Координаційна рада

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

  • Погребище

    Центр міста Погребище - площа Героїв
  • Прапор

    Маленька часточка держави
    Великою любов'ю пломенить!
                              Г.Кравчук
  • Надросся

    Серед прекрасного Поділля
    Надросся наше простяглось
                                В.Вітюк
  • Рось

    Права притока Дніпра.

Координаційна рада

Персональний склад Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Погребищенської районної ради 7 скликання

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

1

Гордійчук Ігор Петрович

Заступник  голови  районної  ради

2

Шафранський Петро Петрович

Заступник  голови  РДА ( за  згодою)

3

Захарчук Ірина Олександрівна

Начальник  відділу  організаційного та методичного  забезпечення  діяльності  районної  ради

4

Шлапак Юрій Григорович

Начальник  відділу правового та кадрового  забезпечення  діяльності  районної  ради

5

Медик Наталія Іванівна

Головний спеціаліст з питань роботи з листами і зверненнями громадян відділу правового та кадрового забезпечення діяльності районної ради

6

Вовченко Віктор Миколайович

Сільський голова с. Адамівка

7

Рябцун Руслан Вікторович

Сільський голова с. Андрушівка

8

Рава Ольга Василівна

Сільський голова с. Бабинці

9

Дзиґар Юрій Іванович

Сільський голова с.Білашки

10

Горковенко Володимир Анатолійович

Сільський голова с.Борщагівка

11

Прилуцький Роман Миколайович

Сільський голова с. Гопчиця

12

Яремчук Віра Іванівна

Сільський голова с. Дзюньків

13

Томчук Олександр Максимович

Сільський голова с.Довгалівка

14

Манілець Василь Миколайович

Сільський голова с.Збаржівка

15

Крулько Іван Васильович

Сільський голова с.Левківка

16

Цимбал Василь Маркович

Сільський голова с.Мончин

17

Шамро Дмитро Порфирович

Сільський голова с.Морозівка

18

Шепетя Леся Іванівна

Сільський голова с.Новофастів

19

Кулик Володимир Іванович

Сільський голова с.Очеретня

20

Мельник Василь Семенович

Сільський голова с.Павлівка

21

Довгополюк Тамара Василівна

Сільський голова с.Педоси

22

Вітрук Петро Дмитрович

Сільський голова с.Плисків

23

Власок Василь Іванович

Сільський голова с.Розкопане

24

Рибак Тетяна Іванівна

Сільський голова с.Саражинці

25

Коваль Борис Павлович

Сільський голова с.Сніжна

26

Ремарчук Олександр Дмитрович

Сільський голова с.Спичинці

27

Хоменко Василь Іванович

Сільський голова с.Станилівка

28

Філіповський Юрій Олександрович

Сільський голова с.Старостинці

29

Поліщук Олександр Миколайович

Сільський голова с.Чапаєвка

30

Омельчук Василь Петрович

Сільський голова с.Черемошне

31

Бондар Юрій Миколайович

Сільський голова с.Ширмівка

32

Білик Анатолій Миколайович

Міський голова м.Погребище