План роботи Погребищенськоъ районноъ ради на 2019 рік

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

План роботи Погребищенськоъ районноъ ради на 2019 рік

 

Україна

Вінницька область

ПОГРЕБИЩЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ   №  17-30-7/766

 

20 грудня  2018  року                                              30  сесія 7 скликання

 

Про план роботи Погребищенської районної ради на 2019 рік

 

Відповідно  до п.6 ч.1 ст.43, ч.1 ст.59 Закону України “Про  місцеве    самоврядування  в  Україні “, ст.11,32  Регламенту Погребищенської районної ради 6 скликання, затвердженого рішенням №11 2 сесії районної ради 7 скликання від 10 грудня 2015 року, враховуючи пропозиції президії та  постійних комісій районної ради, висновки та рекомендації постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, районна рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити план роботи Погребищенської районної ради на 2019 рік (далі – План), що додається.

2.Головам постійних  комісій районної  ради, виконавчому  апарату  районної  ради  разом  з  відповідними   управліннями та  відділами  райдержадміністрації, комунальними установами  забезпечити  виконання  Плану.

3. Зняти з контролю рішення №9-23-7/544  23 сесії районної ради 7 скликання від 21.12.2017 року «Про план роботи Погребищенської районної ради на 2018 рік».

4.Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на  заступника голови районної ради  Гордійчука І.П. та  голів  постійних  комісій  районної  ради.

 

Голова районної  ради                                                      С.Волинський

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення    30   сесії районної ради 7 скликання

від 20 грудня 2018 року № 17-30-7/766

 

ПЛАН РОБОТИ

Погребищенської районної  ради на 2019 рік

І. ПЕРЕЛІК

основних питань для розгляду на пленарних засіданнях районної ради у 2019 році

І квартал – 21.03.2019

1.Звіт голови Погребищенської районної державної адміністрації про здійснення делегованих  районною радою повноважень.

2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік.

3. Про хід виконання Комплексної програми  розвитку охорони здоров»я Погребищенського району «Майбутнє Надросся в збереженні здоров»я його громадян на 2016 -2020 роки».

4.Про виконання районної цільової соціальної Програми протидії захворюванню на туберкульоз у Погребищенському районі на 2018 рік.

5. Про хід виконання Програми поліпшення надання адміністративних послуг Центром надання адміністративних послуг в Погребищенському районі на 2017-2019 роки.

6. Про хід виконання районної Програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Погребищенському районі на 2018-2020 роки.

7. Про виконання районної Програми розвитку та впровадження новітніх інформаційних технологій для покращення обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів у Погребищенському району відповідно до концепції розвитку інформаційних технологій Державної казначейської служби України на 2018 рік.

ІІ квартал – 20.06.2019

1. Про виконання  районного  бюджету  за 1 квартал  2019 року.

2.Заслуховування інформації начальника Погребищенського відділу Калинівської місцевої прокуратури про результати діяльності на території  району шляхом надання узагальнених статистичних та аналітичних даних.

3. Заслуховування інформації начальника Погребищенського  ВП Калинівського ВП ГУНП  України у Вінницькій області про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території району.

4.Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Погребищенського району на 2019 рік у 1 півріччі  поточного року.

5.Про хід виконання Програми підтримки сім»ї, дітей та молоді  Погребищенського району на 2016- 2020 роки.

6.Про хід виконання програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби та призову до лав Збройних Сил України на період 2016-2020 років.

7.Про хід виконання районної Програми розвитку культури Погребищенського району на 2018-2022 роки.

ІІІ квартал – 26.09.2019

1.Про виконання  районного  бюджету  за 1 півріччя  2019 року.

2.Про хід виконання районної Програми розвитку фізичної культури і спорту у Погребищенському районі на 2017-2021 роки.

3. Про хід виконання Програми поліпшення пожежної безпеки населених пунктів та об»єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури пожежної охорони Погребищенського району на 2016-2020 роки.

4. Про хід виконання Програми підтримки та партнерства між районною владою та суб’єктами малого і середнього бізнесу через проведення конкурсу бізнес-планів  для підприємців-початківців (стартапи) на 2018-2020 роки.

5. Про хід виконання районної програми «Відновлення  гідрологічного режиму  Гідрологічного заказника  «Зелені криниці», оздоровлення річки Рось та її притоків на 2018-2021 роки».

ІVквартал -19.12.2019

1.Про звіт голови Погребищенської районної ради про свою роботу за період з грудня  2018 року.

2. Про  виконання  районного  бюджету  за  9 місяців 2019 року.

3. Про районний бюджет на 2020 рік.

4. Про Програму економічного і соціального розвитку Погребищенського району на 2020 рік.

5.Про хід виконання Комплексної оборонно-правоохоронної програми Погребищенського району на 2016-2020 роки.

