Розпорядження № 20 від 24.06.2019 року

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Розпорядження № 20 від 24.06.2019 року

Про делегування заступника голови районної ради Гордійчука І.П. до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних праціників комунальної установи «Погребищенький інклюзивно-ресурсний центр» Погребищенської районної ради, Вінницької області.

Відповідно до ч.7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.. 19, ст. 20 Закону України «Про освіту», ст.. 16-1 Закону України «Про загальну середню освіту», Закону України «Про дошкільну освіту», Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №545, Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Погребищенький інклюзивно-ресурсний центр» Погребищенської районної ради, Вінницької області, затвердженого рішенням 32 сесії Погребищенської районної ради 7 скликання від 21 березня 2019 року №15-32-7/811 «Про створення комунальної установи «Погребищенький інклюзивно-ресурсний центр» Погребищенської районної ради, Вінницької області, затвердження його Статуту, Положення про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Погребищенький інклюзивно-ресурсний центр», Положеня про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Погребищенький інклюзивно-ресурсний центр», враховуючи клопотання відділу освіти Погребищенської районної державної адміністрації від 18.06.2019 року №583, з метою формування та організації роботи конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Погребищенький інклюзивно-ресурсний центр» Погребищенської районної ради, Вінницької області:

1. Делегувати до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Погребищенький інклюзивно-ресурсний центр», від Погребищенської районної ради, «Засновника» - заступника голови районної ради Гордійчука І.П.

2. Гордійчуку І.П. забезпечити активну участь у роботі конкурсної комісії при проведенні конкурсу в порядку передбаченому Положенням про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Погребищенький інклюзивно-ресурсний центр» Погребищенської районної ради, Вінницької області.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

З розпорядженням ознайомлений                                         І.П. Гордійчук

 

Голова районної ради                                                             С.О. Волинський

 

І.О.Захарчук

К.А. Недошовенко

Ю.Г. Шлапак