Проекти рішень 42 сесії

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Проекти рішень 42 сесії

Україна

Вінницька область

ПОГРЕБИЩЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ №___

2 червня 2015  року                                                                  42 сесія 6 скликання  

Про звіт голови Погребищенської районної державної адміністрації  про здійснення делегованих районної радою повноважень

Заслухавши і обговоривши звіт голови районної державної адміністрації про здійснення райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , Закону України “Про місцеві державні адміністрації», районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Звіт голови районної державної адміністрації про здійснення делегованих районною радою повноважень взяти до відома.

2. Рекомендувати районній державній адміністрації:

2.1. Тримати на контролі реалізацію інвестиційних проектів, які впроваджуються на території району.

2.2. Представляти інвестиційні можливості району на відповідних презентаційних заходах.

2.3. Реалізовувати проекти із залучення та впровадження іноземних інвестиції.

2.4. Здійснювати комплекс заходів із розвитку фірмової торгової мережі переробних підприємств району.

2.5.    Продовжити роботу в напрямку збільшення поголів’я ВРХ та свиней,  в тому числі, не допускати зменшення чисельності корів у господарствах району.

2.6.  Продовжувати роботу щодо збільшення робочих місць та легалізації зайнятості населення, контролю за суб’єктами, які нараховують заробітну плату на рівні або менше мінімальної та суттєво скоротили чисельність штатних працівників.

2.7. Здійснювати постійний контроль за станом фінансування державних допомог, пільг та житлових субсидій.

2.8.  Посилення профілактичної спрямованості в галузі медицини, підвищення якості професійних оглядів, особливо у сільській місцевості та поширення інформації про здоровий спосіб життя.

2.9.  Постійно працювати над питанням зниження рівня захворюваності, інвалідності та смертності населення району.

2.10.   Вжити заходів щодо  зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури району, поповнення бібліотечних фондів, передплати періодичних видань на сільські заклади.

2.11. Забезпечити організацію проведення ремонтних та інших робіт з підготовки закладів соціальної сфери  до роботи в осінньо-зимовий період.

2.12.  Продовжити роботу з приведення до належного санітарного стану дитячих та спортивних майданчиків, парків, скверів та інших об’єктів масового перебування та відпочинку населення, закладів освіти, культури, охорони здоров’я, їх територій.

2.13.   Активізувати  проведення роз’яснювальної роботи серед населення, що проживає  в індивідуальних житлових будинках,  власників торговельних підприємств, установ, організацій з питань приведення садиб та прилеглих територій у належний санітарний стан, збирання та вивезення побутових відходів.

2.14.  Провести роботу щодо оздоровлення якнайбільшої кількості дітей шкільного віку, в тому числі дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, які проживають на території району.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійні комісії районної ради.

Заступник голови  районної  ради                                      С.Волинський

У К Р А Ї Н А

ПОГРЕБИЩЕНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ВІННИЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ №____ ПРОЕКТ

 

25 червня  2015 року                                                      42 сесія  6 скликання

Про хід реалізації районної Програми

розвитку фізичної культури і спорту

у Погребищенському районі на 2012-2016 роки

Заслухавши інформацію завідувача сектору з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Махначової І.В. про хід реалізації Програми розвитку фізичної культури і спорту у Погребищенському районі на 2012-2016 роки, районна рада відмічає, що метою Програми є визначення та забезпечення реалізації першочергових та перспективних заходів, які спрямовані на формування в районі моделі розвитку фізичної культури і спорту.

Програма розрахована на 5 років. Виконавцями Програми є: райдержадміністрація (сектор з питань сім’ї, молоді та спорту, відділ освіти,  управління фінансів, відділ економічного розвитку та торгівлі, управління агропромислового розвитку), виконкоми міської та сільських рад, навчальні заклади професійно-технічної та вищої освіти, районна рада ФСТ “Колос”.

Протягом 2012-2014 років відповідно до Програми створювалися умови для щотижневої оздоровчої рухливої активності дітей та молоді, у навчальних закладах проводилися фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи.

Районна рада ФСТ “Колос” щорічно організовує районні сільські літні спортивні ігри серед сільських територіальних громад,  переможці яких беруть участь у обласних іграх серед сільських рад, де достойно представляють район з гирьового спорту, міні-футболу, армреслінгу, шашок, з настільного тенісу та легкоатлетичного кросу.

