Внесення змін до регламенту від 2 червня 2011 року

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Внесення змін до регламенту від 2 червня 2011 року

Про внесення змін у додаток до рішення 2 сесії районної ради 6 скликання від 30 грудня 2010 року №16 «Про регламент Погребищенської районної ради 6 скликання»

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 43, ч. 1,5 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, законів України «Про доступ до публічної інформації» , «Про внесення змін до Закону України «Про інформацію» та «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядуванняв Україні засобами масової інформації», з метою забезпечення прозорості та відкритості діяльності районної ради , створення механізму реалізації права громадян на доступ до публічної інформації про діяльність та рішення Погребищенської районної ради,враховуючи погодження постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики,гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни у додаток до рішення 2 сесії районної ради 6 скликання від 30 грудня 2010 року №16 «Про регламент Погребищенської районної ради 6 скликання»,а саме:

1.1 Підпункт 1 частини 4 статті 3 розділу І викласти у такій редакції:

«1) оприлюдненням інформаціїї про свою діяльність та прийняті рішення на офіційному веб-сайті районної ради у мережі Інтернет, у пресі, на інформаційних стендах та будь-яким іншим способом».

1.2 Частину 5 статті 3 доповнити реченням такого змісту:

«Відсутність акредитації не може бути підставою для відмови в допуску журналіста, працівника засобу масової інформації на відкриті засідання, які проводить районна рада».

1.3 До статті 11 глави ІІІ розділу ІІ внести такі зміни, зокрема:

а) у частині 1 слова « не пізніше як за два тижні до дати початку сесії ради» замінити словами «не пізніше як за 45 днів до пленарного засідання чергової сесії ради»;

б) у частині 5 слова «не пізніше як за 10 днів до відкриття чергової сесії» замінити словами « на пізніше як за 45 днів до пленарного засідання чергової сесії ради»;

в) частину 12 викласти у такій редакції:

« 12. Проекти рішень районної ради оприлюднюються на офіційному веб-сайті районної ради у мережі Інтернет, у пресі, на інформаційних стендах та будь-яким іншим способом не пізніше як за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття на пленарному засіданні чергової сесії ради»;

г) у частині 13 слова «на пізніше як за 6 днів до початку роботи сесії» замінити словами «не пізніше як за 30 днів до пленарного засідання чергової сесії ради».

1.4 Частину 1 статті 33 глави VІІІ розділу ІІ доповнити словами «та оприлюднюється на офіційному веб-сайті районної ради у мережі Інтернет, у пресі, на інформаційних стендах та будь-яким іншим способом не пізніше п»яти робочих днів від дати проведення пленарного засідання чергової сесії ради».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Гринчишина І П. та постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики,гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування (Носова Т.А.).

 

Голова районної ради В.Олексієнко