Позачергова сесія районної ради.

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Позачергова сесія районної ради.

08 лютого 2018 року відбулася 24 позачергова сесія Погребищенської районної ради 7 скликання.

У її роботі взяли участь  голова райдержадміністрації Вінник І.В., перший заступник голови РДА Шафранський П.П., депутати Вінницької обласної Ради Повшедний М.П., Олексієнко О.В., сільські та міський голови, керівники структурних підрозділів РДА, комунальних установ  та організацій, представники засобів масової інформації та громадськості.

Питання порядку денного пленарного засіданнябули досить різноплановими.

Скликалася сесія за ініціативою голови районної державної адміністрації з питань виконання районного бюджету за минулий рік та внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, тому ці питання були розглянуті  першими.

Рішеннями сесії затверджено три нових районних програми ( розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2018-2020 роки, розвитку місцевого самоврядування на 2018-2022 роки, протидії захворюванню на туберкульоз на 2018 рік), знято з контролю  2 програми, внесено необхідні зміни до шести цільових програм різного спрямування.

Депутати схвалити текст проекту Угоди про регіональне співробітництво між  Погребищенським  районом  Вінницької   області, Україна та Конецьким  повітом  Сьвєнтокшиського воєводства, Республіка  Польща  та рішенням сесії доручили голові районної ради Волинському С.О. підписати цю угоду у терміни, обумовлені обома зацікавленими сторонами.

Сесія своїм рішенням дала старт процесу реформування КУ «Погребищенський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Погребищенської районної ради  у комунальне підприємство «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Погребищенської районної ради.Затвердивши звіт головного лікаря центру Роздольського І.Г. про роботу установи, депутати своїм наступним рішенням продовжили термін дії  його контракту на наступних 5 років.

10 питань порядку денного стосувалися управління об»єктами комунальної власності: затверджувалися звіти про незалежну оцінку майна, надавалися в оренду приміщення, вносилися необхідні зміни до договорів оренди та рішень районної ради тощо.

У зв»язку з кадровими змінами депутати своїм рішенням  внесли зміни до персонального складу комісії районної ради з питань поновлення прав реабілітованих.

На завершення були заслухані питання щодо затвердження нормативних грошових оцінок земельних ділянок, які знаходяться у власності громадян для ведення особистого селянського господарства, товарного сільськогосподарського виробництва та двох ділянок, які передбачаються для продажу права оренди шляхом проведення аукціону.

Таким чином, усі 43 питання порядку денного були розглянуті депутатами та підтримані рішеннями сесії більшістю голосів від загального складу ради.