Продовжується робота щодо залучення якнайбільшої кількості дітей шкільного віку до занять у спортивних відділеннях дитячо-юнацької спортивної школи  (2012р. – 300, 2013р. – 262, 2014р. – 285, 2015р.  – 370 учнів - спортсменів).

У 2015 році на функціонування ДЮСШ  закладено   356,3 тис.грн. (2012 р. – 285,6 тис.грн., 2013 р. – 349,8 тис.грн. 2014 р. – 406,6  тис.грн.).

З  1 жовтня 2014 року відкрита посада сестри медичної на 0,5 ставки.

Протягом 2014 року  учні-спортсмени  ДЮСШ неодноразово брали активну участь в обласних та всеукраїнських змаганнях серед юнаків та дівчат різного віку з бадмінтону, а саме в чемпіонаті України та області серед молоді, юніорів, юнаків, Кубку Вінницької області серед жінок, де зайняли 2-е командне місце та серед чоловіків 3-є командне місце та у відкритому чемпіонаті області „Волан Поділля”. Згідно єдиної спортивної класифікації України з  бадмінтону на підставі  нормативів ЗФП 37 учням присвоєно 2 та 1 юнацький розряди.

 

Приймали активну участь в  обласних змаганнях,чемпіонаті області, Кубку області, а також  в 1-2-3 турах обласної юнацької першості з легкої атлетики серед ДЮСШ. В особистому заліку зайняте 1-е місце в області із штовхання ядра серед жінок, 2-е місце в області з бігу на 100м та 400м серед чоловіків, 3-є місце в області з бігу на 800м серед жінок та 3-є місце в області із штовхання ядра серед чоловіків. 34 учням-спортсменам присвоєно 2 та 3  юнацькі розряди.

Учні відділення футболу брали участь в районних, обласних та всеукраїнських  змаганнях. Дві команди з футболу 1998-1999р.н. та 2000-2001 р.н. Погребищенської ДЮСШ беруть участь в обласній першості серед ДЮСШ в сезоні 2013-2014р.р. та в сезоні 2014-2015р.р., де в своїй підгрупі зайняли 2 місце та вибороли право брати участь у фінальній частині змагань. За результатами змагань посіли 6 місце серед 24 команд ДЮСШ області. Учні-спортсмени 2002-2003 років народження в 2014 році брали участь в змаганнях на призи Клубу «Шкіряний м’яч» та «Золотий колосок». В обласних змаганнях по цих програмах  учні-спортсмени здобули право представляти Вінницьку область у фінальній частині всеукраїнських змагань «Золотий колосок», що проходив в м. Скадовськ, де  команда зайняла 3-є місце в Україні. 32 учням присвоєно юнацькі розряди.

Учні відділення тхеквондо ВТФ  приймали участь в чемпіонаті області серед юнаків та дівчат, серед кадетів та кадеток, серед юніорів та юніорок, серед молоді, серед чоловіків та жінок в командному чемпіонаті області серед чоловіків та жінок, Кубку області, відкритому чемпіонаті області „Майстри тхеквондо Поділля”, чемпіонаті області серед ДЮСШ, СДЮШОР та клубів, а також в чемпіонаті області з пумсе - чемпіонами області стали 2 спортсмени.

В чемпіонаті України серед ДЮСШ, СДЮШОР та клубів за команду Погребищенської ДЮСШ виступали 6 учнів – спортсменів. На чемпіонаті України серед юніорок (вагова категорія до 59кг) зайняте  3-є місце.

В 2013-2014 рр. за підсумками обласного рейтингу з олімпійських видів спорту серед районів другої групи зайнято 3-є місце.

Всі визначні спортивні  події висвітлюються в місцевих засобах масової інформації та на сайті райдержадміністрації.

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про фізичну культуру і спорт», Указу Президента України від 2 серпня 2006 року №667/2006 «Про національний план дій щодо реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту”, враховуючи клопотання Погребищенської райдержадміністрації від 20.04.2015 року № 02-09/1051 та погодження постійної комісії районної ради з питань освіти, культури і туризму, спорту, роботи з молоддю, охорони здоров’я, соціального захисту населення, роботи з ветеранами,  районна рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію завідувача сектору з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Махначової І. В. про хід реалізації Програми розвитку фізичної культури і спорту у Погребищенському районі на 2012-2016 роки взяти до відома.

