Велопробіг

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Велопробіг

У неділю, 28 червня До Дня Конституції та Дня молоді спільно із Гопчицьким сільським головою Романом Прилуцьким, Левківським сільким головою Іваном Крулько, Черемошненським сільським головою Василем Омельчуком, Станилівським сільським головою

Василем Хоменко та за активної участі сектору культури, молоді та спорту Погребищенської РДА, Погребищенського відділення поліції Калинівського ВП ГУНП України у Вінницькій області, КП "Погребищенський центр первинної медико-санітарної допопмоги", ТОВ "Колос- Медіа" було проведено патріотичний веломарафон до витоку річки Рось.

 

Мета веломарафону - популяризація і пропагування здорового способу життя, зокрема велосипедного туризму для молоді, літній відпочинок та оздоровлення дітей, виховання патріотизму та найкращих людських рис характеру молодих людей.

На мою думку, саме у такий спосіб потрібно відзначати День молоді та День Конституції.

Молодь, сім’ї з дітьми – всі в гарному настрої, впевнені в своїх силах, не поспішаючи долали ділянку дороги за ділянкою. Не відставали від ветеранів-любителів їзди на велосипедах найменші учасники велопробігу, які виїхали на трасу на своїх дитячих двоколісниках: Недошовенко Еріка Сергіївна та Мельник Андрій Дмитрович.

Дякую усім активним громадянам Погребищенського краю, які відгукнулись та взяли участь у даному заході.

Любителі велосипедного спорту насолодившись природними краєвидами мальовничої місцевості природного заказника "Зелені Криниці", за кілька годин рушили на своїх двоколісних транспортних засобах у зворотному напрямку – до Погребищ.