Засідання 28 чергової сесії Погребищенської районної ради 7 скликання

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Засідання 28 чергової сесії Погребищенської районної ради 7 скликання

Чергова 28 сесія Погребищенської районної ради 7 скликання,згідно плану роботи ради на поточний рік, була скликана на 27 вересня 2018 року.

Розпочинаючи роботу сесії, голова районної ради С.Волинський зазначив, що пленарному засіданню, як завжди, передувала робота  профільних постійних комісій, які вивчили усі питання та проекти рішень і внесли щодо них свої рекомендації.У результаті роботи комісій на порядок денний чергової сесії було внесено 20 питань.

Оскільки сесія планова, то переважна більшість питань стосувалися ходу виконання районних цільових програм, а саме:

- розвиткуфізичноїкультури і спорту у Погребищенськомурайоні на 2017-2021 роки;

- захистунаселення і території Погребищенського району у разізагрози та виникненнянадзвичайнихситуацій на 2017-2020 роки;

- використання коштів на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь і охорони земель, проведення грошової оцінки земель, інвентаризації земель у Погребищенському районі Вінницької області на 2016-2020 роки;

- правовоїосвітинаселення на 2016-2020 роки;

- економічного і соціального розвитку Погребищенського району на 2018 рік у 1 півріччі

2018 року.

Згідно подань  райдержадміністрації були внесені зміни до Програми захисту населення і території Погребищенського району у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2017-2020 роки, до Комплексної програми розвитку охорони здоров»я Погребищенського району «Майбутнє Надросся в збереженні здоров»я його громадян» на 2016-2020 роки та затверджено програмивідзначення спільними нагородами Погребищенської районної державної адміністрації та районної ради на 2018-2022 роки і підтримки та партнерства між районною владою та суб’єктами малого і середнього бізнесу через проведення конкурсу бізнес-планів  для підприємців-початківців (стартапи) на 2018-2020 роки.

Оскільки всі питання детально опрацьовані на постійних комісіях, то потреби в їх обговоренні не було. По кожному з них короткий коментар давав голова районної ради С.Волинськийі депутати відразу переходили до голосування.

Після доповіді начальника управління фінансів  РДА І.Медика  депутати своїм рішенням  внесли зміни до районного бюджету.

Одним з невирішених  питань реформування освітньої галузі у районі уже досить довгий час було обрання  критеріїв для визначення опорної школи. Оскільки засновником загальноосвітніх навчальних закладів є районна рада, то остаточне рішення щодо цих критеріїв і відбору  було прийнято радою: депутати затвердили рішення «Про проведення конкурсу на визначення опорного навчального закладу», у якому визначено, що усі повноваження щодо проведення конкурсу районна рада залишає за собою. Доповідав з цього питання заступник голови районної ради І.Гордійчук.

Рішенням сесії депутати звільнили з посади В.М.Павліченка - головного лікаря комунальної установи «Погребищенська центральна районна лікарня» за його заявою.

Сесія заслухала інформацію голови районної ради С.Волинського щодо питань, які стосувалися комунальної власності і затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки, та затвердила відповідні рішення.

Наступна чергова сесія відбудеться 20 грудня 2018 року. Її питання в основному стосуватимуться підведення підсумків діяльності ради  за поточний рік і затвердження планів на рік наступний.