищенською районною державною адміністрацією повноважень,  делегованих Погребищенською районною радою в бюджетній і соціальній сфері та реалізації заходів соціального розвитку на 2015 рік -   далі Програма (додається.)

2. Рекомендувати управлінню фінансів районної державної адміністрації передбачити фінансування витрат, пов’язаних з реалізацією програми.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, і туризму, спорту, роботи з  молоддю, охорони здоров”я,  соціального захисту  населення, роботи  з ветеранами (Гаврилюк О.Ф.)  та постійну  комісію з питань  бюджету (Коріненко В.В.).

Заступник голови районної ради                                     С. Волинський

1.Паспорт

районної Комплексної  Програми   виконання Погребищенською районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Погребищенською районною  радою по забезпеченню державної політики

в бюджетній і соціальній сфері та реалізація заходів    соціального  розвитку на 2015 рік.

 

1 Ініціатор розроблення Програми Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Погребищенська районна державна адміністрація

2 Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення Програми Закон України : “ Про   місцеві   державні адміністрації”, Постанова Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 року №106 “Про Удосконалення порядку надання житлових субсидій”

3 Розробник Програми Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

4 Відповідальний виконавець Програми Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Погребищенська районна  державна адміністрація, районна рада.

5 Учасники Програми Районна  державна адміністрація, районна рада, управління фінансів райдержадміністрації,   управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації

6 Строк реалізації Програми 2015 рік

7 Основні джерела фінансування Програми Кошти  районного  бюджету.

8 Загальний обсяг фінансових ресурсів районного бюджету, необхідних для реалізації заходів Програми

50000 грн.

Затверджено

рішенням   41сесії  Погребищенської

районної ради   6    скликання

від     28 травня      2015 року  №752

РАЙОННА КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА

виконання Погребищенською районною  державною адміністрацією повноважень, делегованих Погребищенською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній і соціальній сфері та реалізація заходів  соціального  розвитку на 2015 рік

І. Загальні положення

Районна Комплексна програма  виконання  Погребищенською районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Погребищенською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній і соціальній сфері та реалізація заходів соціального розвитку на 2015 рік (далі  Програма) покликана сприяти реалізації Постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 року № 106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій» щодо соціального захисту населення в частині надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

ІІ. Проблема,  на розв'язання якої спрямована Програма

Одними з найгостріших життєвих проблем у населення району є відсутність коштів для оплати житлово-комунальних послуг в умовах різкого зростання цін.

Забезпечення соціального захисту малозабезпечених сімей в Україні в умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги здійснюється шляхом надання таким родинам державної соціальної допомоги у вигляді щомісячної адресної безготівкової субсидії для відшкодування витрат на оплату користування житлом або його утримання та комунальних послуг (водопостачання, водовідведення, електроенергія, вивезення побутового сміття та рідких нечистот), а також один раз на рік субсидії готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива (субсидія).

Дана Програма - це комплекс заходів, що здійснюються на місцевому рівні з метою фінансової та соціальної підтримки сімей, сприяння вирішенню їх соціально-побутових проблем.

 

ІII. Мета Програми

Метою Програми є надання громадянам щомісячної адресної безготівкової субсидії для відшкодування витрат на оплату користування житлом або його утримання та комунальних послуг, поліпшення ефективності взаємодії структурних підрозділів районної державної адміністрації, міських, сільських та інших юридичних осіб у сфері надання субсидій.

IV. Обгрунтування шляхів і засобів досягнення мети Програми, обсяги та джерела фінансування, строки виконання Програми

Вирішення питань соціального захисту населення району, здійснення послідовної політики щодо підвищення кількості та якості надання соціальних послуг, ефективності проведення соціальної політики щодо покращення якості життя вразливих груп населення, забезпечення державних соціальних гарантій та впровадження нових механізмів посилення адресності надання соціальних послуг, підтримки окремих категорій громадян передбачається здійснювати шляхом реалізації комплексу взаємопов’язаних завдань і заходів управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації, іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації, громадськими організаціями за рахунок коштів бюджетів усіх рівнів, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.

Визначити, що протягом всього періоду реалізації цієї програми уточнений перелік заходів із зазначенням конкретних джерел та обсягів фінансування може підлягати коригуванню шляхом їх затвердження окремим розпорядженням  заступника  голови районної державної адміністрації.

Реалізація Програми здійснюватиметься за рахунок коштів районного бюджету.

