Розпорядження № 33 від 10.10..2019 року

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Розпорядження № 33 від 10.10..2019 року

Про делегування заступника голови районної ради Гордійчука І.П. до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад   педагогічних працівників  комунальної установи  « Погребищенський інклюзивно-ресурний центр» Погребищенської районної ради, Вінницької області.

Відповідно до ч.7 статті 55 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, ст.19,ст. 20 Закону України «Про освіту», ст.16-1 Закону України  «Про загальну середню освіту», Про дошкільну освіту»,   Положення про інклюзивно-ресурсний центр затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №545 , рішення 32 сесії Погребищенської районної ради 7 скликання від 21 березня 2019 року №15-32-7/811  « Про створення комунальної установи «Погребищенський інклюзивно-ресурсний центр» Погребищенської районної ради, Вінницької області,Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Погребищенський інклюзивно-ресурсний центр», Статуту комунальної установи «Погребищенський інклюзивно-ресурсний центр», враховуючи клопотання відділу освіти Погребищенської районної державної адміністрації від 16.09.2019 року №813,    з метою формування та організації роботи  конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад  педагогічних працівників   комунальної установи «Погребищенський інклюзивно-ресурсний центр», Погребищенської районної ради, Вінницької області».

1.Делегувати до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Погребищенський інклюзивно-ресурсний центр»,  від Погребищенської районної ради, «Засновника» - заступника голови районної ради Гордійчука І.П.

2.Гордійчуку І.П. забезпечити  активну участь у роботі  конкурсної комісії при проведенні конкурсу в порядку передбаченому Положенням про проведення  конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Погребищенський інклюзивно-ресурсний центр», Погребищенської районної ради, Вінницької області.

3.Контроль  за  виконанням даного розпорядження залишаю за собою .

З розпорядженням ознайомлений            Гордійчук І.П.

 

Голова  районної  ради                         С.О.Волинський

 

І.О.Захарчук

К.А.Недошовенко

Ю.Г.Шлапак