Звітували керівники комунальних підприємств, установ та організацій

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Звітували керівники комунальних підприємств, установ та організацій

Відповідно до плану роботи районної ради 17.11.2011 року відбулось засідання постійної комісії з  питань економічних реформ, приватизації та регулювання комунальної власності, роботи промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування населення, комплексного розвитку та благоустрою населених пунктів, яку очолює депутат районної ради Янчук Василь Опанасович.

До порядку денного засідання комісії внесено питання:

1. Звіти керівників комунальних підприємств, установ, організацій про стан фінансово-господарської діяльності, підготовки їх та  закріплених територій до роботи в зимовий період.

2. Про стан, наявність правоустановчих документів, технічної документації на нерухомі об’єкти, що є  об’єктами права спільної власності територіальних громад сіл і міста району та їх облікування на балансових (позабалансових) рахунках.

3. Виконання та дотримання балансоутримувачами (органами управління майном) при укладанні договорів оренди рішень районної ради :

- від 02.06.2011 року №98 “Про Порядок передачі в оренду майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл та міста Погребищенського району”;

- від 02.06.2011 року №100 “Про Методику розрахунку і порядок використання плати за оренду комунального майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл та міста району”;

- від 02.06.2011року №99 “Про Порядок проведення конкурсу на право оренди майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл та міста Погребищенського району”.

За результатами засідання комісією вказано керівникам  комунальних підприємств, установ та організацій на недоліки в роботі і встановлено терміни на їх усунення.