Чергова сесія Погребищенської районної ради.

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Чергова сесія Погребищенської районної ради.

19 вересня 2019 року відбулася 35  сесія районної ради 7 скликання.

У її роботі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський, депутат Вінницької обласної ради  О.Олексієнко, міський голова  м.Погребище А.Білик. начальники структурних підрозділів РДА, керівники організацій та установ, представники громадськості,

На порядку денному сесії було 16 питань.

Про виконання районного бюджету за 1 півріччя та внесення до нього змін доповів заступник начальника управління фінансів РДА О.Недошовенко.

Депутати заслухали звіти про хід виконання чотирьох районних програм, а саме: розвитку фізичної культури і спорту у Погребищенському районі на 2017-2021 роки, Програми поліпшення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури пожежної охорони Погребищенського району на 2016-2020 роки, підтримки та партнерства між районною владою та суб’єктами малого і середнього бізнесу через проведення конкурсу бізнес-планів  для підприємців-початківців (стартапи) на 2018-2020 роки та «Відновлення  гідрологічного режиму  Гідрологічного заказника  «Зелені криниці», оздоровлення річки Рось та її притоків на 2018-2021 роки».

Зміни було внесено до Програми забезпечення виконання Погребищенською районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою, на 2017-2021 роки, Комплексної цільової програми соціального захисту жителів Погребищенського району на 2019 рік та Програми розвитку фізичної культури і спорту у Погребищенському районі на 2017-2021 роки.

По всіх питаннях, які стосувалися районних програм, короткі коментарі давав голова районної ради С.Волинський.

Сесія районної ради своїм рішенням розпочала процес створення  Наглядової ради  комунального підприємства «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Депутати проголосували за затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж населеного пункту селища Філютка на території Андрушівської сільської ради.

Було затверджено також звіти про незалежну оцінку нерухомого майна, а саме трьох кабінетів на другому поверсі нежитлової будівлі поліклініки, розміщеної по вул.П.Тичини,54 у м.Погребище.

І на завершення  сесія підтримала звернення депутатів Погребищенської районної ради 7 скликання до Президента України Володимира Зеленського. Основна думка цього звернення  - недопущення у майбутньому продажу української землі іноземцям.