Сесія районної ради вперше відбулася в режимі поіменного голосування

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Сесія районної ради вперше відбулася в режимі поіменного голосування

 

 

24 березня 2016 року відбулась 6 сесія Погребищенської районної ради 7 скликання.

Участь у її роботі взяли голова райдержадміністрації І.Вінник, заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський, депутати обласної Ради Т.Кобець та М.Повшедний, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації С.Василюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, сільські голови, керівники підприємств, організацій, установ району, представники громадських організацій та ЗМІ.

 

У зв’язку з достроковим прининенням повноважень депутата від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» В.Григорука, до складу депутатського корпусу увійшов А.Мітюков.

Депутати заслухали звіт голови райдержадміністрації І.Вінника щодо виконання делегованих районною радою повноважень,але після тривалого обговорення рішення по цьому питанню прийнято не було. Голова райдержадміністрації звітуватиме ще раз у червні на наступній черговій сесії ради.

З інформацією про результати діяльності прокуратури на території Погребищенського району шляхом надання узагальнених статистичних та аналітичних даних перед учасниками зібрання виступив прокурор Калинівської місцевої прокуратури юрист 1 класу Р.Гаврилюк.

 

Наальник Погребищенського ВП Калинівського ВП ГУНП у Вінницькій області підполковник поліції С. Бондаренко прозвітував про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території району.

 

Депутати схвалили Програму поліпшення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури пожежної охорони Погребищенського району на 2016-2020 роки, Комплексну оборонно-правоохоронну програму Погребищенського району на 2016-2020 роки, внесли зміни до районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також сімей загиблих та інших верств населення, які потребують соціального захисту на 2016 рік, до цільової соціальної Програми протидії захворюванню на туберкульоз у Погребищенському районі на 2013-2016 роки, заслухали звіти про виконання 6 районних програм, що завершились у 2015 році і стосувалися питань соціально-економічного розвитку району.

Відповідно до ч.2 ст.4 Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», протоколу зборів трудового колективу комунального підприємства «Редакція газети «Колос» і ефірного радіомовлення Погребищенської районної ради» депутати прийняли рішення про вихід зі складу засновників районної газети «Колос».

Депутатами було розглянуто ще низку питань, зокрема: затвердження розпоряджень голови районної ради та райдержадміністрації, затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, управління об»єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

Сесія районної ради вперше відбулася в  режимі поіменного голосування.