Благодійність від ТОВ «ТД ЯРИЛО»

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Благодійність від ТОВ «ТД ЯРИЛО»

На сайті райдержадміністрації та районній газеті «Колос» 18 березня 2020 року було опубліковано звернення керівництва району до господарюючих суб’єктів району щодо надання благодійної допомоги медичним закладам в частині співфінансування придбання сучасних апаратів штучної вентиляції легень (АШВЛ), інфузоматів, експрес-тестів, засобів індивідуального захисту для медичних працівників, оснащення інфекційного відділення ЦРЛ, тощо.

За цей час неодноразово публікувались матеріали про тих, хто відгукнувся та від імені районної державної адміністрації та районної ради, дякували керівникам за надану посильну допомогу, направлену на протидію поширення небезпечного вірусу у нашому районі.

От і сьогодні ми висловлюємо подяку ТОВ «ТД ЯРИЛО», яке здійснює свою господарську діяльність на території Погребищенського району. Зовсім недавно його керівник Олександр Романюк за дорученням керуючого партнера ТОВ «ТД ЯРИЛО» Олени Сурменко придбали за 384 тис. грн.. та передали КП «Центральна районна лікарня» у вигляді безкорисливої, добровільної, благодійної допомоги апарат штучної вентиляції легень «Блізар» (БЛІЗ 941622).

Ще раз вдячні всім за розуміння та співпрацю на благо жителів району.

 

З повагою

Голова районної ради С. ВОЛИНСЬКИЙ

Перший заступник голови районної державної адміністрації П.ШАФРАНСЬКИЙ