Розпорядження № 29 від 26.09.2017 року

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Розпорядження № 29 від 26.09.2017 року

Про створення робочої групи з вивчення питання про вшанування пам»яті  загиблих військовослужбовців – учасників  Антитерористичної операції на сході України

Керуючись  ч.12 ст.47, п.5 ч.6 та  ч. 7 ст. 55, ч.8,11 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.49, п.5 ч.3 та ч.4 ст.53  Регламенту Погребищенської районної ради 7 скликання , ст.7 Положення про комісії Погребищенської районної  ради 7 скликання, враховуючи клопотання Маценка М.І., голови правління ГО «Спілка учасників АТО та інших бойових дій Погребищенського району»  №1 від 10.09.2017 р.,  рекомендації постійної комісії районної ради з питань освіти, культури і туризму,  спорту , роботи з молоддю, охорони здоров”я ,  соціального захисту населення , роботи з ветеранами  (протокол засідання від 21.09.2017 р.):

1. Створити  робочу группу з вивчення питання про вшанування на території Погребищенського району пам'яті загиблих військовослужбовців – учасників Антитерористичної операції на сході України та затвердити її персональний склад:

Гордійчук Ігор   Петрович - заступник голови районної ради,голова робочої групи

Шафранський   Петро Петрович - заступник голови Погребищенської РДА, співголова робочої групи (за згодою)

Медик Наталія Іванівна - головний спеціаліст з питань роботи з листами і зверненнями громадян відділу правового та кадрового забезпечення діяльності районної ради секретар робочої групи

Білик Анатолій Миколайович (за згодою) - міський голова м.Погребищ

Кравчук  Галина  Миколаївна - завідувач сектору культури і туризму Погребищенської РДА, голова постійної комісії ради з питань освіти, культури і туризму, районної спорту , роботи з молоддю, охорони здоров”я ,  соціального захисту населення, роботи з ветеранами (за згодою) Коріненко Володимир Васильович - завідувач сектору містобудування та архітектури Погребищенської РДА, головний архітектор району (за згодою)

Маценко   Микола Іванович - голова правління ГО «Спілка учасників АТО та інших бойових дій Погребищенського району, редактор газети «Колос» (за згодою)

Миколаєнко   Олександр Анатолійович - учасник антитерористичної операції с. Степанки (за згодою)

Панасюк    Юрій Борисович - заступник директора  Погребищенського медичного коледжу (за згодою)

Романюк Іван Михайлович - учасник антитерористичної операції м. Погребище (за згодою)

Старинчук Валерій Олегович - начальник відділу інформаційної діяльності,  організаційної роботи і комунікацій з громадськістю аппарату райдержадміністрації (за згодою

Тригуб Олександр Степанович – військовий комісар Погребищенського РВК (за згодою)

2. Провести  засідання  робочої  групи  05 жовтня 2017 року о 10.00 у малому залі засідань районної ради ( за окремим планом).

3. Інформацію голови робочої групи Гордійчука І.П. про підсумки діяльності робочої групи у 10-тиденний термін заслухати на засіданні постійної комісії районної  ради з питань освіти, культури і туризму,   спорту , роботи з молоддю, охорони здоров”я, соціального захисту населення, роботи з ветеранами. 4.      Дане розпорядження оприлюднити  згідно чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова районної ради                                              С.Волинський