2. Звіт про хід виконання «Програми розвитку фізичної культури і спорту у Погребищенському районі на 2012-2016 роки» заслухати на черговій сесії районної ради у ІІ кварталі 2016 року.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури і туризму, спорту, роботи з молоддю, охорони здоров’я, соціального захисту населення, роботи з ветеранами (Гаврилюк О.Ф.).

 

Заступник голови  районної ради                                                   С. Волинський

Україна

Вінницька область

ПОГРЕБИЩЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ №                   проект

“ 25 ” червня 2015 р.                                    42 сесія 6 скликання

Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Погребищенського району на 2015 рік за перше півріччя поточного року

Відповідно до п.16 ст.43, п.1 ст.59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”,  подання районної державної адміністрації від 14.05.2015 року №02-9/1289, заслухавши та обговоривши звіт про виконання Програми економічного  і  соціального  розвитку   Погребищенського  району  на  2015  рік за перше півріччя поточного року, враховуючи погодження  постійних комісій районної  ради з питань  бюджету та з питань економічних  реформ, приватизації та  регулювання комунальної  власності, роботи  промисловості, транспорту  і зв’язку, будівництва, комунального  господарства, торгівлі, побутового  обслуговування населення, комплексного  розвитку  та  благоустрою  населених  пунктів, районна рада ВИРІШИЛА:

1.Інформацію  начальника  відділу  економічного розвитку та торгівлі  райдержадміністрації Новіцького  М.В.   щодо  виконання   Програми  економічного  і  соціального  розвитку  Погребищенського   району  на  2015 рік,  затвердженої  рішенням  38 сесії районної ради 6 скликання від 20 січня 2015 року №712 за перше півріччя поточного року, взяти  до  відома (Додається).

2. Рекомендувати райдержадміністрації забезпечити постійний контроль за ходом реалізації завдань, передбачених Програмою соціального і економічного розвитку Погребищенського району на 2015 рік, та щоквартально розглядати стан їх виконання учасниками Програми.

3.Контроль  за  виконанням  цього рішення  покласти   на  постійні  комісії  районної  ради з  питань бюджету (Коріненко В. В.) та з питань економічних  реформ, приватизації та  регулювання комунальної  власності, роботи  промисловості, транспорту  і зв’язку, будівництва, комунального  господарства, торгівлі, побутового  обслуговування населення, комплексного  розвитку  та  благоустрою  населених  пунктів (Янчук В. П.).

Заступник голови районної ради               С. Волинський

Вінницька область

ПОГРЕБИЩЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ № проект

“ 25 ”червня 2015 р.                                    42 сесія 6 скликання

Про хід виконання Програми розвитку малого та середнього  підприємництва у Погребищенському  районі на 2015 - 2016 роки за перше півріччя поточного року

Відповідно до пунктів 16, 28 ч.1 ст. 43 , ч.1 ст. 59 Закону України  “ Про місцеве самоврядування в Україні” та Закону України “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного розвиткуУкраїни”,

подання районної державної адміністрації від 14.05.2015 року №02-09/1289,        заслухавши звіт начальника відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Новіцького М.В. щодо виконання районної Програми розвитку малого та середнього  підприємництва у Погребищенському  районі на 2015 - 2016 роки, затвердженої  рішенням  38 сесії районної ради  6 скликання від  20 січня 2015 року №713 за перше півріччя поточного року, районна рада ВИРІШИЛА:

1. Інформацію  начальника  відділу економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації Новіцького  М.В.    щодо  виконання завдань районної Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Погребищенському  районі на 2015 - 2016 роки,  затвердженої  рішенням   38 сесії районної ради  6 скликання від 20 січня 2015 року №713 за перше півріччя поточного року, взяти  до  відома.

2. Рекомендувати  управлінням  та  відділам  райдержадміністрації,  міській та  сільським  радам,  керівникам  підприємств,  установ  та  організацій  при  виконанні  заходів   Програми  зосередити  увагу  на  таких  завданнях:

2.1. Стабілізації  роботи  промислових  підприємств,  нарощуванні  обсягів  виробництва  конкурентоспроможної продукції,  розширенні  її  асортименту  та  підвищення її якості;

2.2. Створенні  сприятливих  умов  для  надходження  в  район  вітчизняних  та  іноземних  інвестицій;

2.3.  Створенні  умов  для  розвитку  підприємницької  діяльності;

2.4.  Зростанні  добробуту  та  підвищенні  життєвого  рівня  населення    шляхом забезпечення населення різноманітними товарами та послугами.