6.Заслуховування інформації начальника Погребищенського відділу Калинівської місцевої прокуратури про результати діяльності на території  району шляхом надання узагальнених статистичних та аналітичних даних.

7. Заслуховування інформації начальника Погребищенського  ВП Калинівського ВП ГУНП  України у Вінницькій області про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території району.

8. Про Комплексну цільову програму підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей, а також сімей та інших верств населення, які потребують соціального захисту, на 2020 рік.

9.Про звіт голови постійної комісії районної ради з   питань регламенту, депутатської діяльності  і  етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами  місцевого самоврядування  Поліщука І.І. про роботу постійних комісій,про здійснення депутатами районної ради їх повноважень у виборчих округах та в територіальних громадах  за період з грудня 2018 року.

10. Про план роботи Погребищенської районної ради 7 скликання на 2020 рік.

11. Про план діяльності районної ради з підготовки регуляторних актів на 2020 рік.

12.Про виконання Програми профілактики та боротьби із захворюванням на сказ на території  Погребищенського району на 2017-2019 роки.

13.Про виконання районної  цільової Програми  будівництва (придбання) доступного житла у м.Погребище Вінницької області на 2018-2019 роки.

14. Про виконання Програми  розвитку архівної справи у Погребищенському  районі  на  2015-2019 роки.

ІІ.ПЕРЕЛІК

основних питань для розгляду на  засіданнях Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Погребищенської районної ради

I квартал

1.Про забезпечення ефективного медичного обслуговування  громадян Погребищенського району в умовах реформування медичної галузі.

2.Про заходи щодо створення оптимальної мережі загальноосвітніх навчальних закладів на території Погребищенського району.

II квартал

1.Про  стан  законності,  боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території району.

2. Про стан виконання районної цільової Програми підтримки сім»ї, дітей та молоді  Погребищенського району на 2016- 2020 роки.

III квартал

1.Про реалізацію в районі  заходів щодо розвитку малого і середнього підприємництва та  хід виконання Програми підтримки та партнерства між районною владою та суб’єктами малого і середнього бізнесу через проведення конкурсу бізнес-планів  для підприємців-початківців (стартапи) на 2018-2020 роки.

2.Про підготовку закладів освіти, культури, медицини та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період.

IV квартал

1.Про стан обслуговування мешканців району в частині надання соціальної допомоги і послуг та виконання Комплексної цільової  програму підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей, а також сімей та інших верств населення, які потребують соціального захисту, на 2019 рік.

2.Про  план роботи Координаційної ради  на 2020 рік.

 

ІІІ.ПЕРЕЛІК

основних  питань для розгляду на засіданнях постійних комісій районної ради

 

Постійна комісія  з питань регламенту, депутатської діяльності і етики,

гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування

I квартал

1.Звіт  голови  Погребищенської районної державної адміністрації  про    здійснення делегованих  районною  радою  повноважень.

II квартал

1. Про стан дотримання в органах місцевого самоврядування району вимог законів України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, „Про засади запобігання і протидії корупції”, „Про доступ до публічної інформації” та завдання щодо його поліпшення.

III квартал

1.Про роботу із депутатськими запитами, зверненнями, пропозиціями  і зауваженнями  депутатів,  висловленими  на  сесіях  районної  ради  і заходи  щодо реалізації  та  інформування  депутатів  і населення  про  вирішення   порушених  питань.

IV квартал

1.Про звіт голови Погребищенської районної ради про свою роботу за період з грудня  2018 року.

2. Звіт голови постійної комісії з питань  регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування про свою роботу, здійснення депутатських повноважень членами комісії та про роботу комісії за 2019 рік.

3.Про план роботи комісії на 2020 рік .

4.Про звіт голови постійної комісії районної ради з   питань регламенту, депутатської діяльності  і  етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами  місцевого самоврядування  Поліщука І.І. про роботу постійних комісій, про здійснення депутатами районної ради їх повноважень у виборчих округах та в територіальних громадах  за період з грудня 2018 року.

5. Про  план роботи  Погребищенської районної ради на  2020 рік.

 

Постійна комісія з питань бюджету

І квартал

1.  Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік.

2.Про уточнення показників районного бюджету на 2019 рік по доходах та видатках.

3.Про виконання районної Програми розвитку та впровадження новітніх інформаційних технологій для покращення обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів у Погребищенському району відповідно до концепції розвитку інформаційних технологій Державної казначейської служби України на 2018 рік.

ІІ квартал

1.Про  підсумки виконання  районного  бюджету  за 1 квартал  2019 року .

2.Про уточнення показників районного бюджету на 2019 рік по доходах та видатках.

ІІІ квартал

1.Про підсумки  виконання  районного  бюджету  за 1 півріччя  2019 року .

2.Про уточнення показників районного бюджету на 2019 рік по доходах та видатках.