Термін виконання Програми – 2015 рік.

V. Завдання і заходи Програми та результативні показники

Реалізація завдань Програми здійснюється шляхом фінансування відповідно до чинного законодавства районного бюджету.

Програмою передбачається виконання таких завдань:

забезпечення своєчасності отримання громадянами державних соціальних гарантій;

надання адресної соціальної допомоги населенню району у вигляді субсидій.

Виконання визначених даною Програмою заходів підвищить рівень соціального захисту, поліпшить соціально-психологічний мікроклімат в родинах, а також дасть можливість сім'ям отримати додаткові соціальні гарантії та адресні допомоги.

VІ. Координація та контроль за ходом виконання Програми

Загальний контроль за виконанням Програми здійснюється районною державною адміністрацією та  районною радою .

Організаційне супроводження виконання Програми у 2015 році здійснюватиме управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Основні форми контролю за реалізацією заходів та досягненням показників Програми:

моніторинг, аналіз та звітність про виконання заходів Програми відповідними структурними підрозділами райдержадміністрації та надання управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації відповідних інформацій щоквартально до 1 числа місяця, наступного за звітним періодом;

надання управлінням праці та соціального захисту населення районної державної  адміністрації узагальненої інформації про хід виконання Програми  районній державній  адміністрації   та районній раді  щоквартально  до  5  числа  місяця,  наступного  за  звітним   періодом.

VІІ. Очікувані кінцеві результати виконання програми.

Напрями показни-ків Програми Найменування показників виконання Програми Одиниця виміру Значення показників

соціальні Охоплення заходами соціального захистугромадян, що мають право на отримання субсидій на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг Чисельність

домогосподарств 14000

У результаті виконання заходів Програми очікується досягнення певних зрушень у реалізації державної соціальної політики в районі в частині надання субсидій, охоплення максимального кола осіб заходами соціального захисту та підтримки найбільш уразливих верств населення району шляхом додержання державних соціальних гарантій та впровадження додаткових форм адресної підтримки.

Розрахунок витрат на потреби оформлення громадянам

району житлових  субсидій

Прогнозна кількість одержувачів Найменування товару Кількість

Розмір витрат

(грн.) Сума на 2015 рік

(грн.)

10000 осіб папір 100 упаковок 82.00 8200.00

конверти 10000 шт. 2.50 25000

папки 7553 шт. 2 15106

Краска для картриджа Тонер Brother HL-2040 14 шт. 121 1694

Всього: 50000

 

Україна

Вінницька область

ПОГРЕБИЩЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ №753

28  травня 2015 року 41 сесія 6 скликання

Про внесення змін до районної Програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби та призову до лав Збройних Сил України на період 2011-2015 років

 

Керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону «Про військовий обов’язок і військову службу»,  Закону України «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» від 15.01.2015 р. № 3113- VІІІ, Указу Президента України «Про концепцію допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді», відповідно до районної Програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби та призову до лав Збройних Сил України на період 2011-2015 років, прийнятої рішенням 4 сесії 6 скликання Погребищенської районної ради  24.02.2011 року, клопотання Погребищенської районної державної адміністрації від 29.04.2015 року № 02-09/1160 та погодження постійної комісії районної ради з питань освіти, культури і туризму, спорту, роботи з молоддю, охорони здоров’я, соціального захисту населення, роботи з ветеранами, районна рада

ВИРІШИЛА

1. Внести зміни до  розділів 5, 6 та до довідки «Про розподіл районного бюджету на виконання заходів районної програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби та призову до лав Збройних Сил України на період 2011-2015 років» і їх викласти у такій редакції:

Розділ 5 «Обсяги коштів, які пропонується залучити на виконання заходів Програми районного бюджету на 2015 р. - 217,0 тис. грн».

Розділ 6. «Орієнтований обсяг фінансування на 2015 р. - 217,0 тис. грн.»;

Джерела фінансування - районний бюджет – 92,0 тис. грн., сільські бюджети – 125,0 тис. грн.

Довідка «Про розподіл районного бюджету на виконання заходів районної програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби та призову до лав Збройних Сил України на період 2011-2015 роки»:

Запланована сума коштів для фінансування програми на 2015 рік - 217 тис. грн.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури і туризму, спорту, роботи з молоддю, охорони здоров’я, соціального захисту населення, роботи з ветеранами (Гаврилюк О.Ф.).

