Розпорядження № 21 від 14.08.2017 року

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Розпорядження № 21 від 14.08.2017 року

Про  затвердження  зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва по об’єкту «Поточний ремонт першого та другого поверхів адміністративної будівлі по вул. Б. Хмельницького,81 в м. Погребище, яка належить до об'єктів права спільної власності територіальних громад сіл та міста Погребищенського району для створення без бар’єрного середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями»

Відповідно до вимог ч.7 ст.55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, п.2.5.  Порядку проведення  ремонту та утримання  об’єктів благоустрою населених пунктів , затвердженого  наказом  Державного комітету України з питань ЖКГ 23.09.2003 року №154, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України  12.02.2004 року,

1.Затвердити  зведений кошторисний розрахунок  вартості будівництва  по об’єкту  «Поточний ремонт першого та другого поверхів адміністративної будівлі по вул. Б. Хмельницького,81 в м. Погребище, яка належить до об'єктів права спільної власності територіальних громад сіл та міста Погребищенського району для створення без бар’єрного середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями»  в сумі  265 545 грн. 00 коп.  ( двісті шістдесят п’ять тисяч п’ятсот сорок п’ять грн. 00 коп.)

2. Контроль  за  виконанням даного розпорядження залишаю за собою

Заступник голови районної ради                                          І.П. Гордійчук

 

Захарчук І.О.