Зустріч з трудовим колективом

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Зустріч з трудовим колективом

Відповідно до п.18 Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад сіл та міста Погребищенського району, затвердженого рішенням 26 сесії Погребищенської районної ради 7 скликання від  21 червня 2018 року №49-26-7/674, 22 серпня 2018 року за участю голови Погребищенської районної ради Волинського С.О., заступника голови Погребищенської районної ради Гордійчука І.П., головного спеціаліста відділу освіти Погребищенської райдержадміністрації Нагорняк О.Д. та кандидата на посаду директора комунального закладу «Степанківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Погребищенської районної ради Вінницької області» Садової Наталії Валеріївни відбулася зустріч з трудовим колективом закладу, з представниками батьківського комітету та ради школи.

Під час зустрічі були обговорені основні проблемні питання школи – а це капітальний ремонт приміщення школи та котельні.

Претендентом на посаду директора Садовою Н.В. було здійснено публічну презентацію перспективного плану розвитку комунального закладу «Степанківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Погребищенської районної ради Вінницької області», головною метою якої є створення умов для успішної, процвітаючої та конкурентоспроможної школи.