ОГОЛОШЕННЯ

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

ОГОЛОШЕННЯ

Погребищенською районною радою формується список присяжних у кількості 20 осіб із числа громадян, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція Погребищенського районного суду Вінницької області, і дадуть згоду бути присяжними.

Присяжним, згідно частини 1 статті 63 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», є особа, яка у випадках, визначених процесуальним законом, та за її згодою вирішує справи у складі суду разом із суддею або залучається до здійснення правосуддя.

Сформований список буде затверджено на пленарному засіданні сесії районної ради на три роки і переглядатиметься в разі необхідності для заміни осіб, які вибули із списку, за поданням територіального управління Державної судової адміністрації України.

Відповідно до частини першої статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» «Вимоги до присяжного»:

1. Присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного окружного суду, якщо інше не визначено законом.

2. Не включаються до списків присяжних громадяни:

1) визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

2) які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

3) які мають не зняту чи непогашену судимість;

4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;

5) особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

6) громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;

7) особи, які не володіють державною мовою.

3. Особа, включена до списку присяжних, зобов’язана повідомити суд про обставини, що унеможливлюють її участь у здійсненні правосуддя, у разі їх наявності.

При визначені кандидатів у присяжні враховуватиметься їх освіта, життєвий досвід, рівень відповідальності.

 

Бажаючих взяти участь у відборі кандидатур до списку присяжних просимо звертатись за адресою: вул. Б.Хмельницького,110, м.Погребище, тел.2-14-63.