Заступник голови районної ради                                С. ВОЛИНСЬКИЙ

 

Україна

Вінницька область

ПОГРЕБИЩЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ №754

28 травня 2015 року                                                          41 сесія 6 скликання

Про внесення змін до районної Програми Оздоровлення

та відпочинку дітей і молоді  на  2014 -2018 роки

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування», законів України «Про охорону дитинства», «Про позашкільну освіту», «Про оздоровлення та відпочинок дітей», районної «Програми оздоровлення та відпочинку дітей і молоді  на  2014 -2018 роки» затвердженої рішенням 31 сесії 6 скликання Погребищенської районної ради  від  27.03.2014 року № 593,  з метою удосконалення організації повноцінного відпочинку, оздоровлення дітей і молоді району, клопотання Погребищенської районної державної адміністрації від 20.04.2015 року № 02-09/1055 та погодження постійної комісії районної ради з питань освіти, культури і туризму, спорту, роботи з молоддю, охорони здоров’я, соціального захисту населення, роботи з ветеранами,  районна рада

ВИРІШИЛА: 1. Внести зміни до додатку 1 районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей і молоді  на  2014 -2018 роки, прийнятої рішенням 31 сесії 6 скликання Погребищенської районної ради  від  27.03.2014 року № 593, та викласти  пункт 19 «Напрями діяльності та заходи районної програми оздоровлення та відпочинку дітей і молоді на 2014 -  2018 роки» у такій редакції:

п. 19 «Забезпечити придбання та здешевлення вартості путівок для оздоровлення та відпочинку дітей і молоді Погребищенського району пільгової категорії».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури і туризму, спорту, роботи з молоддю, охорони здоров’я, соціального захисту населення, роботи з ветеранами (Гаврилюк О.Ф.).

Заступник голови районної ради                                С. ВОЛИНСЬКИЙ

 

Україна

Вінницька область

ПОГРЕБИЩЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ №755

«28» травня  2015 р.                           41 сесія  6 скликання

 

Про внесення змін та затвердження  персонального складу комісії районної ради з питань поновлення прав реабілітованих

 

Відповідно до ч.2 ст.43, ч.1 ст.59,  Закону України  “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Закону  України « Про реабілітацію жертв  політичних репресій на Україні»», Положення про  комісії Рад   народних депутатів з питань поновлення прав  реабілітованих,  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 червня 1991 року №48, із наступними відповідними змінами та доповненнями, з  метою забезпечення вирішення   питань, пов'язаних з установленням факту розкуркулення,  адміністративного виселення  з  відшкодуванням  матеріальних  збитків   і   виплатою грошової компенсації реабілітованим,  які  відбували  покарання  у вигляді позбавлення волі або примусового поміщення до  лікувальних закладів,  поновленням   житлових   та   інших   прав    громадян, реабілітованих відповідно  до  Закону  України  "Про  реабілітацію жертв політичних репресій в Україні" ,  враховуючи  кадрові зміни які відбулися, висновок постійної комісії районної ради  з питань зміцнення    законності, правопорядку, охорони прав  людини , районна рада  В И Р І Ш И Л А :

1.Внести зміни та затвердити   персональний склад  комісії районної ради  з питань поновлення прав  реабілітованих за списком  (додається) .

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну комісію районної ради з питань   зміцнення    законності,  правопорядку,  охорони  прав  людини   ( О.О.Скалецький).

3.Визнати таким, що втратило чинність рішення 2 сесії Погребищенської районної ради 6 скликання від 30 грудня 2010 року №36.

Заступник голови районної ради                                 С..Волинський

 

 

 

Україна

Вінницька область

ПОГРЕБИЩЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ №756

 

28 травня  2015 року                                                41 сесія  6 скликання

 

Про  не проведення   проміжних виборів депутата Погребищенської районної ради 6 скликання  по Розкопанському одномандатному мажоритарному  виборчому округу №19  , замість того,

повноваження якого були достроково припинені

 

Відповідно до ч.1 ст.141 ,  ч.2 ст.43 , ч.1 ст.59,  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні”, п.8 ч.1ст.5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», п.7 ст.42 Регламенту Погребищенської районної ради 6 скликання,  ч.3 ст.81 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», з метою забезпечення  виконання вимог ч.3 ст.81 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», враховуючи рекомендації Центральної виборчої комісії викладені у листі від 02.04.2015 року за №21-38-541, висновок  постійної комісії районної ради  з питань регламенту депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування районна    рада  В И Р І Ш И Л А :

 

1. Не проводити проміжні вибори депутата Погребищенської районної ради 6 скликання  по Розкопанському одномандатному мажоритарному  виборчому округу №19 , замість того, повноваження якого були достроково припинені.

