Старенька Гопчицька школа знову зустріла учнів

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Старенька Гопчицька школа знову зустріла учнів

Школярі у шкільній формі, білосніжні бантики на голівках дівчаток та пишне різнобарв’я осінніх квітів — саме так відзначають закінчення літніх канікул, або ж точніше, початок нового навчального року у закладах освіти.

У Гопчицькій школі першовересень зібрав 145 учнів. Сюди до старенької, непримітної школи, з веселим настроєм та ентузіазмом до отримання нових знань вранці 1 вересня прямували веселі школярики зі своїми батьками.

Почесне право на відкриття святкової лінійки було надано директору школи Марії Журавльовій. Вона щиро привітала усіх з Днем знань, особливу увагу звернувши на першокласників та випускників. Подякувала за підтримку та спонсорську допомогу голові Погребищенської районної ради Сергію Волинському (посприяв у проведенні ремонту освітнього закладу), сільському голові Роману Прилуцькому (за його сприяння закуплено дидактичні та роздаткові матеріали для навчання першокласників), а також ФГ «Дружба-Л» та його керівнику Олексію Лісовому (спонсорують закупівлю та встановлення мультимедійних дошок).

Присутній у Гопчиці на святі голова районної ради Сергій Волинський також приєднався до вітальних слів директора, побажавши:

— Учням — завзяття, вчителям — витримки і терпіння у непростій справі, усім присутнім — мирного неба над головою та благополуччя.

Також Сергій Волинський звернув увагу на те, що шкільне приміщення має ще низку проблем, пообіцяв посприяти у їх нагальному вирішенні. Директору школи цього святкового дня вручив різьблений портрет пророка українського народу — Тараса Шевченка та букет осінніх квітів.

18 школяриків цього року вперше переступили поріг Гопчицької школи і першою вчителькою для них стала Алла Богдан, саме вона поведе їх дорогою знань уже за новими стандартними освітньої реформи «Нова українська школа».

Хвилюючим та останнім у шкільному житті першовересень став для 9 одинадцятикласників. Класний керівник найстарших учнів Валентина Ярема благословила паляницею з червоною калиною на добру і почесну справу, навчання першокласників, Аллу Богдан. Самі ж майбутні випускники для учнів школи влаштували флешмоб, під час якого солірувала Юлія Пашкова.