Відбулася 31 позачергова сесія районної ради.

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Відбулася 31 позачергова сесія районної ради.

07 лютого 2019 року під головуванням  С.О.Волинського відбулося пленарне засідання  позачергової 31 сесії Погребищенської районної ради 7 скликання.

У її роботі взяли участь голова Погребищенської райдержадміністрації І.В.Медик, депутат Вінницької обласної Ради О.В.Олексієнко, начальники структурних підрозділів  РДА, керівники установ, підприємств та організацій,  голови територіальних громад, представники ЗМІ та громадськості.

По питанню щодо призначення  головного лікаря комунального підприємства «Погребищенська центральна районна лікарня» Погребищенської районної ради доповідав голова районної ради С.Волинський, який довів присутнім інформацію щодо проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря Погребищенської ЦРЛ.

 

Слово для виступу було надано переможцю конкурсного відбору  Олексієнку О.В.,  який  представив присутнім у залі свою програму дій, яку планує виконувати  на посаді головного лікаря ЦРЛ.

Участь в обговоренні актуального для району питання взяли депутати районної ради Скалецький О.О., Сіренко О.В., Ревера П.Х., представники громадськості  та колективу районної лікарні.

За результатами голосування головного лікаря Погребищенської ЦРЛ призначено не було.  Із 22-х присутніх на сесії депутатів за  підтримку рішення  віддали свої голоси 14 депутатів (при  необхідних 18-ти для прийняття рішення), 4 депутати проголосували «проти», 2- «утрималися», і 2 - не взяли участі в голосуванні.

З інформацією про виконання районного бюджету за 2018 рік та заходи по забезпеченню його виконання у 2019 році, про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік виступив заступник начальника управління фінансів райдержадміністрації О.В.Недошовенко.

Рішеннями сесії були внесені  зміни і доповнення до:

Програми розвитку інформаційного простору Погребищенського району на 2016-2020 роки;

Комплексної оборонно-правоохоронної програми Погребищенського району на 2016-2020 роки;

Програми забезпечення виконання Погребищенською районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою, на 2017-2021 роки;

Програми підтримки сім’ї, дітей та молоді Погребищенського району на 2016-2020 роки;

Програми поліпшення надання адміністративних послуг Центром надання адміністративних послуг в Погребищенському районі на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням 16 сесії Погребищенської районної ради 7 скликання від 23.03.2017 року № 3-16-7/362;

рішення 5 сесії районної ради 7 скликання від 26.01.2016 року №49 «Про Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при голові Погребищенської районної ради 7 скликання».

У новій редакції депутати затвердили  районну програму «Відновлення гідрологічного режиму Гідрологічного заказника «Зелені криниці», оздоровлення річки Рось та її притоків на 2018-2021 роки».

Сесія розглянула питання, які стосувалися діяльності комунальної установи «Погребищенський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», зокрема, було затверджено звіт про роботу  установи та  продовжено  дію контракту з її директором Громкович М.І.

Рішеннями сесії було передано в оренду ряд приміщень та будівель, а також безоплатно  передано частину нерухомого майна майнового комплексу комунального підприємства «Погребищенська центральна районна лікарня» Погребищенської районної ради  на баланс комунального підприємства «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Погребищенської районної ради.