Чергова сесія Погребищенської районної ради 7 скликання.

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Чергова сесія Погребищенської районної ради 7 скликання.

 

20 червня 2019 року під головуванням С. Волинського   відбулася 33 чергова сесія районної ради 7 скликання.

У її роботі взяли участь голова райдержадміністрації І. Медик, депутати Вінницької обласної Ради М. Повшедний та О. Олексієнко, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та організацій, голови  територіальних громад, представники засобів масової інформації та громадських організацій.

До  порядку денного сесії за результатами розгляду в  профільних комісіях було включено 30 питань. Ще одне  питання під час роботи сесії було внесено додатково за письмовим  зверненням, яке своїми підписами підтримали 19 депутатів районної ради.

Про хід

виконання районного бюджету на 2019 рік і внесення до нього змін доповідав заступник начальника управління фінансів РДА О. Недошовенко. З цих питань були затверджені відповідні рішення.

Начальник Погребищенського відділу Калинівської місцевої прокуратури радник юстиції Проць А.А. проінформував депутатів про результати діяльності прокуратури на території  району. Про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території району доповів начальник Погребищенського  ВП Калинівського ВП ГУНП  у Вінницькій області майор поліції Гавриш В.В.

У порядку контролю сесія  заслухала звіти щодо ходу виконання чотирьох районних програм: економічного і соціального розвитку Погребищенського району на 2019 рік; підтримки сім»ї, дітей та молоді  Погребищенського району на 2016- 2020 роки; розвитку культури Погребищенського району на 2018-2022 роки; військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби та призову до лав Збройних Сил України на період 2016-2020 років.

Рішеннями сесії було внесено необхідні зміни до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Погребищенського  району на 2016-2020 роки і Комплексної цільової програми соціального захисту жителів Погребищенського району на 2019 рік, а  районну Програму забезпечення виконання рішень суду на 2018-2022 роки  викладено  у новій редакції.

Депутати своїм рішенням утворили спостережну  раду комунального підприємства  «Погребищенська центральна районна лікарня» Погребищенської районної ради, інформував з цього питання заступник голови районної ради І. Гордійчук.

Сесія районної ради затвердила  Статут, Положення про філії та штатний розпис комунального закладу «Погребищенський опорний заклад  середньої освіти №1 І-ІІІ ступенів» Погребищенської районної ради Вінницької області, а також у зв’язку  з цим внесла зміни до рішення  30 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2018 №25-30-7/ 774 щодо утворення шкільного інтернату.

Окремими блоками в порядку денному чергової сесії були представлені питання, які стосувалися управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста, а також питання про затвердження проектів землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів кількох сільських рад району.

Питання про призначення  головного лікаря ЦРЛ,  яке було включено до порядку денного сесії додатково, слухалося  останнім. Більшістю голосів від загального складу ради депутати  прийняли рішення  щодо призначення головним лікарем КП «Погребищенська центральна районна лікарня» Погребищенської районної ради О. Олексієнка.