37 сесія районної ради 7 скликання: підведено підсумки, окреслено плани.

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

37 сесія районної ради 7 скликання: підведено підсумки, окреслено плани.

 

 

19 грудня 2019 року відбулася 37 чергова сесія районної ради 7 скликання.

У її роботі взяли участь перший заступник голови РДА Шафранський П.П., депутати Вінницької обласної ради Олексієнко О.В., Повшедний М.П., голови територіальних громад, керівники  підрозділів райдержадміністрації, комунальних підприємств, установ, організацій, представники ЗМІ та громадськості.

Перед початком пленарного засідання з Новорічними святами  депутатів привітав творчий колектив сектору культури і туризму районної державної адміністрації.

На порядок денний сесії було винесено 24 питання.

Про свою роботу за період з грудня 2018 року прозвітував голова районної ради С.О. Волинський. Оскільки текст звіту був завчасно опублікований у газеті «Колос» та розміщений на сайті районної ради, то голова ради у своїй доповіді спинився лише на основних моментах, які визначали його роботу в поточному році. Після нетривалого обговорення депутати одноголосно підтримали звіт голови районної ради.

Заступник начальника управління фінансів РДА О.Недошовенко доповів про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік та про районний бюджет на наступний, 2020 рік.

Про Програму економічного і соціального розвитку Погребищенського району на 2020 рік сесію проінформувала начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА М.Нечипорук.

Начальник Погребищенського відділу Калинівської місцевої прокуратури радник юстиції Проць А.А. та начальник Погребищенського  ВП Калинівського ВП ГУНП  у Вінницькій області майор поліції Гавриш В.В. виступили з доповідями про результати діяльності за півроку очолюваних ними  правоохоронних органів на території  району.

У блоці питань, які стосуються охорони правопорядку, слухалася також інформація про  хід виконання Комплексної оборонно-правоохоронної програми Погребищенського району на 2016-2020 роки.

Сесія внесла зміни до чинних, затвердила на новий, або продовжила термін виконання  чотирьох цільових програм, а саме:

- соціального захисту жителів Погребищенського району на 2020 рік;

- профілактики та боротьби із захворюванням на сказ на території Погребищенського району на 2020-2022 роки;

- будівництва (придбання) доступного житла у Погребищенському районі Вінницької області на 2018-2019 роки (продовжено строки її виконання на 2020 рік);

- розвитку архівної справи у Погребищенському  районі  на  2020-2024 роки.

Головою постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами  місцевого самоврядування  І.Поліщуком були представлені два питання: звіт про роботу усіх шести постійних комісій, про здійснення депутатами районної ради їх повноважень у виборчих округах та в територіальних громадах  за період з грудня 2018 року та проект плану роботи ради на три квартали 2020 року.

Радою затверджено план підготовки регуляторних актів на наступний рік  та підтримано ряд проектів рішень, які стосувалися управління об’єктами комунальної власності.

На завершення депутатами були затверджені проекти землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів  сіл Андрушівка і Паріївка   на території   Андрушівської сільської ради Погребищенського району.