У сесійній залі

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

У сесійній залі

22 червня 2017 року відбулася чергова 18 сесія Погребищенської районної ради 7 скликання. У її роботі взяли участь голова райдержадміністрації І.Вінник, депутат Вінницької обласної  Ради М.Повшедний, начальники управлінь та відділів РДА, керівники установ, організацій, представники ЗМІ та громадськості.

Першим питанням депутати заслухали звіт голови районної ради С.О.Волинського про роботу з квітня 2016 року та затвердили рішення з цього приводу.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації  І.В.Медик представив сесії проект рішення  про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

З інформацією про результати діяльності на території району виступили начальник відділу Калинівської місцевої прокуратури радник юстиції А.А.Проць та начальник Погребищенського ВП Калинівського ВП ГУНП у Вінницькій області майор поліції В.В.Гавриш.

У порядку контролю депутати  заслухали головних виконавців з доповідями про хід виконання чотирьох районних програм, а саме:

- економічного та соціального розвитку району на 2017 рік;

-   розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2018 роки;

- розвитку охорони здоров»я Погребищенського району «Майбутнє Надросся в збереженні здоров»я його громадян» на 2016 -2020 роки;

-  «Питна вода» на 2007-2020 роки.

До програм роботи з обдарованою молоддю на 2013-2017 роки та  підтримки учасників антитерористичної операції,членів їхніх сімей,а також сімей загиблих та інших верств населення,які потребують соціального захисту,на 2017 рік були внесені зміни у зв»язку з необхідністю дофінансування.

Проблемними  на сесії знову стали питання про закриття та пониження у ступені трьох загальноосвітніх шкіл у селах Ординці, Адамівка та Спичинці. Начальник відділу освіти З.М.Бутенко вкотре намагалася переконати депутатів ради в  необхідності прийняття рішень, проекти яких були подані райдержадміністрацією. Але за результатами обговорення  та голосування стало зрозуміло, що позиція відділу освіти у цих питаннях знову не отримала   підтримки депутатського корпусу ради.

Рішенням  сесії  депутати заснували   Грамоту  Погребищенської районної ради  та  Подяку голови районної ради і затвердили положення про порядок застосування цих відзнак.

За рекомендацією профільної постійної комісії   сесія затвердила звіт про оцінку вбудованих нежитлових приміщень  №4 та №5 на першому поверсі триповерхової нежитлової будівлі терапевтичного відділення ЦРЛ, акти приймання-передачі у комунальну власність Левківської та Борщагівської територіальних громад частин адміністративних будівель  загальноосвітніх шкіл, передала в оренду  частину адміністративного приміщення відділенню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Депутати розглянули  звернення народного депутата України В.Балоги щодо створення комунальних підприємств із постачання газу для населення та промислових споживачів на базі газових мереж та розподільних пунктів, побудованих за кошти територіальних громад та вуличних кооперативів і своїм рішенням доручили голові районної державної адміністрації  Віннику  І.В. вивчити стан справ щодо зазначених газових мереж в районі та внести пропозиції сесії районної ради для прийняття відповідного рішення.

Решта питань порядку денного стосувалися затвердження технічних документацій  з нормативно-грошової оцінки  земельних ділянок. Основна маса рішень були  підтримані депутатами. Зауваження були щодо чотирьох  документацій, які в результаті не були затверджені, оскільки не набрали необхідної кількості депутатських голосів.

Таким чином , з 52 питань, які червнева сесія районної ради заслухала, рішеннями були підтримані лише 45.

Ця сесія стала рекордсменом  за кількістю проектів рішень,які не були підтримані більшістю депутатів від загального складу ради. Наприклад, за одне з рішень щодо реорганізації  шкіл  було подано всього 3 голоси.  Більше того, в історії ради стався перший  випадок, коли  рішення не підтримав  жоден депутат (питання стосувалося затвердження однієї з  технічних документацій).

Тобто є ще ряд складних питань, в основному вони стосуються реформування  освітньої  галузі району, над якими слід  попрацювати. Аби їх вирішити, районна рада та райдержадміністрація  мають докласти немалих спільних зусиль.