30 чергова сесія Погребищенської районної ради 7 скликання

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

30 чергова сесія Погребищенської районної ради 7 скликання

20 грудня  2018 року   під головуванням Волинського С.О. відбулася 30 сесія районної ради 7 скликання. У її роботі взяли участь перший заступник голови РДА Шафранський П.П.,  депутат Вінницької обласної Ради Повшедний М.П., керівники підприємств, установ, організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови територіальних громад, представники преси та громадськості.

Перед початком роботи сесії С.Волинський та П.Шафранський  вручили нагороди з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Грамотами та грошовими преміями районної державної адміністрації та районної ради були нагороджені  Грицюк Л. Д. –  секретар  Сніжнянської  сільської  ради; Оксман Г. М.  – директор Довгалівської ЗОШ І-ІІ ступенів, депутат районної ради; Поліщук І. І. - голова ФГ «Поліщука», голова постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування; Постернак Н. М. –  учитель початкових класів Новофастівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, депутат районної ради; Рябцун  Р. В. – сільський голова с.Андрушівка;  Скалецький О. О. – адвокат, голова постійної комісії районної ради з питань зміцнення законності, правопорядку, охорони прав людини; Тарадайко Ю.  І. – головний бухгалтер Спичинецької сільської ради.

Грамоти  Вінницької обласної  Ради та облдержадміністрації з нагоди професійного свята  отримали заступник голови районної ради Гордійчук І.П. та колишній голова Білашківської сільської ради Тригуб С.М.

Після привітань з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами, з якими на сесію завітав творчий колектив сектору культури і туризму райдержадміністрації, депутати перейшли до роботи сесії.

Обговоривши результати відповіді начальника відділу освіти на депутатське звернення  Огородника С.В. про  можливість розміщення на території  району  пункту ЗНО та щодо проведення  рейтингу  ЗОШ району,  депутати вирішили доручити голові районної ради продовжити роботу щодо питання, порушеного у зверненні. С.Волинський пообіцяв на наступній сесії проінформувати депутатів про результати вирішення питання щодо відкриття пункту ЗНО на території Погребищенського району.

Далі пленарне засідання чергової сесії продовжилося згідно запланованого порядку денного.

За період з червня 2017 року прозвітував про свою роботу голова районної ради С.Волинський.

З доповідями про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік та про затвердження районного кошторису на 2019 рік виступив начальник управління фінансів РДА І.Медик.

Програму економічного та соціального розвитку району на наступний рік представила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА М.Нечипорук.

Начальник Погребищенського відділу Калинівської місцевої прокуратури радник юстиції А.Проць та начальник Погребищенського ВП ГУНП у Вінницькій області майор поліції В. Гавриш проінформували сесію щодо діяльності правоохоронних органів  у сфері забезпечення публічної безпеки і правопорядку на території району.

Рішеннями сесії  депутати затвердили рід цільових програм, а саме: військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби та призову до лав Збройних Сил України на період 2016-2020 років у новій редакції);  підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей, а також сімей та інших верств населення, які потребують соціального захисту, на 2019 рік; розвитку та впровадження новітніх інформаційних технологій для покращення обслуговування  розпорядників та одержувачів бюджетних коштів у Погребищенському районі на 2019-2021 роки; місцевих стимулів для медичних працівників Погребищенського району на 2019-2022 роки; роботи з обдарованою молоддю на 2018-2022 роки

Сесія внесла зміни  до Програми поліпшення надання адміністративних послуг Центром надання адміністративних послуг в Погребищенському районі на 2017-2019 роки,   зняла з контролю 4 районних програми у зв»язку із закінченням терміну їх дії та заслухала звіти про хід виконання двох програм: Комплексної оборонно-правоохоронної програми Погребищенського району на 2016-2020 роки і  Програми профілактики та боротьби із захворюванням на сказ на території Погребищенського району на 2017-2019 роки ( у новій редакції).

Одним з ключових питань порядку денного сесії було питання про створення комунального закладу «Погребищенська опорна загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів» Погребищенської районної ради Вінницької області. Доповідав  з цього питання Гордійчук І.П.,  заступник голови районної ради, голова конкурсної комісії з визначення опорного навчального закладу серед загальноосвітніх закладів району.

З метою належної організації проживання учнів опорної школи, які доїжджатимуть із сіл району, депутати своїм рішенням утворили шкільний  інтернат – структурний підрозділ  Погребищенської ЗОШ №1.

За ініціативою членів постійної комісії з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин, охорони довкілля, раціонального використання надр Колотуцького О.Л., Кондратюка М.М., Глущука Є.І., Поліщука П.І.,  рішенням сесії  було схвалено звернення депутатів Погребищенської  районної  ради 7 скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо  продажу земель сільськогосподарського  призначення.

Голова постійної комісії районної ради з  питань регламенту, депутатської діяльності  і  етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами  місцевого самоврядування  Поліщук І.І.  прозвітував перед сесією про роботу постійних комісій, про здійснення депутатами районної ради їх повноважень у виборчих округах та в територіальних громадах  за період з грудня 2017 року, та представив на затвердження план роботи ради на 2019 рік.

Рішеннями сесії  депутати схвалили план діяльності районної ради з підготовки регуляторних актів на 2019 рік,  надали дозвіл на здійснення невід»ємних поліпшень вбудованих приміщень по вул.П Тичини,54 та затвердили звіт про незалежну оцінку приміщень неврологічного відділення  ЦРЛ.

Завершальним у поряду денному сесії був блок земельних питань. Депутатами були затверджені 5 нормативних грошових оцінок земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які знаходяться у власності громадян та перебувають в оренді.

Загалом 30 чергова сесія районної ради розглянула 31 питання , по яких більшістю голосів від загального складу ради  були затверджені відповідні рішення.