 

2.В разі дострокового припинення повноважень депутата менш як за шість місяців до закінчення строку повноважень діючого складу Погребищенської районної ради  6скликання , вибори депутатів замість тих, повноваження яких були припинені, не проводити.

 

3. Про прийняте рішення невідкладно повідомити  Погребищенську  районну виборчу комісію .

 

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування (Носова Т.А.)

 

Заступник голови районної ради                        С.Волинський

Україна

Вінницька область

ПОГРЕБИЩЕНСЬКА РАЙОННА

РІШЕННЯ №757

«28» травня  2015 р.                    41 сесія  6 скликання

Про  затвердження списку народних засідателів

Відповідно до ч.1 ст.144 , ч.4 ст.124 Конституції України, ч.1 ст.59,  ч.2 ст.43 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 58, 59 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», з метою забезпечення  безпосередньої участі  народу у здійсненні правосуддя, враховуючи подання голови Погребищенського районного суду   від 24 квітня 2015 року  №2363/15-вих,згоду вказаних у поданні осіб  бути народними засідателями, висновок  постійної комісії районної ради  з питань зміцнення    законності,  правопорядку,  охорони  прав  людини ,  районна    рада   В И Р І Ш И Л А :

1.Затвердити список народних засідателів-громадян які постійно проживають  на території на яку поширюється юрисдикція Погребищенського районного суду, відповідають вимогам  статті 59 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»   та дали згоду   бути народними засідателями в кількості 6 осіб  у такому складі:

1.Андрійчук Василь Васильович, 14.01.1964 року народження,  пенсіонер, проживає у м.Погребище;

2.Братанюк Леонід Євгенійович, 20.08.1956 року народження, методист, викладач суспільних наук Погребищенського медичного коледжу;

3.Демиденко Віктор Григорович, 03.10.1960 року народження, заступник директора Погребищенського ВПУ-42, проживає у м.Погребище;

4.Петренко Юрій Миколайович, 25.07.1979 року народження, приватний підприємець, проживає у м.Погребище;

5.Третьяк Віра Петрівна, 07.08.1960 року народження, , проживає у м.Погребище;

6.Шульгань Олександр Вікторович, 09.05.1978 року народження, інженер-програміст та інформаційних технологій  СО «Погребищенські ЕМ» ПАТ «Вінницяобленерго»

терміном на чотири роки.

2.Забезпечити публікацію списку народних засідателів  в газеті «Колос».

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну комісію районної ради з питань   зміцнення    законності,  правопорядку,  охорони  прав  людини   ( О.О.Скалецький).

4.Визнати таким, що втратило чинність рішення 2 сесії Погребищенської районної ради 6 скликання від 30 грудня 2010 року №36.

Заступник голови районної ради                        С.О.Волинський

 

Україна

Вінницька область

ПОГРЕБИЩЕНСЬКА РАЙОННА

РІШЕННЯ №758

“28” травня 2015 року                                 41 сесія 6 скликання

Про звільнення директора комунального закладу “Погребищенська районна дитячо-юнацька спортивна школа” Шевчука А.В.

Відповідно до п.20 ст.43 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні, п.п.4 ч.1 ст.36, ст.38 Кодексу законів про працю  України, розділу “Керівництво ДЮСШ” Статуту комунального закладу “Погребищенська районна дитячо-юнацька спортивна школа”, затвердженого рішенням 21 сесії районної ради 5 скликання від 15.10.2009 року №264, рішення 28 сесії районної ради 6 скликання від 26.12.2013 року №544 “Про порядок призначення та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, установ та закладів , які є об’єктами права спільної власності територіальних громад сіл та міста Погребищенського району”, заяви директора  комунального закладу “Погребищенська районна дитячо-юнацька спортивна школа” Шевчука А.В. від 10.12.2014 року, подання райдержадміністрації від 20.04.2015 року №02-09/1050, наказів відділу освіти райдержадміністрації від 10.12.2014 року №215-к “Про звільнення Шевчука А.В.” та від 17.12.2014 року №222 “Про призначення Прокопенка В.Ф.”, погодження постійної  комісії     районної  ради з питань економічних  реформ, приватизації та регулювання комунальної власності, роботи  промисловості,  транспорту, зв’язку, будівництва, комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування населення, комплексного розвитку  та  благоустрою  населених пунктів, районна рада ВИРІШИЛА:

1. Вважати звільненим Шевчука Анатолія Володимировича з посади директора  комунального закладу “Погребищенська районна дитячо-юнацька спортивна школа” за власним бажанням, в зв’язку з виходом на пенсію за вислугою років.

