Постійні комісії

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

  • Погребище

    Центр міста Погребище - площа Героїв
  • Прапор

    Маленька часточка держави
    Великою любов'ю пломенить!
                              Г.Кравчук
  • Надросся

    Серед прекрасного Поділля
    Надросся наше простяглось
                                В.Вітюк
  • Рось

    Права притока Дніпра.

Постійні комісії

Персональний склад постійних комісій Погребищенської районної ради 7 скликання

1. Постійна комісія з питань  регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративного  устрою, взаємодії з органами  місцевого самоврядування

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Партійність

( суб'єкт подання)

Посада в комісії

1

Поліщук Ігор Іванович

Народна партія

Голова комісії

2

Григорук Василь Петрович

БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Член комісії

3

Новохацький Володимир Петрович

ХДС

Член комісії

4

Хоменко Володимир Васильович

ВО «Свобода»

Член комісії

5

Храбан Іван Юхимович

ВО «Батьківщина»

Член комісії

 

2. Постійна  комісія  з  питань  бюджету

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Партійність

( суб’єкт подання)

Посада в комісії

1

Миколюк  Микола Дмитрович

БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Голова  комісії

2

Жилюк Олександр Якович

Народна партія

Член комісії

3

Панасюк Петро Іванович

Аграрна партія

Член комісії

4

Пашкурний Олександр  Сергійович

ВО «Батьківщина»

Член комісії

5

Рибак Віталій Миколайович

БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Член комісії

6

Сіренко Олександр Васильович

ХДС

Член комісії

7

Скарбовійчук Сергій Миколайович

ВО «Свобода»

Член комісії

 

3. Постійна комісія з питань агропромислового  комплексу, регулювання  земельних відносин, охорони  довкілля, раціонального  використання  надр

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Партійність

( суб”єкт подання)

Посада в комісії

1

Колотуцький Олександр Леонідович

ХДС

Голова комісії

2

Глущук Євгеній Іванович

ВО «Батьківщина»

Член комісії

3

Кондратюк Микола Михайлович

Аграрна партія

Член комісії

4

Лісовий  Олексій Юрійович

БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Член комісії

5

Поліщук Петро Іванович

Народна партія

Член комісії

 

4. Постійна комісія з питань  економічних реформ, приватизації та регулювання  комунальної власності, роботи промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування  населення, комплексного  розвитку  та  благоустрою  населених  пунктів

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Партійність

( суб”єкт подання)

Посада в комісії

1

Волинський Сергій Олександрович

ВО «Батьківщина»

Голова комісії

2

Гоменюк Василь Іванович

Аграрна партія

Член комісії

3

Никитюк  Юрій Володимирович

БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Член комісії

4

Огородник Сергій Васильович

ХДС

Член комісії

5.

Ревера Петро Хомич

Народна партія

Член комісії

 

5.Постійна комісія з питань освіти, культури і туризму,  спорту , роботи з молоддю, охорони здоров”я ,  соціального захисту населення , роботи з ветеранами

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Партійність

( суб”єкт подання)

Посада в комісії

1

Кравчук Галина Миколаївна

БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Член комісії

2

Гончарук  Світлана Степанівна

Народна партія

Член комісії

3

Гордійчук Ігор Петрович

Народна партія

Член комісі

4

Олексієнко Володимир Степанович

Народна партія

Член комісії

5

Оксман Галина Миколаївна

ВО «Свобода»

Член комісії

6

Павліченко Анатолій Іванович

ВО «Батьківщина»

Член комісії

 

6. Постійна комісія з питань  зміцнення законності, правопорядку, охорони прав людини

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Партійність

( суб”єкт подання)

Посада в комісії

1

Скалецький Олександр Олександрович

ВО «Свобода»

Голова  комісії

2

Іванюк  Сергій Іванович

ВО «Батьківщина»

Член комісії

3

Кухарчук  Наталія Петрівна

Народна партія

Член комісії

4

Михальченко  Микола Іванович

Аграрна партія

Член  комісії

5

Постернак Надія Миколаївна

Народна партія

Член комісії

 

Голова районної ради                                         В.Павлюк