Позачергова сесія Погребищенської районної ради

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Позачергова сесія Погребищенської районної ради

 

 

 

23 січня 2020 року відбулася 38 позачергова сесія районної ради. Основною причиною її скликання була необхідність внесення змін до районного бюджету на поточний рік.

Перед початком пленарного засідання голова районної ради Волинський С.О. привітав присутніх з державним святом - Днем Соборності України, яке відзначалося напередодні сесії, 22 січня.

У роботі сесії брали участь перший заступник голови райдержадміністрації Шафранський П.П., депутат обласної Ради Олексієнко О.В., начальники структурних підрозділів РДА, керівники підприємств, установ, організацій, представники громадськості та ЗМІ.

З доповіддю по основних питаннях виступив заступник начальника управління фінансів РДА Недошовенко О.В. Він детально прозвітував про виконання районного бюджету за 2019 рік, і депутати одноголосно затвердили рішення з цього питання. Після нетривалого обговорення  депутати проголосували також за внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.

Зміни рішенням сесії були внесені до районної Програми підтримки сім»ї, дітей та молоді Погребищенського району на 2016-2020 роки.

Завершальним у порядку денному було питанняпро надання згоди Погребищенській районній раді на відчуження нерухомого майна – будівлі гаражів, розташованої за адресою: вул.Б. Хмельницького,75 а, м.Погребище Вінницької області, з  якого депутатів  проінформував Сладецький А.М. – провідний спеціаліст з питань комунальної власності відділу правового та кадрового забезпечення діяльності ради. Після обговорення сесія своїм рішенням дала згоду на продаж зазначеного майна, яке належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста Погребищенського району.