2.Обов’язки директора  комунального закладу “Погребищенська районна дитячо-юнацька спортивна школа”  тимчасово  покласти на викладача цього закладу Прокопенка Володимира Феофіловича.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти   на  постійну  комісію     районної  ради з питань економічних  реформ, приватизації та регулювання комунальної власності, роботи  промисловості,  транспорту, зв’язку, будівництва, комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування населення, комплексного розвитку  та  благоустрою  населених пунктів (Янчук В.П.).

Заступник  голови  районної ради С. Волинський

Україна

Вінницька область

ПОГРЕБИЩЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ №  759

28 травня 2015р.                                 41 сесія 6 скликання

Про надання згоди на безоплатну передачу з державної власності у спільну комунальну власність територіальних громад сіл та міста Погребищенського району адмінбудинку з господарськими будівлями, розташованих за адресою:  вул. Вишнева, 3, м. Погребище

Відповідно до статей п.32 ч.1 ст. 43, ч.1 ст. 59, ст. 60, пункту 10 розділу V прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності”, Положення      про порядок передачі об'єктів права державної власності затвердженого  Постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 р. №1482, враховуючи подання Погребищенської районної державної адміністрації  від 21.04.2015 року за №02-09/1070, висновки і рекомендації постійної комісії районної ради   з питань економічних реформ, приватизації та регулювання комунальної власності, роботи промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування населення, комплексного розвитку та благоустрою населених пунктів, районна рада вирішила:

1.Клопотати перед Міністерством юстиції України щодо безоплатної передачі адмінбудинку з господарськими будівлями державної  власності , що знаходиться за адресою: Вінницька  область, Погребищенський район, м.Погребище, вул. Вишнева, 3, та перебуває на балансі Головного управління юстиції у Вінницькій області до спільної власності територіальних громад сіл та  міста Погребищенського  району.

2.Надати згоду на безоплатне прийняття нерухомого майна, визначеного пунктом 1 даного рішення, до спільної власності територіальних громад сіл та  міста Погребищенського району.

3. Доручити Погребищенській  районній раді:

3.1.Здійснити підготовку та подати до Міністерства юстиції України  матеріали для ініціювання розгляду та прийняття рішення щодо безоплатної передачі нерухомого майна, визначеного пунктом 1 цього рішення, до спільної власності територіальних громад сіл та  міста Погребищенського району;

3.2.У разі підтримання даного клопотання про передачу нерухомого майна,  здійснити заходи (створити комісію) щодо прийняття об’єкта до спільної власності територіальних громад сіл та міста Погребищенського району Вінницької області;

3.3.Внести  відповідні зміни до Переліку об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та  міста Погребищенського району Вінницької області.

4. Право спільної власності на нерухоме майно, визначене пунктом 1 цього рішення,  виникає у територіальних громад сіл та міста Погребищенської районної ради Вінницької області в особі Погребищенської районної ради з моменту підписання акта приймання-передачі об’єкта.

5.Після переходу права власності на нерухоме майно, визначене пунктом 1 цього рішення,  закріпити його на праві оперативного управління за відділом культури Погребищенської районної державної адміністрації.

6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Погребищенської районної ради з питань  економічних реформ, приватизації та регулювання комунальної власності, роботи промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування населення, комплексного розвитку та благоустрою населених пунктів (Янчук В.П.)

