Позачергова сесія районної ради

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Позачергова сесія районної ради

24 cічня 2017 року відбулася 14 позачергова сесія районної ради під головуванням С. Волинського. Пленарне засідання проходило за участі голови РДА І.Вінника та депутата Вінницької обласної ради М. Повшедного.

Розпочали роботу з відповіді на депутатське звернення С. Огородника щодо резонансних злочинів, скоєних на території нашого району щодо місцевих фермерів та підприємців. Доповідачем зі згаданого питання був депутат облради М. Повшедний, який, в свою чергу, пояснив, що звернувся до обласних правоохоронний органів, де його запевнили в тому, що триває слідство.

Вкотре про перспективи створення госпітальних округів розповів головний лікар Погребищенської ЦРЛ В. Павліченко. І хоч центр госпітального округу тепер розташований у м. Вінниця, керівник закладу запевнив, що наша лікарня і далі функціонуватиме. Він закликав не руйнувати тієї бази, що лишилася, бо після того, як почне діяти страхова медицина і гроші «ходитимуть за пацієнтом», районний бюджет недоотримає значні суми коштів, якщо мешканці району змушені будуть лікуватися деінде.

Голова районної ради Волинський С.О., коментуючи ситуацію, зазначив, що для того, щоб функціонував медичний заклад, потрібен не стільки адміністративний вплив, як база і якісні послуги. Адже те, що жителі району їздять на лікування, наприклад, в Немирів є свідченням того, що на місці вони не можуть отримати послуги належної якості.

Першим питанням у порядку денному депутати  слухали звіт начальника управління фінансів РДА І. Медика про виконання бюджету за минулий рік.

Далі розглянули  внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. Дискусія виникла з приводу розміру депутатського фонду, який наразі становить трохи більше тисячі. Після активного обміну думками,депутати  запропонували подумати над збільшенням фонду.

Про перехід нерухомості з державної власності у комунальну прозвітував                 С.Волинський, зазначивши, що тепер приміщення колишнього банку «Україна» стане музичною школою, а попередній корпус використовуватиметься для потреб дитячої дошкільної установи №1. Оперативно депутати передали сільським радам приміщення закладів охорони здоров’я, розташовані на їхніх територіях, та затвердили Положення про списання нерухомого майна, що перебуває у комунальній власності територіальних громад району.

Щодо  програми міжнародного співробітництва,то було вирішено,що вона в основному  ляже на плечі міського бюджету.

Після завершення розгляду запланованих питань   депутатам оголошено  про необхідність електронного декларування прибутків, а депутат облради М. Повшедний прозвітував про роботу, проведену в окрузі за попередній рік.

Вкотре прозвучало застереження щодо можливого міжобласного перерозподілу  території району в процесі адміністративної реформи. Відповідаючи на поставлене депутатом О.Пашкурним запитання, голова РДА І. Вінник наголосив, що поки голови сільських рад зайняли вичікувальну позицію і вперто «не ведуться» на об’єднання навколо Погребища, то в результаті вони дочекаються примусового об’єднання. В продовження теми територіальної реформи заступник голови РДА П. Шафранський підкреслив, що межі області непорушні, тому надії частини сільських рад увійти до складу Київської області на даному етапі примарні.

«Довільна програма» передбачала вручення грамот депутатам-волонтерам О.Скалецькому та О.Колотуцькому та нагородження відзнакою Президента «Мати-героїня» матір десятьох дітей, жительку с. Бухни Ж. Поліщук.

 

Газета «Колос»