3.  Контроль за  виконанням  рішення покласти  на  постійну  комісію  районної  ради  з  питань економічних  реформ,  приватизації та регулювання  комунальної  власності, роботи  промисловості,  транспорту  та  зв’язку,  будівництва, комунального  господарства,  торгівлі, побутового  обслуговування  населення,  комплексного  розвитку  та  благоустрою  населених  пунктів  (Янчук В.П.) .

Заступник голови районної ради                         С. Волинський

 

ПРОЕКТ

Україна

Вінницька область

ПОГРЕБИЩЕНСЬКА РАЙОННА РАДА


РІШЕННЯ №___

 

25 червня 2015  року                                            42 сесія 6 скликання

Про затвердження  розпоряджень

голови  Погребищенської районної державної адміністрації

Відповідно до ч.2 ст.43,ч.1 ст.59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи подання заступника голови районної державної адміністрації №02-09/1275 від 14.05.2015 року, погодження постійних комісій районної ради з питань бюджету та  з питань регламенту, депутатської діяльності і етики,гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, районна рада  ВИРІШИЛА:

Затвердити  розпорядження  голови  районної  державної адміністрації:

- № 47  від 05.03.2015 р. «Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік»,

- № 63  від 17.03.2015 р. «Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік»,

- № 68  від 23.03.2015 р. «Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік»,

- № 70  від 27.03.2015 р. «Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік»,

- № 76  від 01.04.2015 р. «Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік»,

- № 82  від 07.04.2015 р. «Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік»,

- № 89  від 09.04.2015 р. «Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік»,

- № 96  від 28.04.2015 р. «Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік»,

- № 100  від 06.05.2015 р. «Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік»,

- № 101  від 07.05.2015 р. «Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік».

 

Заступник голови  районної  ради                         С.Волинський

Вінницька область

ПОГРЕБИЩЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ №                   проект

“25” червня 2015р.                                        42 сесія 6 скликання

Про внесення змін до рішення 6 сесії  Погребищенської районної ради 6 скликання від 02.06.2011 року №100

“Про Методику розрахунку і порядок використання плати за оренду комунального майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл та міста району”

Відповідно до ст.43, ч.1 ст.59, ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ч.2 ст. 19 Закону України  “Про оренду державного та комунального майна”, Бюджетного кодексу України, враховуючи лист  управління фінансів райдержадміністрації від 24.09.2014 року №156, рекомендацій постійної  комісії районної  ради з питань економічних  реформ, приватизації та регулювання комунальної власності, роботи  промисловості,  транспорту, зв’язку, будівництва, комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування населення, комплексного розвитку  та  благоустрою  населених пунктів, районна рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до  Методики  розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл та міста району, затвердженої рішенням 6 сесії  районної ради 6 скликання від 02.06.2011 року №100, а саме: пункт 13, абзац 3 викласти в такій редакції : “Установити розподіл орендної плати між бюджетом, балансоутримувачем, орендодавцем”:

- за нерухоме майно - 100% орендної плати - балансоутримувачу (орендодавцю).

2. З метою реалізації  положень статей 12-14 Закону України “ Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” забезпечити оприлюднення даного рішення в районній газеті “Колос” не пізніше як у десятиденний строк після його прийняття та підписання.

3. Вважати таким, що втратило чинність рішення 35 сесії районної ради 6 скликання  від 25.09.2014 року №672 “Про розподіл орендної плати за оренду нерухомого комунального майна, яке є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл та міста Погребищенського району між орендодавцем, балансоутримувачем та районним бюджетом”.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти   на  постійну  комісію     районної  ради з питань економічних  реформ, приватизації та регулювання комунальної власності, роботи  промисловості,  транспорту, зв’язку, будівництва, комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування населення, комплексного розвитку  та  благоустрою  населених пунктів (Янчук В.П.).

