Розпорядження № 10 від 21.05.2018 року

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Розпорядження № 10 від 21.05.2018 року

Про 26 чергову сесію Погребищенської  районної ради 7 скликання

Керуючись  ч. 4,5 ст.46, ч.6,7 ст. 55, ч.8,11 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.1 ст.9, ст.11 Регламенту Погребищенської  районної ради 7 скликання , відповідно до рішення № 9-23-7/544  23 сесії районної ради 7 скликання від 21.12.2017 р. «Про план роботи Погребищенської районної ради на 2018 рік» та враховуючи погодження президії Погребищенської районної ради:

1. Провести  пленарне засідання 26 чергової  сесії Погребищенської районної  ради  7 скликання 21 червня 2018 року о 10.00 у залі засідань районної ради та затвердити її орієнтовний порядок денний (додається).

2. Затвердити розклад проведення засідань постійних комісій районної ради (додається).

3. На  пленарне засідання сесії запросити  голову  та першого заступника  голови  райдержадміністрації, начальників управлінь і відділів райдержадміністрації, сільських та міського голів, депутатів Вінницької обласної Ради, керівників підприємств, організацій та установ району, представників політичних партій і громадських організацій, засобів масової інформації.

4. Дане розпорядження оприлюднити  згідно чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради Гордійчука І.П.

Голова районної ради                                                            С.Волинський

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження  голови  районної  ради

21.05.2018 року №10

Орієнтовний порядок денний  26 чергової сесії Погребищенської районної  ради 7 скликання

21 червня 2018 року

1 Про виконання  районного  бюджету  за 1 квартал  2018 року .

2  Про інформацію начальника Погребищенського відділу Калинівської місцевої прокуратури радника юстиції Проця А.А.  про результати діяльності прокуратури на території Погребищенського району шляхом надання узагальнених статистичних та аналітичних даних.

3 Про інформацію начальника Погребищенського  ВП Калинівського ВП ГУНП у Вінницькій області майора поліції Гавриша В.В. про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території району.

4 Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Погребищенського району на 2018 рік за 5 місяців поточного року.

5 Про хід виконання Програми поліпшення надання адміністративних послуг Центром надання адміністративних послуг в Погребищенському районі на 2017-2019 роки.

6 Про хід виконання районної програми «Шкільний автобус» на 2017-2021 роки.

7 Про затвердження розпоряджень голови Погребищенської районної державної адміністрації.

8 Про делегування до Госпітальної Ради по Північному округу представників від Погребищенського району.

9 Про припинення юридичної особи комунальної установи «Погребищенська центральна районна лікарня» шляхом реорганізації (перетворення)  у комунальне підприємство «Погребищенська центральна районна лікарня».

10 Про затвердження Статуту комунального підприємства  «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Погребищенської районної ради.

11 Про затвердження передавального акту комісії з припинення (реорганізації) юридичної особи комунальної установи «Погребищенський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Погребищенської районної ради.

12 Про безоплатну передачу у спільну власність територіальних громад сіл та міста Погребищенського району нерухомого майна (спортивний майданчик) із комунальної власності територіальної громади м.Погребище.

13 Про передачу в оренду управлінню фінансів райдержадміністрації вбудованого приміщення  будівлі гаражів районної ради, розміщеної за адресою м.Погребище, вул.Б,Хмельницького, 110,  та іншого майна.

14 Про затвердження звіту про незалежну оцінку нерухомого майна - вбудоване приміщення (кабінет №20) на третьому поверсі триповерхової адмінбудівлі літ. А загальною площею – 14,7 кв.м, розміщеної за адресою: м.Погребище, вул.Б.Хмельницького,75.

15 Про затвердження звіту про незалежну оцінку нерухомого майна – вбудованих нежитлових приміщень (кабінет №60 загальною площею – 24,0 кв.м та кабінет №55 загальною площею – 16,0 кв.м триповерхової нежитлової будівлі поліклініки, розміщеної за адресою: м.Погребище, вул. П.Тичини,54).

16 Про затвердження звіту про незалежну оцінку нерухомого майна – вбудовані приміщення №7-1, №7-2, №7-3, №7-4 адміністративної будівлі літ.А загальною площею – 31,4 кв.м, розташованої за адресою: м.Погребище, вул.Вінницька,6..

17 Про затвердження передавального акту ліквідаційної комісії комунального підприємства «Редакція районної газети «Колос» і ефірного радіомовлення Погребищенської районної ради».

18 Про передачу в оренду ТОВ «Колос-Медіа» нерухомого майна.

19 Про затвердження  технічної документації з нормативно - грошової оцінки земельної  ділянки  сільськогосподарського призначення, що знаходиться у власності гр. Якимчук Н. В., для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої   на території Андрушівської  сільської  ради  (за межами населеного пункту).

20 Про затвердження  технічної документації з нормативно - грошової оцінки земельних  ділянок сільськогосподарського призначення, що знаходяться у власності гр. Брозінського О.А., для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих   на території Надроссянської   сільської  ради  (за межами населеного пункту).

21 Про затвердження  технічної документації з нормативно - грошової оцінки земельних  ділянок сільськогосподарського призначення, що знаходяться у власності гр. Полудньова М.О., для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих   на території Сніжнянської  сільської  ради  (за межами населеного пункту).

22 Про затвердження  технічної документації з нормативно - грошової оцінки земельної  ділянки сільськогосподарського призначення  площею  50,0000 га, що надається на умовах оренди   ФГ «Яцькових»,  для ведення фермерського господарства,  розташованої на території  Ширмівської  сільської  ради (за межами населеного пункту).

23 Про затвердження  технічної документації з нормативно - грошової оцінки земельної  ділянки  площею  47,9762 га, що надається на умовах оренди  гр. Кондратюку М.М, для ведення фермерського господарства,  розташованої на території Мончинської  сільської  ради  (за межами населеного пункту).

24 Про пониження в ступені комунального закладу «Спичинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступені Погребищенської районної ради Вінницької області» у комунальний заклад  «Спичинецька загальноосвітня  школа І ступеня Погребищенської районної ради Вінницької області».

25 Про пониження в ступені комунального закладу «Мончинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Погребищенської районної ради Вінницької області» у комунальний заклад «Мончинська загальноосвітня школа І ступеня Погребищенської районної ради Вінницької області».

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження  голови районної  ради

21.05.2018 року №10

РОЗКЛАД

проведення засідань постійних комісій районної ради

22-24 травня 2018 року

1. З питань зміцнення законності, правопорядку, охорони прав людини

22.05.2018  о 9.00 Кабінет голови районної ради відповідальний Шлапак Ю.Г.

2. З питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування

23.05.208 о 1 9.00 Кабінет голови районної ради  відповідальний Захарчук І.О.

3 З питань  економічних реформ, приватизації та регулювання  комунальної власності, роботи промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування  населення, комплексного  розвитку  та  благоустрою  населених  пунктів

24.05.2018   о 09.00 Кабінет заступника голови районної ради відповідальний Сладецький А.М.

4 .З питань освіти, культури і туризму, спорту, роботи  молоддю, охорони здоров’я, соціального захисту населення, роботи з ветеранами

24.05.2018   09.00 Кабінет голови районної ради відповідальний Медик Н.І.

5. З питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин, охорони довкілля, раціонального використання надр

24.05.2018    о 11.00 Кабінет голови районної ради  відповідальний Панасюк В.М.

6. З питань бюджету

24.05.2018   о 12.00 Кабінет голови районної ради відповідальний Панасюк В.М.