Чергова сесія районної ради за 1 квартал 2017 року

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Чергова сесія районної ради за 1 квартал 2017 року

23 березня 2017 року  відбулася чергова 16 сесія районної ради 7 скликання. Відкрив та провів пленарне засідання  голова районної ради С.Волинський.
На відміну від попередньої 15 позачергової сесії, на якій  за годину депутати проголосували за  35 питань, на 16 сесії народні обранці  протягом  трьох годин   розглядали та активно обговорювали 22 питання.
Депутати  заслухали та взяли до відома звіт  голови районної державної адміністрації Вінника І.В. про виконання делегованих районною радою повноважень.
Начальник управління фінансів райдержадміністрації І.Медик  представив на затвердження сесією проект рішення  про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
Сесія заслухала звіти про виконання  трьох цільових програм , а саме:
- забезпечення діяльності  Центру надання адміністративних послуг в Погребищенському районі на 2016 рік ( та затвердила таку ж програму на 2017-2019 роки);
- енергозбереження по Погребищенському району на 2012-2016 роки;
-  поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2012-2016 роки.
Рішенням сесії депутати внесли  зміни Програми поліпшення пожежної безпеки населених пунктів та об»єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури пожежної охорони Погребищенського району на 2016-2020 роки.
Бурхливо обговорювалися  питання,які стосувалися  припинення  діяльності  Адамівської ЗОШ І-ІІ ступенів та Ординецької ЗОШ І ступеня. В результаті тривалих дискусій і навіть повторних голосувань проекти рішень не були підтримані депутатами.
Сесія затвердила  акти приймання - передачі із спільної власності територіальних громад сіл та міста Погребищенського району нерухомого майна, яке перебувало в оперативному управлінні комунального закладу “Погребищенський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги”, у комунальну власність сільських територіальних громад   та прийняла рішення про безоплатну передачу на баланс (в оперативне управління) комунального закладу “Погребищенський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” нерухомого майна.
Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин,охорони довкілля,раціонального використання надр рекомендувала внести на розгляд сесії 10 проектів рішень щодо затвердження нормативно-грошової оцінки земельних ділянок різного призначення, які знаходяться за межами населених пунктів.По цих питаннях  проінформував та дав роз»яснення заступник голови комісії М.Кондратюк.  Дві нормативно-грошові оцінки земельних ділянок,які мали надаватися для ведення фермерського господарства на території Надроссянської сільської ради громадянам Головку С.А. та Даниленко Т.В., не були затверджені, оскільки не набрали необхідної кількості депутатських голосів.
Таким чином,  16 чергова сесія районної ради , розглянувши 22 питання , затвердила  18 рішень.