 

 

Заступник голови районної ради               С. Волинський

 

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

ПОГРЕБИЩЕНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ВІННИЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ №___

25 червня  2015 року                                                       42 сесія 6 скликання

Про забезпечення харчуванням, лікарськими засобами та виробами медичного призначення учасників спортивних заходів

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 06 лютого 1992 року № 63 “Про впорядкування фінансування та матеріального забезпечення у галузі спорту”, від 27 серпня 2008 року № 753 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025, від 29 червня 2004 року № 823” та від 18 вересня 2013 року № 689 “Про затвердження норм витрат на проведення спортивних заходів державного та міжнародного рівня”, відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України від 27 січня 2014 року № 146 “Про затвердження грошової добової норми витрат на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів”, з метою посилення соціального захисту спортсменів, тренерів, інших учасників спортивних заходів, ліквідації існуючої диспропорції між розмірами харчування тренерів і спортсменів та створення належних умов для підготовки спортсменів до спортивних змагань,  враховуючи подання  районної державної адміністрації № 02-09/1301 від 19 травня 2015 року, погодження постійних комісій районної ради з питань бюджету та з питань освіти, культури і туризму, спорту, роботи з молоддю, охорони здоров’я, соціального захисту населення, роботи з ветеранами, районна рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Порядок забезпечення харчуванням учасників  спортивних заходів (додається).

2. Затвердити граничні норми витрат харчування учасників спортивних заходів.  (додається).

3. Затвердити Порядок забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення спортсменів учасників спортивних заходів (додається).

4. Затвердити граничні норми витрат на забезпечення спортсменів – учасників спортивних заходів лікарськими засобами та виробами медичного призначення (додається).

5. Погребищенській районній державній адміністрації вжити заходи щодо забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення спортсменів – учасників спортивних заходів згідно із затвердженими нормами, виходячи із реальних можливостей бюджету.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету (Коріненко В.В.) та з питань освіти, культури і туризму, спорту, роботи з молоддю, охорони здоров’я, соціального захисту населення, роботи з ветеранами (Гаврилюк О.Ф.)

 

Заступник голови районної ради                                         С.ВОЛИНСЬКИЙ

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням  ___  сесії

районної ради __скликання

№ __ від « __ »  ________2015 року

 

ПОРЯДОК

забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів

 

1. Цей Порядок визначає механізм забезпечення харчуванням за рахунок коштів, які передбачені кошторисом на відповідний рік учасників спортивних заходів (далі - спортивні заходи).

2. До спортивних заходів, учасники яких забезпечуються харчуванням за рахунок коштів які передбачені кошторисом на відповідний рік, належать:

- спортивні заходи затверджені розпорядженням голови райдержадміністрації «Про проведення фізкультурно – оздоровчих та спортивних заходів Погребищенського району»;

- спортивні заходи включені до календарного плану фізкультурно – оздоровчих заходів Вінницької області на відповідний рік;

- спортивні заходи, що проводяться районними спортивними товариствами (далі - товариства), районними федераціями з видів спорту (далі - федераціями) та дитячо-юнацькою спортивною  школою (далі - школа), які фінансуються за рахунок коштів районного бюджету.

3. За рахунок коштів які передбачені кошторисом на відповідний рік забезпечуються харчуванням:

- учасники спортивних заходів - спортсмени, тренери, спортивні судді та інші фахівці, які забезпечують організацію та проведення таких заходів (члени комплексної наукової групи, керівники заходів, допоміжні та обслуговуючі працівники, що забезпечують їх проведення), які відповідно до положень (регламентів) про проведення зазначених заходів включені до списку їх учасників згідно з розпорядчим актом організатора, що проводить спортивний захід;

- учасники навчально-тренувальних зборів члени збірних команд району з видів спорту - спортсмени та тренери збірних команд району (старший тренер з виду спорту, тренер з виду спорту, особистий тренер, лікар, масажист, ветеринар, тренер-механік, тренер-оператор, тренер-психолог, тренер-хореограф), які включені до списку учасників зборів згідно з розпорядчим актом організатора, що проводить такі збори;

- учасники фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів з видів спорту інвалідів, зборів та таборів з фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів - спортсмени, тренери з видів спорту інвалідів, тренери-реабілітологи, інваліди, які проходять реабілітацію, працівники, що їх супроводжують та обслуговують, інструктори, інші залучені до проведення заходів фахівці, які відповідно до положень про проведення зазначених заходів, включені до списку їх учасників згідно з розпорядчим актом організатора, що проводить спортивні заходи;

