Чергова сесія районної ради відбудеться 29 грудня 2011 року

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Чергова сесія районної ради відбудеться 29 грудня 2011 року

30 листопада 2011 року президія районної ради на своєму засіданні вирішила  пленарне засідання чергової  сесії  за 4 квартал провести 29 грудня .

До порядку денного сесії було  внесено майже 30 питань.

Першим у порядку денному сесії слухатиметься  звіт голови районної ради Олексієнка В.С. про його роботу за період з листопада 2010 року.

Про  виконання заходів районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей і молоді на 2009-2013 роки, в порядку контролю, прозвітує начальник відділу сім»ї, молоді і спорту РДА Дробович К.П.

На затвердження виносяться подані районною державною адміністрацією проекти районних програм, а саме:

- Програма економічного і соціального розвитку Погребищенського району на 2012 рік,

- «Соцзахист» на 2012 рік,

- «Ветеран» на 2012 рік ,

- Програма зайнятості населення Погребищенського району на 2012-2013 роки,

- Програма розвитку культури  та духовного відродження на 2012-2016 роки.

Буде внесено  зміни до  районної Програми поінформованості населення та розвитку засобів масової інформації, засновниками яких є місцеві органи виконавчої влади і органи місцевого самоврядування , на 2010-2015 роки.

Сесія розгляне проекти рішень районної ради про  затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок,  використання майна, що є спільною власністю територіальних громад міста та сіл району , про план діяльності  районної ради  з підготовки регуляторних актів.

Про роботу постійних комісій та про здійснення депутатами районної ради їх повноважень  у виборчих округах і в  територіальних громадах за період з листопада 2010 року звітуватиме Носова Т.А. -  голова постійної комісії з питань регламенту,депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами  місцевого самоврядування.

Згідно  затвердженого президією графіка, з 30 листопада по 2 грудня постійні комісії провели свої засідання  , погодивши основну частину питань порядку денного. Ряд питань вирішено доопрацювати  і розглянути  повторно, зокрема, у процесі підготовки до позачергової сесії , пленарне засідання якої буде проводитися  орієнтовно 12-13 грудня. На позачергову сесію попередньо планується винести  питання про виконання районного бюджету за 9 місяців 2011 року та  внесення до нього змін.