IV квартал

1.Про підсумки  виконання  районного  бюджету  за  9 місяців   2019 року.

2.Про уточнення показників районного бюджету на 2019 рік по доходах та видатках.

3. Про районний бюджет на 2020 рік.

4. Про Програму економічного і соціального розвитку  Погребищенського району  на 2020 рік.

5. Про Комплексну цільову програму підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей, а також сімей та інших верств населення, які потребують соціального захисту, на 2020 рік.

6. Звіт голови постійної комісії з питань  бюджету про свою роботу, здійснення депутатських повноважень членами комісії та про роботу комісії за 2019 рік.

8. Про план роботи комісії на 2020 рік.

 

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, регулювання  земельних  відносин, охорони довкілля, раціонального використання  надр

І квартал

1. Про стан використання земель запасу, резервного, водного фондів та надходження коштів в місцеві бюджети від їх оренди.

ІІ квартал

1. Про стан дотримання органами місцевого самоврядування норм чинного законодавства у сфері  використання та охорони земель.

ІІІ квартал

1. Про хід виконання районної програми «Відновлення  гідрологічного режиму  Гідрологічного заказника  «Зелені криниці», оздоровлення річки Рось та її притоків на 2018-2021 роки».

IV квартал

1 Про виконання Програми профілактики та боротьби із захворюванням на сказ на території  Погребищенського району на 2017-2019 роки.

2. Звіт голови постійної комісії з питань  агропромислового комплексу, регулювання  земельних відносин, охорони довкілля, раціонального використання  надр про свою роботу, здійснення депутатських повноважень членами комісії та про роботу комісії за 2019 рік.

3.Про план роботи комісії на 2020 рік.

 

Постійна комісія з питань  економічних реформ, приватизації та  регулювання  комунальної власності, роботи промисловості, транспорту і зв”язку, будівництва, комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування населення, комплексного  розвитку та  благоустрою населених  пунктів

І квартал

1. Про хід виконання Програми поліпшення надання адміністративних послуг Центром надання адміністративних послуг в Погребищенському районі на 2017-2019 роки.

2. Про хід виконання районної Програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Погребищенському районі на 2018-2020 роки.

ІІ квартал

1. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Погребищенського району на 2019 рік у 1 півріччі  поточного року.

ІІІ квартал

1.Про хід виконання Програми поліпшення пожежної безпеки населених пунктів та об»єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури пожежної охорони Погребищенського району на 2016-2020 роки.

2. Про хід виконання Програми підтримки та партнерства між районною владою та суб’єктами малого і середнього бізнесу через проведення конкурсу бізнес-планів  для підприємців-початківців (стартапи) на 2018-2020 роки.

IV квартал

1. Про Програму економічного і соціального розвитку Погребищенського району на 2020 рік.

2. Про план діяльності районної ради з підготовки регуляторних актів на 2020 рік.

3.Про виконання районної  цільової Програми  будівництва (придбання) доступного житла у м.Погребище Вінницької області на 2018-2019 роки.

4. Про виконання Програми  розвитку архівної справи у Погребищенському  районі  на  2015-2019 роки.

5.Звіт голови постійної комісії з питань  економічних реформ, приватизації та  регулювання  комунальної власності, роботи промисловості, транспорту і зв”язку, будівництва, комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування населення, комплексного  розвитку та  благоустрою населених  пунктів про свою роботу,здійснення депутатських повноважень членами комісії та про роботу комісії за 2019 рік.

6.Про план роботи комісії на 2020 рік.

 

Постійна комісія  з питань освіти , культури і туризму, спорту , роботи з молоддю,охорони здоров”я, соціального захисту населення, роботи з ветеранами

І квартал

1. Про хід виконання Комплексної програми  розвитку охорони здоров»я Погребищенського району «Майбутнє Надросся в збереженні здоров»я його громадян на 2016 -2020 роки».

2.Про виконання районної цільової соціальної Програми протидії захворюванню на туберкульоз у Погребищенському районі на 2018 рік.

ІІ квартал

1.Про хід виконання Програми підтримки сім»ї, дітей та молоді  Погребищенського району на 2016- 2020 роки.

2..Про хід виконання програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби та призову до лав Збройних Сил України на період 2016-2020 років.

3.Про хід виконання районної Програми розвитку культури Погребищенського району на 2018-2022 роки.

ІІІ квартал

1.Про хід виконання районної Програми розвитку фізичної культури і спорту у Погребищенському районі на 2017-2021 роки.

IV квартал

1. Про Комплексну цільову програму підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей, а також сімей та інших верств населення, які потребують соціального захисту, на 2020 рік

4.Звіт голови постійної комісії з питань  освіти , культури і туризму, спорту , роботи з молоддю,охорони здоров”я, соціального захисту населення, роботи з ветеранами про свою роботу,здійснення депутатських повноважень членами комісії та про роботу комісії за 2019 рік.

