Чергова 40 сесія Погребищенської районної ради.

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Чергова 40 сесія Погребищенської районної ради.

18 червня 2020 року під головуванням Волинського С.О. відбулася 40 чергова сесія Погребищенської районної ради 7 скликання.

До порядку денного сесії було включено 27 питань.

Депутати заслухали звіт першого заступника голови райдержадміністрації Шафранського П.П. про виконання делегованих районною радою повноважень.


Рішенням сесії були внесені зміни до районного бюджету на 2020 рік. Доповідав з цього питання начальник управління фінансів РДА Медик І.В.

Сесія заслухала інформації начальника Погребищенського відділу Калинівської місцевої прокуратури  радника юстиції Проця А.А. про результати діяльності прокуратури на території району та начальника Погребищенського  ВП Калинівського ВП ГУНП у Вінницькій області полковника поліції Дармограя П.В. про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території району.

В порядку контролю за ходом виконання слухалися звіти  по районних програмах:

- енергозбереження для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)  Погребищенського  району на 2018-2022 роки,

- «Шкільний автобус» на 2017-2021 роки,

- розвитку та впровадження новітніх інформаційних технологій для покращення обслуговування  розпорядників та одержувачів бюджетних коштів у Погребищенському районі на 2019-2021 роки,

- місцевих стимулів для медичних працівників Погребищенського району на 2019-2022 роки,

- розвитку культури Погребищенського району на 2018-2022 роки.

Зміни та доповнення сесія внесла до таких цільових програм:

- розвитку культури Погребищенського району на 2018-2020 роки,

- забезпечення виконання Погребищенською районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою, на 2017-2021 роки,

- поліпшення пожежної безпеки населених пунктів та об»єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури пожежної охорони Погребищенського району на 2016-2020 роки,

- розвитку фізичної культури і спорту у Погребищенському районі на 2017-2021 роки.

Депутати заслухали  звіт про виконання Програми поліпшення надання адміністративних послуг Центром надання адміністративних послуг в Погребищенському районі на 2017-2019 роки та затвердили таку  Програму на новий термін – на 2020-2022 роки.

Сесія закріпила території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Погребищенського району на 2020-2021 навчальний рік.

Решта рішень стосувалися управління комунальними підприємствами та установами ради і об»єктами спільної власності громад сіл і міста району, а саме затвердження звітів про незалежну оцінку нерухомого майна, продовження договорів оренди, надання дозволів на списання основних засобів, приймання - передачі нерухомого та іншого майна тощо.