26 чергова сесія Погребищенської районної ради 7 скликання

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

26 чергова сесія Погребищенської районної ради 7 скликання

 

Згідно затвердженого плану роботи на поточний рік пленарне засідання 26 чергової сесії Погребищенської районної ради  за 2 квартал відбулося 21 червня  2018 року.

У роботі сесії взяли участь заступник голови Вінницької ОДА О.Крученюк, депутат Вінницької обласної ради М.Повшедний, голова районної державної адміністрації І.Вінник, перший заступник голови РДА П.Шафранський, керівники  структурних підрозділів  РДА, міський, сільські голови,керівники підприємств, організацій та установ, представники громадських організацій  та засобів масової інформації.


До порядку денного сесії було включено 52 питання, зокрема про:

- виконання районного  бюджету  за 1 квартал  2018 року;

-   внесення змін до районного бюджету на 2018 рік;

-   припинення юридичної особи комунальної установи «Погребищенська центральна районна лікарня» шляхом реорганізації (перетворення)  у комунальне підприємство «Погребищенська центральна районна лікарня»;

- затвердження Статуту комунального підприємства «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Погребищенської районної ради.

Жвава дискусія виникла під час розгляду питання про внесення змін до  районної Програми розвитку культури Погребищенського району на 2018-2022 роки та виділення коштів на проведення в м.Погребище в серпні 2018 року культурно-освітнього форуму «Україна Сакральна», ініційованого  доктором  історичних наук, професором кафедри всесвітньої історії Донецького національного університету В.Моргуном.

Своє бачення щодо доцільності, термінів та формату проведення даного заходу висловили  голова районної ради С.Волинський,голова райдержадміністрації І.Вінник, депутати районної ради.

 

Голова громадської організації «Спілка учасників АТО та інших бойових дій Погребищенського району» М.Маценко та керівник відокремленого підрозділу громадської організації «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Погребищенського районного округу І.Романюк висловили думку про  доцільність, в умовах війни в країні, направлення коштів районного бюджету на більш вагомі потреби, зокрема, на підтримку учасників АТО та сімей загиблих.

Заступник голови облдержадміністрації  Олександр Крученюк висловив впевненість у тому, що започаткування в районі  культурно-освітнього форуму «Україна Сакральна» в майбутньому може стати його візитівкою, як «Операфест» для Тульчинського району чи «Різдво в Буші» для Ямпільського.  Він наголосив на важливості зміцнення єдності та консолідації українського суспільства, єдності Сходу і Заходу країни шляхом відродження сакральних місць України, популяризації історичного минулого, національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

У результаті майже годинного обговорення депутати підтримали проект рішення та виділили 150 тис. грн. на проведення форуму.

На сесії також депутати заслухали інформацію:

- начальника Погребищенського відділу Калинівської місцевої прокуратури радника юстиції Андрія Проця   про результати діяльності прокуратури на території Погребищенського району шляхом надання узагальнених статистичних та аналітичних даних;

- начальника Погребищенського  ВП Калинівського ВП ГУНП у Вінницькій області майора поліції Володимира  Гавриша про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території району.

Також депутати  понизили в ступені комунальний заклад «Спичинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Погребищенської районної ради Вінницької області» у комунальний заклад  «Спичинецька загальноосвітня  школа І ступеня Погребищенської районної ради Вінницької області», комунальний заклад «Мончинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Погребищенської районної ради Вінницької області» у комунальний заклад «Мончинська загальноосвітня школа І ступеня Погребищенської районної ради Вінницької області», припинили діяльність юридичної особи комунального закладу «Адамівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Погребищенської районної ради Вінницької області».

Депутатами було розглянуто ще ряд питань, зокрема: про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Погребищенського району на 2018 рік за 5 місяців поточного року, Програми поліпшення надання адміністративних послуг Центром надання адміністративних послуг в Погребищенському районі на 2017-2019 роки, Програми «Шкільний автобус» на 2017-2021 роки, делегування до Госпітальної Ради по Північному округу представників від Погребищенського району,  затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації, затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок,питання щодо управління комунальними закладами і майном спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

Сесія  затвердила програму «Відновлення гідрологічного режиму  Гідрологічного заказника  «Зелені криниці», оздоровлення річки Рось та її притоків на 2018-2021 роки» та внесла зміни  до чинних районних програм, а саме:

- розвитку фізичної культури і спорту у Погребищенському районі на 2017-2021 роки;

- підтримки сім»ї, дітей та молоді Погребищенського району на 2016-2020 роки;

-Комплексної оборонно-правоохоронної програмиПогребищенського району на 2016-2020 роки.