Заступник голови  районної ради С.О. Волинський

Україна

Вінницька область

ПОГРЕБИЩЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ № 760

28 травня 2015 р.                                              41 сесія 6 скликання

Про   передачу в оренду  частини адміністративного  приміщення та котельні, розташованих за адресою: м. Погребище, вул. Б. Хмельницького, 81 Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

Відповідно до п.19 ч.1 ст.43, ч.1 ст.59, п.п.4,5 ст. 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, рішення 6 сесії районної ради 6 скликання від 02.06.2011р. №98  “Про порядок передачі в оренду майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад  сіл та міста Погребищенського району”, враховуючи клопотання начальника Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації від 14.04.2015 року №533, погодження постійної комісії районної ради з питань економічних  реформ, приватизації та регулювання комунальної власності, роботи  промисловості,  транспорту, зв’язку, будівництва, комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування населення, комплексного розвитку та благоустрою  населених пунктів,   районна рада ВИРІШИЛА:

1. Передати в оренду управлінню праці та соціального захисту населення:

1.1. Частину  адміністративного приміщення колишнього райвійськкомату (загальною площею 415,9 кв. м), яке знаходиться за адресою: м. Погребище, вул. Б. Хмельницького, 81, згідно плану на будівлю: першого поверху літ. А коридор №12 (загальна площа 3,9 кв. м), коридор №14 (загальна площа 6,6 кв. м), кабінет №15  (загальна площа 17,6 кв. м), кабінет №16  (загальна площа 29,4 кв. м), сходова клітина №13 (загальна площа 13,3 кв. м); другого поверху літ. А сходова клітина №35 (загальна площа 18,1 кв. м), коридор №36 (загальна площа 6,6 кв. м), кабінет №37  (загальна площа 17,2 кв. м), кабінет №38  (загальна площа 38,7 кв. м), кабінет №39  (загальна площа 18,0 кв. м), кабінет №40  (загальна площа 18,6 кв. м), кабінет №41  (загальна площа 17,1 кв. м), кабінет №42  (загальна площа 20,9 кв. м), кабінет №27  (загальна площа 36,0 кв. м), кабінет №28  (загальна площа 38,7 кв. м), кабінет №30  (загальна площа 20,5 кв. м), кабінет №32  (загальна площа 37,5 кв. м), кабінет №33  (загальна площа 18,8 кв. м), кабінет №34  (загальна площа 38,4 кв. м).

1.2. Приміщення котельні (загальною площею 34,1 кв. м), за адресою: м. Погребище, вул. Б. Хмельницького, 81, згідно плану на будівлю: першого поверху літ. Б котельня №1 (загальна площа 27,8 кв. м), побутова кімната (загальна площа 6,3 кв. м).

2. Розмір плати за оренду нерухомого майна, зазначеного в п.1.1., 1.2. цього рішення,  визначати керуючись п.5  Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл та міста  Погребищенського району, затвердженої рішенням  6 сесії районної ради 6 скликання від 02.06.2011р.  №100.

3. Контроль за виконанням рішення покласти   на  постійну  комісію районної  ради з питань економічних  реформ, приватизації та регулювання комунальної власності, роботи  промисловості,  транспорту, зв’язку, будівництва, комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування населення, комплексного розвитку  та  благоустрою  населених пунктів (Янчук В.П.).

Заступник  голови районної ради                     С. Волинський

 

 

 

 

 

Україна

Вінницька область

ПОГРЕБИЩЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ № 761

28  травня  2015  року                                                    41 сесія 6 скликання

Про затвердження  технічної документації з нормативно - грошової оцінки земельних  ділянок (землі  запасу та резерву ), що надаються на умовах оренди  громадянину Рачуку О.М..  для ведення фермерського господарства,  розташованих на території Ширмівської   сільської  ради (за межами населеного пункту)

Відповідно  до п. 21ч. 1 ст. 43, ч.1ст.59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.13,ч.2ст.23 Закону України «Про оцінку земель», ст.10,124,186  Земельного кодексу України , ст. 4, 21 Закону України «Про оренду землі»,    розглянувши    подання відділу  Держземагенства у Погребищенському районі  за номером 17-28- 0.1-506/2-  від 24 березня  2015 року,  розроблену Державним підприємством       «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою  технічну документацію   з нормативно - грошової оцінки земельних  ділянок (землі  запасу та резерву ), що надаються на умовах оренди  громадянину Рачуку О.М..  для ведення фермерського господарства,  розташованих на території Ширмівської   сільської  ради (за межами населеного пункту), враховуючи погодження постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу,  регулювання  земельних відносин , охорони довкілля, раціонального використання надр, районна  рада  ВИРІШИЛА :

1.Затвердити  технічну документацію з нормативно - грошової оцінки земельних  ділянок (землі  запасу та резерву ), що надаються на умовах оренди Рачуку О.М..  для ведення фермерського господарства,  розташованих на території Ширмівської   сільської  ради (за межами населеного пункту), загальною площею – 41,0186 га., з визначеною сумою   586073 грн. 00 коп., в тому числі :

- ділянка №1(рілля)  загальною площею – 12,4083 га , з визначеною сумою  197434 грн. 00 коп..;

- ділянка №2(рілля)  загальною площею – 11,7791 га , з визначеною сумою  223700 грн. 00 коп.;

. - ділянка №3 (рілля)  загальною площею – 5,3489 га , з визначеною сумою   115382 грн. 00 коп.;

- ділянка №4( пасовище) загальною площею – 11,4823 га , з визначеною сумою  49557 грн. 00 коп.

