ПРАПОР ЄВРОСОЮЗУ ЗАМАЙОРІВ У ПОГРЕБИЩІ

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

ПРАПОР ЄВРОСОЮЗУ ЗАМАЙОРІВ У ПОГРЕБИЩІ

«Для нас, українців, це — особливий день. І за нинішньої політичної ситуації, коли Україна бореться з агресією з боку Російської Федерації, європейський вектор набув надзвичайної ваги.

Сьогодні саме ми, українці, захищаємо Європу від варварства, тиранії, тероризму, агресії, мілітаризму, які нависли над всім континентом.

Ми, українці, сьогодні на передовій захисту європейської цивілізації. Наша Революція Гідності – була революцією за Європу. Наша боротьба проти російської агресії – є боротьбою за Європу. Тому День Європи — це є наше, українське історичне свято».

 

Ці слова, виголошені головою райдержадміністрації Іваном Вінником після підняття Державного та Прапора Європейського Союзу, стали лейтмотивом дійства, яке відбулося в Погребищі з нагоди затвердження 11 травня Радою Євросоюзу надання Україні безвізового режиму. Це була остання європейська інстанція, яка повинна була прийняти рішення щодо надання Україні режиму візової лібералізації. Відомо, що церемонія підписання відповідного рішення президентом ЄП та представником головування у Раді ЄС відбудеться 17 травня, її має намір відвідати президент Петро Порошенко. Після цього підписаний регламент має бути опублікований в офіційному віснику ЄС.

— Цінності ЄС, орієнтовані на дотримання прав людини, на повагу до незалежності, суверенітету, територіальної цілісності та непорушності кордонів кожної держави світу є основою миру і добробуту громадян, — сказав під час виступу Іван Вінник. — Україні ще належить пройти шлях справжніх реформ, аби досягти того високого рівня життя, прав і свобод, які мають мешканці країн ЄС. І наскільки  швидко ми здолаємо цей шлях залежить від кожного жителя, кожної територіальної громади Надросянського краю. Ми всі є творцями нашого спільного прогресу. Ми всі прагнемо того, щоб Україна стала справжньою історією успіху. І я впевнений в тому, що все у нас вийде.

І напевно, мине не так багато часу і серед сотень юних погребищан, хто прийшов того дня на майдан вітати подію історичного значення гаслами «Україна — це Європа!», «Розквітай, Україно, по-європейськи!», будуть українські громадяни, які гідно представлятимуть нашу державу у Європейському парламенті, Європейській Комісії, європейських інституціях. І робити вони це будуть не згірше від того, як демонстрували сили, творчість й ентузіазм у мистецьких номерах, які склали канву концертної програми, окремі моменти якої зафіксував фотооб’єктив.

У заході взяли участь голова районної ради Сергій Волинський і міський голова Анатолій Білик.

( інформація газети " Колос")