9 сесія 6 скликання (перелік)

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

9 сесія 6 скликання (перелік)

 

29 грудня  2011 року

1 Про виконання  районного  бюджету  за 1 півріччя  та   заходи  по  забезпеченню  його  виконання  за 9 місяців 2011 року .

2 Про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік.

3 Про хід виконання районної Програми «Обдаровані діти» на 2007-2011 роки.

4 Про хід виконання районної Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2008-2011 роки.

5 Про хід реалізації Комплексної програми захисту населення і територій Погребищенського району у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2009-2015 роки.

6 Про інформацію прокурора Погребищенського району Крижового О.Л. про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури на території Погребищенського району у 2011 році.

7 Про інформацію виконуючого обов»язки начальника Погребищенського РВ УМВС України у Вінницькій області майора міліції Максимчука В.Д. про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності районного відділу внутрішніх справ на території Погребищенського району у 2011 році.

8 Про внесення змін до Єдиної комплексної правоохоронної програми Погребищенського району на 2010-2014 роки.

9 Про затвердження розпоряджень голови Погребищенської районної державної адміністрації.

10 Про затвердження розпоряджень голови Погребищенської  районної ради.

11 Про преміювання голови та заступника  голови районної ради.

12 Про затвердження  технічної документації з нормативно - грошової оцінки земельних  ділянок  земель запасу та резервного фонду , що надаються на умовах оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ,   розташованих  на території  Довгалівської сільської  ради (за межами населеного пункту).

13 Про затвердження  технічної документації з нормативно - грошової оцінки земель водного фонду, розташованих  на території   Плисківської   сільської  ради( за межами населеного пункту).

14 Про погодження клопотання про надання надр у користування з метою промислової розробки  корисних копалин місцевого значення - Плисківського родовища суглинків, розташованого на північній околиці с.Плисків Погребищенського району Вінницької області.

15 Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель водного фонду, розташованих на території  Морозівської сільської ради ( за межами населеного пункту).

16 Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки земель запасу, що надається на умовах оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Спичинецької сільської ради ( за межами населеного пункту).

17 Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки  земель запасу, що надається на умовах оренди для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва, розташованої на території Білашківської сільської ради ( за межами населеного пункту).

18 Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки земель резервного фонду, що надається на умовах оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Педосівської сільської ради ( за межами населеного пункту).

19 Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки земель резервного фонду, що надається на умовах оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Спичинецької сільської  ради ( за межами населеного пункту).

20 Про районну цільову програму «Автоматизована система обробки інформації місцевих рад  на 2011-2012 роки».

21 Про надання дозволу Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) щодо безоплатної передачі на баланс міської ради окремо визначеного майна.

22 Про надання в оренду частини адміністративної будівлі, що є об»єктом права спільної власності територіальних громад сіл та міста Погребищенського району.

23 Про передачу в оренду окремої вільної кімнати адміністративного приміщення колишнього райвійськкомату.

24 Про призначення директора Погребищенського районного будинку художньо-технічної творчості дітей.

25 Про надання дозволу Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) щодо безоплатної передачі на баланс відділу Держкомзему у Погребищенському районі окремо визначеного майна.

26 Про внесення змін  до рішення 6 сесії  районної ради 6 скликання від 02.06.2011 року № 102 «Про безоплатну передачу з балансу відділу освіти  на баланс відділу культури і туризму частини приміщення  навчального корпусу №3 Погребищенської СЗШ №1 І-ІІ ст. під краєзнавчий музей».

27 Про внесення доповнень до районної Програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби та призову  до лав Збройних Сил України на період 2011-2015 років.

28 Про затвердження Положення про Погребищенську центральну районну лікарню ( в новій редакції).

29 Про затвердження Статуту комунальної установи «Погребищенський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги ( в новій редакції).