32 чергова сесія Погребищенської районної ради 7 скликання.

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

32 чергова сесія Погребищенської районної ради 7 скликання.

21 березня 2019 року під головуванням  С.Волинського відбулося пленарне засідання 32 чергової сесії районної ради 7 скликання.

Участь у роботі сесії взяли голова райдержадміністрації І.Медик, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, сільські голови, керівники підприємств, організацій, установ району, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Депутати заслухали звіт голови райдержадміністрації І.Медика щодо виконання делегованих районною радою повноважень.  Ігор Володимирович у своєму виступі детально проаналізував роботу райдержадміністрації та її структурних підрозділів у 2018 році, окреслив досягнення, проблемні питання та напрямки подальшої діяльності райдержадміністрації відповідно до перспективного плану розвитку Погребищенського району на 2019-2021 роки.

Після обговорення депутати схвалили звіт та перейшли до розгляду інших питань порядку денного.

В ході роботи сесії було заслухано звіти про виконання районних програм:

- розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Погребищенському районі на 2018-2020 роки;

- поліпшення надання адміністративних послуг Центром надання адміністративних послуг в Погребищенському районі на 2017-2019 роки;

- протидії захворюванню на туберкульоз у Погребищенському районі на 2018 рік;

- розвитку охорони здоров’я Погребищенського району «Майбутнє Надросся в збереженні здоров’я його громадян на 2016-2020 роки».

Комплексну програму розвитку охорони здоров’я Погребищенського району «Майбутнє Надросся в збереженні здоров’я його громадян» було  затверджено у новій редакції на 2019-2020 роки.

Депутати  внесли  зміни до районного бюджету на 2019 рік,  до двох районних програм:  підтримки сім’ї, дітей та молоді на 2016-2020 роки  і Комплексної оборонно-правоохоронної програми  на 2016-2020 роки та до рішення 30 сесії Погребищенської районної ради 7 скликання від 20 грудня 2018 року №21-30-7/770 «Про створення комунального закладу «Погребищенська опорна загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів» Погребищенської районної ради Вінницької області».

Рішенням сесії було створено  комунальну установу «Погребищенський інклюзивно-ресурсний центр» Погребищенської районної ради Вінницької області, затверджено  Статут КУ та два Положення про проведення конкурсів - на посаду директора та на посади педагогічних працівників комунальної установи «Погребищенський інклюзивно-ресурсний центр».

Решта питань в основному стосувалися управління  майном спільної комунальної  власності сіл та міста району.

Загалом на пленарному засіданні депутати розглянули 19 питань, включених до порядку денного чергової 32 сесії районної ради, та затвердили щодо них відповідні рішення.