5. Про план роботи комісії на 2020 рік.

 

Постійна комісія з питань  зміцнення  законності , правопорядку,

охорони прав  людини

І квартал

1.Про діяльність громадських формувань з охорони громадського порядку на території Погребищенського району,участь підприємств,установ і організацій в охороні громадського порядку.

2. Про спільну роботу дільничних інспекторів поліції та органів  місцевого самоврядування по профілактиці злочинності на території населених пунктів району.

3. Визначення основних напрямків спільної діяльності органів виконавчої влади,органів місцевого самоврядування,Погребищенського відділення поліції у питаннях забезпечення законності,правопорядку,охорони прав,свобод і законних інтересів громадян ( засідання за участю сільських і міського голів,інспекторів поліції Погребищенського ВП Калинівського ВП ГУНП).

ІІ квартал

1.Заслуховування інформації начальника Погребищенського відділу Калинівської місцевої прокуратури про результати діяльності на території  району шляхом надання узагальнених статистичних та аналітичних даних.

2. Заслуховування інформації начальника Погребищенського  ВП Калинівського ВП ГУНП  України у Вінницькій області про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території району.

ІІІ квартал.

1. Про стан криміногенної ситуації в підлітковому середовищі на території Погребищенського району,попередження кримінальних  та адміністративних правопорушень,учинених підлітками та стосовно них.

ІV квартал

1.Про хід виконання Комплексної оборонно-правоохоронної програми Погребищенського району на 2016-2020 роки.

2.Заслуховування інформації начальника Погребищенського відділу Калинівської місцевої прокуратури про результати діяльності на території  району шляхом надання узагальнених статистичних та аналітичних даних.

3. Заслуховування інформації начальника Погребищенського  ВП Калинівського ВП ГУНП  України у Вінницькій області про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території району.

4.Звіт голови постійної комісії з питань зміцнення законності,правопорядку,охорони прав людини про свою роботу,здійснення депутатських повноважень членами комісії та про роботу комісії за 2019 рік.

5.Про план роботи постійної комісії на 2020 рік.

 

ІV.ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАХОДИ

районної ради, президії, постійних комісій районної ради,

виконавчого апарату ради

1. Участь у діяльності робочих груп з підготовки питань для розгляду на пленарних засіданнях ради,у підготовці і  проведенні  сесій,  засідань  президії і постійних  комісій  районної ради.

2. Участь  у  підготовці  матеріалів   для  проведення  засідань Координаційної  ради з питань  місцевого  самоврядування  при голові  районної  ради.

3. Робота  із  депутатськими  запитами,зверненнями, узагальнення  пропозицій і  зауважень  депутатів, висловлених   на  сесіях  районної  ради, доведення  їх  до  виконавців для  вжиття  заходів  щодо  реалізації  та  інформування  депутатів.

4. Організація  і  проведення  в  районі  Єдиного  дня  депутата (щомісяця - третій четвер). Проведення депутатами районної ради  особистих прийомів громадян. Узагальнення пропозицій і зауважень, висловлених під час проведення Єдиного дня депутата, доведення їх до виконавців для реалізації та інформування про вжиті заходи.

5. Організація  підготовки  та  проведення  Депутатського тижня (другий  тиждень грудня) для звітів депутатів  районної  ради  перед  виборцями. Узагальнення  інформації  депутатів, пропозицій  та  зауважень  виборців, доведення  їх  до  виконавців для  вжиття  заходів  щодо  реалізації.

6. Участь  у  підготовці  та  проведенні  навчання  депутатів   районної  ради  та  посадових  осіб   місцевого  самоврядування.

7. Організація підготовки і проведення в районній раді нарад, круглих столів, семінарів, інформаційних зустрічей за участю депутатів районної ради, голів постійних комісій, керівників органів місцевого самоврядування району.

8. Розгляд  листів, заяв, скарг громадян  з питань  роботи   органів  місцевого  самоврядування  за  дорученням  голови  районної  ради.

9. Аналіз  звернень  районної  ради  до  центральних  органів  та  відповідей, які  на  них  надійшли.

10. Проведення  заходів  щодо  удосконалення  форм  і  методів  організаційного, правового, інформаційного  та  аналітичного  забезпечення  діяльності   районної  ради,  її  органів, депутатів.

11. Оприлюднення інформації про діяльність районної ради та прийняті рішення на офіційному веб-сайті районної ради, у пресі, на інформаційних стендах. Забезпечення відкритості і прозорості у діяльності районної  ради та її органів. Взаємодія із місцевими друкованими та електронними засобами масової інформації з питань висвітлення діяльності керівництва та депутатів районної ради у сесійний та міжсесійний період.

Заступник голови районної ради                                       І.Гордійчук