Забезпечити раціональний та ефективний розподіл бюджетних ресурсів

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Забезпечити раціональний та ефективний розподіл бюджетних ресурсів

У листопаді минулого року за участю сільських і міського голови відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Погребищенської районної ради.На розгляд учасників зібрання було запропоновано питання проефективність використання коштів КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Погребищенської районної ради та заходи щодо  забезпечення  фінансування фельдшерських пунктів  у 2020 році.У ході жвавого обговорення присутні керівники району, територіальних громад і КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» виробили узгоджені позиції по кожній територіальній громаді стосовно співфінансування фельдшерських пунктів, які надають долікарську медичну допомогу і перебувають в  структурі  комунального підприємства.

Згодом на сесіях органів місцевого самоврядування було виділено кошти для підтримки функціонування фельдшерськихпунктів, а в районному бюджеті передбачено видатки на 2020 рік.

З метою аналізу діяльності КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» з питань надання населенню якісних послуг з охорони здоров’я головою Погребищенської районної ради Сергія Волинського на базі Дзюньківської амбулаторії сімейної медицини минулого понеділка проведено кущову нараду за участю сільських голів та медичних фахівців громад, які територіально обслуговуються названим вище структурним підрозділом центру первинної медико-санітарної допомоги.

Голова районної ради інформував, що сільськими та міською радами вдалося солідаризувати кошти для підтримки діяльності фельдшерських пунктів у сумі понад 3,41 млн грн. Ще 3,1 млн. грн. на підтримку діяльності первинної ланки медицини передбачено районним бюджетом.З другої суми, зауважив Сергій Волинський, прогнозуються видатки на співфінансування завершення спорудження Новофастівськоїі проведення капітальних ремонтів Плисківської і Дзюньківської сімейних амбулаторій та дольову участь у придбанні трьох службових автомобілів для сімейних лікарів. З іншого боку, необхідно забезпечити якіснепланування роботи комунальногопідприємства «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги», ефективногой прозорого використаннякоштів.

Продовжуючи ділову розмову, власними думками стосовно рівня надання послуг підрозділами первинної ланки охорони здоров’я поділилися присутні фельдшери та сільські голови. Зокрема, керівники громад, жителів яких обслуговує завідувач Дзюньківської амбулаторії сімейної медицини Володимир Чмерук, зауважили на окремих негативних, на їхню думку, моментах його лікарської практики.

Головний лікар КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Іван Роздольський інформував про діяльність підприємства за 2019 рік, використання коштів Національної служби здоров’я України, як оплату наданих необхідних пацієнтам медичних послуг і лікарських засобів, таукладання договорів з неохопленою частиною населення району про медичне обслуговування .

Подібні заходи будуть проведені і на базі решти амбулаторій сімейної медицини району.

Газета «Колос».