2.Контроль  за виконанням цього рішення  покласти  на заступника голови районної ради Волинського С.О., постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу,  регулювання  земельних відносин ,   охорони   довкілля,   раціонального  використання   надр ( Шафранський  П.П.).

Заступник   голова  районної  ради                          С.Волинський

Україна

Вінницька область

ПОГРЕБИЩЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ № 762

28 травня   2015  року                                               41 сесія 6 скликання

Про затвердження  технічної документації з нормативно - грошової оцінки земель водного фонду, що надаються на умовах оренди громадянину Ружицькому С.В. для ведення рибного господарства, розташованих  на території  Андрушівської      сільської  ради ( за межами населеного пункту)

Відповідно  до п.21 ч.1 ст. 43, ч.1ст.59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.13, ч.2 ст.23 Закону України «Про оцінку земель», ст.10,186  Земельного кодексу України ,     розглянувши    подання відділу  Держземагенства у Погребищенському районі  за номером 17-28-0.1-1330/2-15 від 12 травня 2015 року,  розроблену розроблену  Подільським державним підприємством  геодезії, картографії та кадастру  технічну документацію   з нормативно - грошової оцінки  земель водного фонду, що надаються на умовах оренди гр.Ружицькому С.В. для ведення рибного господарства, на території  Андрушівської    сільської  ради ( за межами населеного пункту ), враховуючи погодження постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу,  регулювання  земельних відносин, охорони довкілля, раціонального використання надр,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1.Затвердити  технічну документацію з нормативно- грошової оцінки земель водного фонду, що надаються на умовах  оренди  громадянину Ружицькому Сергію Вікторовичу для ведення рибного господарства, на  території Андрушівської   сільської ради (за межами населеного пункту ), загальною площею 20,9539  га з визначеною сумою 252118 грн. 67 коп.

2.Контроль  за виконанням цього рішення  покласти  на заступника голови районної ради Волинського С.О., постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу,  регулювання  земельних відносин ,   охорони   довкілля,   раціонального  використання   надр

( Шафранський  П.П.).

Заступнник

голови  районної  ради                                                   С. Волинський

Україна

Вінницька область

ПОГРЕБИЩЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ № 763

 

28 травня   2015  року                                               41 сесія 6 скликання

Про затвердження  технічної документації з нормативно - грошової оцінки земельної   ділянки  водного фонду,  яка передбачається для   права  оренди шляхом  проведення аукціону,   для рибогосподарських потреб,  розташованої  на території Станилівької сільської    ради( за межами населеного    пункту)

Відповідно  до п.21 ч.1 ст. 43, ч.1ст.59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.13, ч.2 ст.23 Закону України «Про оцінку земель», ст.10,186  Земельного кодексу України , розглянувши    подання  відділу Держкомзему у Погребищенському районі  за номером 17-28-01-1331/2-15 від 12 травня    2015 року, подану технічну    документацію   з нормативно - грошової оцінки   земельної   ділянки  водного фонду,  яка передбачається для   права  оренди шляхом  проведення аукціону,   для рибогосподарських потреб,  розташованої  на території Станилівької сільської    ради( за межами населеного    пункту) ,  розроблену  Державним підприємством «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», враховуючи погодження постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу,  регулювання  земельних відносин , охорони довкілля, раціонального використання надр,  районна рада  ВИРІШИЛА :

1.Затвердити  технічну документацію з нормативно- грошової оцінки земельної   ділянки  водного фонду,  яка передбачається для   права  оренди шляхом  проведення аукціону,   для рибогосподарських потреб,  розташованої  на території Станилівької сільської    ради( за межами населеного    пункту)   загальною площею  2,8558 га з визначеною сумою  42430  грн. 00 коп .

2.Контроль  за виконанням цього рішення  покласти  на заступника голови районної ради Волинського С.О., постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу,  регулювання  земельних відносин ,   охорони   довкілля,   раціонального  використання   надр ( Шафранський  П.П.).

