Вереснева чергова сесія районної ради

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Вереснева чергова сесія районної ради

28  вересня 2017 року відбулася чергова 20 сесія Погребищенської  районної ради 7 скликання.

У  її  роботі  взяли участь  голова ,заступник  голови та начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські та міський голови ,  керівники установ, організацій, представники громадськості та засобів масової  інформації.

Ще до розгляду запланованих питань голова районної ради С.О.Волинський повідомив присутніх про те, що за рекомендацією профільної постійної комісії районної ради створено робочу групу по вивченню питання про вшанування пам»яті загиблих військовослужбовців – учасників АТО на сході України. Слово для виступу з цього приводу було надано Маценку М.І. - редактору газети «Колос», голові ГО « Спілка учасників АТО та інших бойових дій Погребищенського району».

Депутати продовжили розпочату розмову, але трохи в іншому напрямку. Предметом обґрунтованих претензій Колотуцького О.Л., Огородника С.В. до районного керівництва стала неналежна організація святкування Дня Незалежності України. І щоб відзначення  Дня Українського козацтва відбулося як і належить цьому святу, депутати наполягли на тому, щоб змінити встановлений у районі порядок святкування державних свят наперед. Голова райдержадміністрації І.Вінник  пообіцяв, що оргкомітет обов»язково врахує цю пропозицію і святкування  відбудеться не 12, як було вирішено раніше, а  14-го жовтня.

Далі сесія продовжилася згідно порядку денного . Але уже перше питання про внесення змін до районного бюджету викликало  дискусії, у результаті яких в роботі сесії було оголошено перерву для проведення термінового засідання постійної комісії районної ради  з питань бюджету. Комісія погодила поправку до проекту рішення щодо виділення матеріальної допомоги онкохворому жителю м.Погребище О.Плюшку, і рішення сесії було підтримано депутатами уже з цією поправкою.

Згідно плану роботи районної ради на 2017 рік депутати заслухали та обговорили звіти керівників структурних підрозділів РДА про хід виконання  п»яти цільових районних програм: підтримки сім»ї, дітей та молоді  Погребищенського району на 2016- 2020 роки ; оздоровлення та відпочинку дітей і молоді на 2014-2018 роки ; військово-патріотичного виховання,підготовки  молоді до військової служби та призову до лав Збройних Сил України на період 2016-2020 років; правової освіти населення Погребищенського району на 2016-2020 роки; поліпшення пожежної безпеки населених пунктів та об»єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури пожежної охорони Погребищенського району на 2016-2020 роки.

Рішеннями сесії було внесено зміни до районної Комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей, а також сімей загиблих та інших верств населення, які потребують соціального захисту, на 2017 рік , Комплексної оборонно-правоохоронної програми Погребищенського району на 2016-2020 роки  та до районної Програми забезпечення виконання  Погребищенською  районною державною адміністрацією повноважень , делегованих районною радою, на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням 15 сесії Погребищенської районної ради 7 скликання від 02.03.2017 року № 3-15-7/330.

Чотири питання порядку денного стосувалися регулювання комунальної власності . Достроково було розірвано два договори оренди приміщень ( з ФОП Ковальчук Н.В. та ГО «Новий погляд»)  , затверджено кошторисну частину  проектної документації робочого проекту “Реконструкція будівлі (в частині даху та фасадів) хірургічного корпусу Погребищенської центральної районної лікарні по вул. П. Тичини, 54 в м. Погребище Вінницької області” та затверджено  звіт про незалежну оцінку нерухомого майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл та міста Погребищенського району (другого поверху літ. А: кабінет №24 загальною площею - 25,40 кв. м) адмінбудівлі, розміщеної за адресою: м. Погребище, вул. Б. Хмельницького, 75.

Із п»яти проектів рішень щодо затвердження технічних документацій  з нормативно-грошової оцінки  чотири  були підтримані депутатами.  Уже вдруге не затвердженою залишилася документація по оцінці орендованих  ТОВ  «ТАК-Агро» земельних ділянок на території Борщагівської сільської ради.

Таким чином, 20  чергова сесія районної ради, розглянувши 19  питань, прийняла 18 рішень.

На наступну сесію (  швидше всього – позачергову)  будуть внесені питання, які ніяк не знаходять вирішення уже досить довго  і постійно переносяться за клопотаннями голови райдержадміністрації :

1.Про оптимізацію мережі загальноосвітніх навчальних закладів у Погребищенському районі.

2.Про припинення діяльності юридичної особи комунального закладу «Адамівська загальноосвітня  школа І-ІІ ступенів Погребищенської районної ради Вінницької області»

3.Про  припинення діяльності юридичної особи комунального закладу «Ординецька загальноосвітня школа І ступеня Погребищенської районної ради Вінницької області»

4.Про пониження в ступені  комунального закладу «Спичинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Погребищенської районної ради Вінницької області» у комунальний заклад «Спичинецька загальноосвітня школа І-ІІ  ступенів Погребищенської районної ради Вінницької області»