Чергова 23 сесія Погребищенської районної ради: підведено підсумки , затверджено плани.

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Чергова 23 сесія Погребищенської районної ради: підведено підсумки , затверджено плани.

Щирі  привітання, колядки, щедрівки, тепла передсвяткова атмосфера – так зустрічала депутатів сесійна зала 21 грудня 2017 року. 

Не зважаючи на складні погодні умови, на сесію, яка мала затвердити головний кошторис району на наступний рік, прибули майже всі депутати, що свідчить про високий рівень відповідальності народних обранців перед громадами і районом.
Після невеликого концерту та привітальних слів  від голови районної ради С.Волинського та голови райдержадміністрації І.Вінника  розпочалося пленарне засідання чергової 23 сесії районної ради.
Чітка, професійна робота, попередньо проведена усіма постійними комісіями ради, дала змогу сесію провести результативно та в оптимальний час. Практично за годину усі заплановані питання були вирішені.
По перших трьох питаннях порядку денного були заслухані розгорнуті доповіді  начальника управління фінансів райдержадміністрації І.Медика  - про районний бюджет на 2018 рік та начальника відділу економіки і торгівлі РДА М.Нечипорук -  щодо програм економічного і соціального розвитку району на 2018 рік та розвитку  малого і середнього підприємництва на 2017-2018 роки.
По решті питань доповідачами та головою районної ради С.Волинським  давалися лише короткі коментарі та проводилося голосування.
Загалом сесія більшістю від загального складу ради проголосувала за 27 рішень.
Зокрема, депутати своїми рішенням взяли до відома інформації  керівників Погребищенського відділу Калинівської місцевої прокуратури радника юстиції А.Проця  та Погребищенського ВП Калинівського ВП ГУНП у Вінницькій області майора поліції В.Гавриша про діяльність очолюваних ними підрозділів на території району, закрили у зв»язку із закінченням терміну дії  7 цільових  районних програм та  прийняли 5 нових на наступні періоди, затвердили 7 технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, погодили звіти постійних комісій районної ради за період з грудня 2016 року  та плани роботи ради на наступний 2018 рік.