Позачергова сесія Погребищенської районної ради.

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Позачергова сесія Погребищенської районної ради.

 

21 листопада 2019 року відбулася 36 позачергова  сесія районної ради 7 скликання.

Сесія проводилась  за участі  керівництва району, депутатів районної ради, міського та сільських голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій, представників громадськості та ЗМІ.

Перед початком пленарного засідання  відбулися урочисті збори з нагоди Дня Гідності та Свободи.

У своєму виступі голова районної ради Сергій Волинський зазначив, що сьогодні всі, кому небайдужа доля рідної України, повинні об’єднати свої зусилля на благо країни та побудови європейської незалежної та заможної держави. Любов до Вітчизни єднає нас нескорених у боротьбі з агресором, у боротьбі за свободу, гідність, право на світле майбутнє для нас і наших нащадків.

«Велика шана народу України за мужність, патріотизм, стійкість і незламність! Низький уклін героям Небесної Сотні та українським воїнам, як ізахищають державний кордон на Сході України, всім  тим, хто своєю жертовністю демонструє щирепрагнення  жити у вільній, демократичній і суверенній  державі», - наголосив  Сергій  Волинський.

В знак вдячності за героїчні подвиги захисників Батьківщини  відбулосьпокладання  корзини  квітівдо  пам’ятного знаку героям Небесної  сотні та вшановано Небесну Сотню і  всіх,  хто загинув за ідеали  свободи, відстоюючи  суверенітет і територіальну  цілісність  України   хвилиноюмовчання.

До порядку денного 36 сесіїбуло включено 10 питань, а саме:

1.Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року.

2.Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

3.Про затвердження списку присяжних Погребищенського районного суду.

4.Про утворення наглядової ради комунального підприємства «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Погребищенської районної ради.

5.Про внесення змін до договору на оренду вбудованих приміщень адміністративної будівлі, яка розташована за адресою: м.Погребище, вул.Б.Хмельницького,75, укладеного від 22.05.2013 року між Погребищенською районною радою та Управлінням Пенсійного фонду України у Погребищенському районі.

6.Про надання дозволу комунальному підприємству «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Погребищенської районної ради на списання основних засобів (флюорографів).

7.Про  передачу в оренду комунальній установі “Погребищенський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” вбудованих, нежитлових приміщень адміністративної будівлі, розташованої за адресою: м. Погребище. вул. Б. Хмельницького,75.

8.Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл та міста Погребищенського району (вбудованого, нежитлового приміщення адмінбудівлі районної ради, розміщеної за адресою: вул. Б. Хмельницького, 110, м. Погребище).

9.Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл та міста Погребищенського району(вбудованого, нежитлового приміщення (кабінет №24, загальна площа – 12,5 кв. м) першого поверху адмінбудівлі районної ради, розміщеної за адресою: вул. Б. Хмельницького, 110).

10.Про доповнення  Реєстру об»єктів права  спільної власності територіальних громад міста та сіл Погребищенського району, затвердженого рішенням 6 сесії Погребищенської районної ради 6 скликання від 02 червня 2011 року №101.

По всіх  запланованих питаннях були затверджені відповідні рішення ради.

Додатково, за результатами голосування за порядок денний  сесії в цілому, депутатами було  включено до повістки пленарного засідання питання «Про звільнення СадовоїНаталії Валеріївни з посади директора комунального закладу «Степанківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Погребищенської районної ради Вінницької області». З інформацією по цьому питанню виступив  заступник голови районної ради Гордійчук І.П.


Після тривалого  обговорення  даної інформації  депутати  проголосували за те, щоб  дане питання зняти з порядку денного, а натомість, за пропозицією  голови  постійної  комісії з питань бюджету Миколюка М.Д., створити тимчасову контрольну комісію  районної ради з метою з'ясування причин та обставин  подання Садовою Н.В. заяви про звільнення з посади директора школи.

За рішенням  сесії таку комісію у складі 5-ти депутатів  було сформовано, і її повноваження  триватимуть до остаточного прийняття районною радою рішення за результатами роботи створеної  комісії.