Заступник   голова  районної  ради                          С.Волинський

 

 

 

 

 

Україна

Вінницька область

ПОГРЕБИЩЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ № 764

28  травня  2015  року                                                     41 сесія 6 скликання

Про затвердження  технічної документації з нормативно - грошової оцінки земельної  ділянки (землі  резервного фонду ), що надається на умовах оренди  громадянину Тимощуку О.П.  для ведення фермерського господарства,  розташованої на території Морозівської   сільської  ради (за межами населеного пункту)

Відповідно  до п. 21ч. 1 ст. 43, ч.1ст.59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.13,ч.2ст.23 Закону України «Про оцінку земель», ст.10,124,186  Земельного кодексу України , ст. 4, 21 Закону України «Про оренду землі»,    розглянувши    подання відділу  Держземагенства у Погребищенському районі  за номером 17-28- 0.1-1225/2-15  від 09 квітня   2015 року,  розроблену  Подільським державним підприємством  геодезії, картографії та кадастру    технічну документацію   з нормативно- грошової оцінки земельної  ділянки (землі  резервного фонду ), що надається на умовах оренди  громадянину Тимощуку О.П.  для ведення фермерського господарства,  розташованої на території Морозівської   сільської  ради (за межами населеного пункту), враховуючи погодження постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу,  регулювання  земельних відносин , охорони довкілля, раціонального використання надр, районна  рада  ВИРІШИЛА :

1. Затвердити  технічну документацію з нормативно - грошової оцінки  земельної  ділянки (землі  резервного фонду ), що надається на умовах оренди  громадянину Тимощуку О.П.  для ведення фермерського господарства,  розташованої на території Морозівської   сільської  ради (за межами населеного пункту), загальною площею – 63,3747 га., з визначеною сумою   1732425 грн. 22 коп.

2.Контроль  за виконанням цього рішення  покласти  на заступника голови районної ради Волинського С.О., постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу,  регулювання  земельних відносин ,   охорони   довкілля,   раціонального  використання   надр ( Шафранський  П.П.).

Заступник   голова  районної  ради                             С.Волинський

 

УКРАЇНА

ПОГРЕБИЩЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ № 751

28 травня 2015 року 41 сесія 6 скликання

Про внесення змін до Програми „Ветеран” на 2015р.

Відповідно до п. 16, ч. 1 ст. 43, ч.1 ст.59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, Указу Президента України від 18.03.2015 року № 150/2015 „Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції”, доручення голови обласної державної адміністрації від 13.03.2015 року № 01.01-11/1374, враховуючи клопотання Погребищенської районної державної адміністрації від 27.04.2015 року  № 02-09/1115, висновок постійних комісій районної ради з питань бюджету та з питань освіти, культури і туризму, спорту, роботи з молоддю, охорони здоров’я, соціального захисту населення, роботи з ветеранами у зв’язку з необхідністю здійснення розширення планових призначень, що визначені у пункті 7 „Напрямки діяльності та заходи районної програми „Ветеран” на 2015” рік,  з метою поліпшення медичного обслуговування  учасників антитерористичної операції в східних областях України,  необхідністю додаткового  виділення коштів з районного  бюджету  на лікування,   зубопротезування  учасників АТО,  районна рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до районної Програми „Ветеран” на 2015 рік затвердженої рішенням районної ради від 20 січня 2015 року № 714, а саме:

1.1. пункт 1 “Паспорт програми” викласти в новій редакції, згідно додатку 1;

1.2. пункт 2 “Мета програми” викласти в новій редакції, згідно додатку 2;

1.3. пункт 4 “Завдання і заходи Програми та результативні показники”  та п. 5 “Ресурсне забезпечення Програми” викласти в новій  редакції, згідно додатку 3;

1.4. п. 7 колонку 3 „Перелік заходів програми” додатку № 1 „Напрями діяльності та заходи районної програми „Ветеран” на 2015 рік” викласти в новій редакції, згідно додатку 4.

2.Заивердити   порядок використання коштів районного бюджету на пільгове медичне обслуговування військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної Гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур, що брали участь у антитерористичній операції (додаток5).

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету (Коріненко В. В.) та з питань освіти, культури і туризму, спорту, роботи з молоддю, охорони здоров’я, соціального захисту населення, роботи з ветеранами (Гаврилюк О. Ф.).

Заступник голови районної ради                                                 С. Волинський