Відзначено кращих поліцейських району

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Відзначено кращих поліцейських району

 

 

4 липня українські поліцейські відзначали своє професійне свято — День поліції України. Національній поліції України цьогоріч виповнилося 5 років.

 

З нагоди професійного свята погребищенських захисників правопорядку привітали начальник Погребищенського ВП Калинівського ВП ГУНП у Вінницькій області полковник поліції Павло Дармограй, перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський, голова районної ради Сергій Волинський та керуючий справами виконкому міської ради Сергій Єфімовський.

Цього дня з уст очільників лунали слова про значущість на необхідність професії поліціанта, особливо в такий неспокійний час, коли схід України потерпає від зовнішнього агресора — серед погребищенських правоохоронців є ряд осіб, котрі і самі проходили службу у зоні проведення ООС.

Забезпечення публічної безпеки і порядку, охорона прав і свобод людини, протидії злочинності — це ті важливі завдання, котрі лягають на плечі поліцейський і з якими вони вміло справляються. Тому за особливі заслуги та з нагоди професійного свята Почесною грамотою облдержадміністрації було нагороджено капітана поліції Світлану Залюшню.

Грамотами райдержадміністрації та районної ради, а також грошовими винагородами — капітанів поліції Зоряну Підопригору та Лілію Варнаву. Грамотами від міської ради та цінними подарунками нагороджено майора поліції Ігоря Ткачука та старшого сержанта Руслана Шуваріна.

За активну участь в організації та проведенні велопробігу з нагоди Дня молоді дипломами від Левківської сільської ради були нагороджені капітан Олександр Шайгородський та рядовий Іван Недошовенко. Оксана ЯНКОВЕЦЬКА. районна газета «Колос»