Відбулася 34 позачергова сесія Погребищенської районної ради.

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Відбулася 34 позачергова сесія Погребищенської районної ради.

14 серпня 2019 року, за ініціативою   голови районної державної адміністрації Медика І.В., відбулася 34 сесія Погребищенської районної ради. Причиною її скликання була необхідність внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

Пленарне засідання відбулося під головуванням Волинського С.О. У роботі сесії взяли участь голова  та заступники голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів РДА, сільські та міський голови, керівники установ, організацій і підприємств, представники  громадських організацій та засобів масової інформації.

Рішеннями сесії депутати внесли зміни:

- до районного бюджету на 2019 рік;

-до районних програм: підтримки та партнерства між районною владою та суб’єктами малого і середнього бізнесу через проведення конкурсу бізнес-планів  для підприємців-початківців (стартапи) на 2018-2020 роки; енергозбереження для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Погребищенського району на 2018-2022 роки; соціального захисту жителів Погребищенського району на 2019 рік; військово - патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби та призову до лав Збройних Сил України на період 2016-2020 років; будівництва  (придбання) доступного житла у Погребищенському районі  Вінницької області на 2018-2019 роки (програму було викладено у новій редакції).

Щодо управління спільною комунальною власністю  територіальних громад сіл та міста району було затверджено загалом 5 рішень, які стосувалися, зокрема, договорів оренди та затвердження звітів про незалежну оцінку нерухомого майна, а також надання згоди на прийняття витрат на будівництво 8-квартирного житлового будинку по вул. Вінницькій у м. Погребище, понесених КО «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву».

Рішеннями сесії було затверджено  проекти землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів сіл Мончин, Сопин та селища Григорівка на території Мончинської сільської ради. Подібні проекти поступово будуть затверджуватися на сесіях районної ради щодо усіх населених пунктів  Погребищенського району, згідно подань голів територіальних громад.