- учасники спортивних заходів, що проводяться на території товариств, федерацій та шкіл, - постійний та змінний склад (за умови залучення до навчально-тренувального процесу постійного складу) спортсменів та тренерів;

- учасники навчально-тренувальних зборів, що проводяться за межами розташування товариств, федерацій та шкіл, - постійний та змінний склад спортсменів, тренери та фахівці, які безпосередньо забезпечують тренувальний процес (ветеринар, лікар, масажист, механік, оператор, хореограф, інші спеціалісти);

- учасники навчально-тренувальних зборів на спортивних спорудах, які орендовані на строк понад добу, що проводяться за межами розташування товариств, федерацій та шкіл, - спортсмени, тренери та інші фахівці, які забезпечують організацію та проведення зборів (ветеринар, лікар, масажист, механік, оператор, хореограф, інші спеціалісти), які включені до списку учасників зборів згідно з розпорядчим актом організатора, що проводить такі збори.

4. Видатки на забезпечення харчуванням здійснюються в межах та за рахунок коштів які передбачені кошторисом на відповідний рік, відповідно до затверджених граничних норм  витрат на харчування учасників спортивних заходів.

5. Під час проведення спортивних заходів організатор, що проводить такі заходи та/або організація, яка відряджає спортсменів, забезпечує харчуванням їх учасників відповідно до положення про проведення зазначених заходів та норм витрат на харчування учасників спортивних заходів.

Організатор, що проводить спортивні заходи та/або організація, яка відряджає спортсменів, укладають угоди про надання послуг із забезпечення харчуванням учасників таких заходів за безготівковим розрахунком із закладом громадського харчування з урахуванням їх місцезнаходження.

У разі відсутності можливості та доцільності організації повноцінного харчування учасників спортивних заходів, забезпечення їх харчуванням може здійснюватися шляхом перерахування в установленому порядку коштів які передбачені кошторисом на відповідний рік на їх власні платіжні картки або виплати таких коштів готівкою.

6. Забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів здійснюється шляхом:

- укладення з закладом громадського харчування договору про надання послуг із забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів за безготівковим розрахунком;

- надання закладом громадського харчування сухого пайка учасникам спортивних заходів (у разі неможливості забезпечення їх харчуванням шляхом надання відповідних послуг);

- перерахування бюджетних коштів на власні платіжні картки або виплати таких коштів готівкою учасникам спортивних заходів, які забезпечують себе харчуванням самостійно, з дотриманням встановленого режиму та раціону харчування.

Тренер - лікар збірної команди, лікар або головний (старший) тренер збірної команди з виду спорту на навчально-тренувальному зборі, відповідно до граничних   норм,  визначає  раціон  харчування  в  межах  визначених   калорій, складає меню, в тому числі щодо харчування спортсменів-вегетаріанців, спортсменів-юніорів.

7. Забезпечення харчуванням спортсменів і тренерів товариств, федерацій та шкіл у разі наявності харчоблоку здійснюється шляхом закупівлі продуктів харчування відповідно до граничних  норм, виходячи з меню, яке складає тренер-лікар, лікар.

У разі відсутності в товариствах, федераціях та школі  харчоблоку та проведення навчально-тренувальних зборів за їх межами, забезпечення харчування учасників спортивних заходів здійснюється шляхом укладання договору про надання послуг із забезпечення харчуванням учасників таких заходів за безготівковим розрахунком із закладом громадського харчування, а в разі  відсутності можливості та доцільності організації повноцінного харчування учасників спортивних заходів, шляхом перерахування в установленому порядку  коштів які передбачені кошторисом на відповідний рік на їх власні платіжні картки або виплати таких коштів готівкою.

8. Відповідальність за безпеку і якість продуктів харчування та готової продукції несе заклад, який забезпечує харчуванням учасників спортивних заходів.

9. У разі участі спортсменів району у чемпіонатах області, чемпіонатах України, розіграшах Кубків України, інших офіційних обласних та Всеукраїнських  змаганнях, включених до календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Вінницької області на відповідний рік, на яких спортсмени не забезпечуються харчуванням, забезпечується відповідно до цього Порядку, виходячи із коштів які передбачені кошторисом на відповідний рік.

Заступник голови  районної ради С.Волинський