Список депутатів Погребищенської районної ради 6 скликання, обраних в одномандатних виборчих округах

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

  • Погребище

    Центр міста Погребище - площа Героїв
  • Прапор

    Маленька часточка держави
    Великою любов'ю пломенить!
                              Г.Кравчук
  • Надросся

    Серед прекрасного Поділля
    Надросся наше простяглось
                                В.Вітюк
  • Рось

    Права притока Дніпра.

Список депутатів Погребищенської районної ради 6 скликання, обраних в одномандатних виборчих округах

№ округу

Назва виборчого округу

Прізвище

ім`я,по батькові

Суб`єкт

подання

1

Погребищенський

Гаврилюк Олександр Федорович

СПУ

2

Адамівський

Кравець Олександр Васильович

Партія регіонів

3

Андрушівський

Бевз Микола Матвійович

Партія регіонів

4

Бабинецький

Демидюк Валерій Васильович

ВО «Батьківщина»

5

Білашківський

Глущук Євгеній Іванович

ВО «Батьківщина»

6

Борщагівський

Зарубенко Анатолій Васильович

Народна партія

7

Гопчицький

Лісовий Олексій Платонович

СПУ

8

Дзюньківський

Бараболя Віктор Васильович

ХДС

9

Довгалівський

Панасюк Валентина Михайлівна

СПУ

10

Збаржівський

Митюков Анатолій Миколайович

Партія «Сильна Україна»

11

Левківський

Бенеда Іван Леонідович

Партія регіонів

12

Мончинський

Кондратюк Микола Михайлович

Партія регіонів

13

Морозівський

Тимощук Павло Петрович

Народна партія

14

Новофастівський

Миронюк Валерій Володимирович

Народна партія

15

Очеретнянський

Свиридюк Василь Гнатович

Партія регіонів

16

Павлівський

Колотуцький Олександр Леонідович

ХДС

17

Педосівський

Осадчук Василь Павлович

Народна партія

18

Плисківський

Шафранський Петро Петрович

Народна партія

19

Розкопанський

Пігуль Володимир Степанович

УП «Єдність»

20

Саражинецький

Рибак Віталій Миколайович

УП «Єдність»

21

Сніжнянський

Григорук Василь Петрович

УП «Єдність»

22

Спичинецький

Огородник Сергій Васильович

ХДС

23

Станилівський

Мазур Василь Анатолійович

Партія регіонів

24

Старостинецький

Павліченко Анатолій Іванович

ВО «Батьківщина»

25

Чапаєвський

Дембіцька Олена Антонівна

Партія регіонів

26

Черемошненський

Щаслива Тетяна Василівна

ВО «Батьківщина»

27

Ширмівський

Гринчишин Ігор Петрович

КПУ