У сесійній залі

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

У сесійній залі

 

02 березня 2017 року під головуванням  Волинського С.О. відбулася 15 позачергова сесія Погребищенської районної ради 7 скликання. У її роботі взяли участь заступник голови районної державної адміністрації П.Шафранський, депутати Вінницької обласної Ради  М.Повшедний, О.Олексієнко, Т.Кобець, сільські та міський голови, керівники установ, організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації та громадськості.

Депутати електронним голосуванням затвердили порядок денний сесії з 35 питань і оперативно перейшли до їх розгляду.

Начальник управління фінансів І.Медик доповів про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. Рішення з цього питання було прийнято  практично без зауважень.

Про внесення змін до Програми економічного та соціального розвитку Погребищенського району на 2017 рік  проінформувала  начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Нечипорук М.В.  Затверджені зміни стосувалися придбання рентген- апаратури для  Погребищенської ЦРЛ.

Депутати затвердили три районних  програми:

- забезпечення  виконання Погребищенською  районною державною адміністрацією повноважень , делегованих  районною радою, на 2017-2021 роки ;

- розвитку та впровадження новітніх інформаційних технологій для покращення обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів  у Погребищенському районі відповідно до концепції розвитку інформаційних технологій Державної казначейської служби України на 2017 рік;

- профілактики та боротьби із захворюванням на сказ  на території Погребищенського району на 2017 -2019  роки (  у новій редакції).

Рішеннями сесії  було внесено зміни до програм:

- підтримки учасників  антитерористичної операції,членів їхніх сімей, а також  сімей загиблих та інших верств населення,які потребують соціального захисту, на 2017 рік;

- зайнятості населення Погребищенського району на 2013-2017 роки;

- розвитку фізичної культури і спорту у Погребищенському районі на 2017-2021 роки;

- розвитку архівної справи у Погребищенському районі на 2015-2019 роки.

Голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин,охорони довкілля,раціонального використання надр  Колотуцький О.Л. представив блок питань, які  комісія рекомендувала винести на розгляд сесії.

У результаті обговорень не всі подані  технічні документації  було затверджено, оскільки депутати врахували наявний конфлікт між громадою с.Бабинець та Копняком А.В., який має намір взяти в оренду землі поза межами населеного пункту для ведення фермерського господарства.

Ряд питань, які стосувалися управління об»єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району,були представлені  на затвердження  сесії головою профільної постійної комісії Гоменюком В.І. і провідним спеціалістом з питань комунальної власності відділу правового та кадрового забезпечення  діяльності  ради Сладецьким А.М.

Передостаннім у порядку денному, але надзвичайно важливим за значенням, слухалося питання про звернення депутатського корпусу районної ради до голови Вінницької облдержадміністрації Коровія В.В. та директора департаменту охорони здоров»я ОДА Грабович Л.О. , в якому депутати  висловили побажання усієї громади району про віднесення нашої лікарні до Вінницького, а не до  Козятинського госпітального округу.

Заключним на сесії  був звіт начальника відділу освіти  РДА Бутенко З.М. «Про стан  фінансування  освітньої галузі в 2017 році та заходи  щодо оптимізації мережі закладів освіти  у Погребищенському районі», ініціатором  якого буда постійна комісія районної ради з питань бюджету.

Оскільки три профільні постійні комісії на своєму спільному засіданні, яке відбулося 24 лютого 2017 року, з усіх сторін протягом майже чотирьох годин обговорили дану проблему і винесли на пленарне засідання спільний узгоджений проект рішення, то на  сесії уже не було необхідності у заслуховуванні інформації ще раз. Депутати затвердили рішення, в якому  визначили конкретні терміни для проведення  відділом освіти роботи щодо оптимізації освітніх закладів. В міжсесійний період у порядку контролю комісії заслухають Бутенко З.М. з інформацією про виконання  рекомендацій , викладених у даному  рішенні.

Загалом 15 позачергова сесія районної ради  розглянула 35 питань та затвердила 32 рішення.

Наступна 16 чергова  сесія ,згідно плану роботи ради на 2017 рік, відбудеться 23 березня 2017 року. ЇЇ першим питанням буде звіт голови Погребищенської районної державної адміністрації про здійснення повноважень , делегованих районною радою.