41 позачергова сесія Погребищенської районної ради

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

41 позачергова сесія Погребищенської районної ради

13 серпня 2020 року під головуванням Волинського С.О. відбулася позачергова 41 сесія районної ради 7 скликання.

У її роботі взяли участь перший заступник голови РДА П.П.Шафранський, депутат Вінницької облради О.В.Олексієнко, начальники  структурних підрозділів РДА,керівники підприємств, установ, організацій, представники ЗМІ та громадськості.

До порядку денного сесії було внесено 20 питань, по яких депутати більшістю голосів затвердили відповідну кількість рішень районної ради.

По перших двох питаннях, які стосувалися виконання районного бюджету за 1 півріччя поточного року та внесення до нього змін, доповідав начальник управління фінансів РДА І.В.Медик.

Про внесення змін до Комплексної програми розвитку охорони здоров’я Погребищенського району «Майбутнє Надросся в збереженні здоров’я його громадян на 2019-2020 роки» доповідав Роздольський І.Г. – головний лікар КП «Погребищенський ЦПМСД» Погребищенської районної ради.

В ході роботи сесії додаткові зміни до цієї програми були внесені за пропозицією депутата районної ради С.В.Огородника.

З питань управління спільною власністю громад інформував сесію провідний спеціаліст з питань комунальної власності відділу правового та кадрового забезпечення діяльності районної ради А.М.Сладецький. Питання стосувалися прийому-передачі  витрат і майна до спільної власності громад району, між комунальними підприємствами та установами районної ради, про передачу в оренду об»єктів та затвердження  звітів про незалежну оцінку нерухомого майна з метою надання його в оренду.

Голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин, охорони довкілля, раціонального використання надр Колотуцький О.Л. представив до затвердження проекти рішень пропогодження  проектів землеустрою щодо встановлення меж  адміністративно – територіального утворень -  сіл на території  Очеретнянської, Плисківської та Бабинецької сільських рад.

Питання про Порядок підвезення учнів та педагогічних працівників комунальних закладів загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад сіл та міста Погребищенського району, комунальних дошкільних закладів сільських та міської територіальних громад Погребищенського району до місця навчання (виховання) та у зворотному напрямку ( до місця проживання) викликало жваве обговорення щодо надання можливості підвезення шкільними автобусами  учнів ВПУ-42 та студентів медколеджу. Директор ВПУ-42 Огородник С.В. пропонував з цього приводу внести зміни до проекту рішення. В обговоренні цієї пропозиції взяли участь голова районної ради Волинський С.О., перший заступник голови РДА Шафранський П.П.,  депутати, начальник відділу правового та кадрового забезпечення діяльності ради Ю.Г. Шлапак,. начальник відділу освіти  РДА Бутенко З.М. В результаті обговорення був запропонований такий варіант врегулювання проблеми, що не передбачає внесення змін до Порядку підвезення учнів та педагогічних працівників шкіл та ДНЗ району.

Після обговорення сесія більшістю від загального складу ради  прийняла рішення про створення комунальної установи «Погребищенський районний Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Погребищенської районної ради Вінницької області.