На Вінниччині за минулу добу вперше виявлено коронавірус у 31 особи, зареєстровано летальний випадок

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

На Вінниччині за минулу добу вперше виявлено коронавірус у 31 особи, зареєстровано летальний випадок

 

Сьогодні, 7 вересня, у форматі онлайн відеоконференції заступник голови ОДА Сергій Здітовецький провів щоденне ранкове засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19. У роботі штабу взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та служб області.

 

Про поточну ситуацію із захворюваності на коронавірус в області поінформував завідувач відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України Степан Томин.

За його інформацією, впродовж минулої доби було досліджено 640 зразків. Всього з початку спостережень обласний лабораторний центр дослідив методом ПЛР 68229 зразків матеріалів.

Коронавірус вперше виявлено у 31 особи: м. Вінниця – 27; Жмеринський район-1;  Калинівський район – 1; Літинський район- 1; Хмільницький район – 1.

Станом на 7 вересня, в області зареєстровано 6280 підозр  на коронавірусну хворобу.  У 4406 осіб виявлений коронавірус,  в т.ч. у 325 дітей.

Одужали 3017 осіб, у т.ч. 263 дитини. На сьогодні хворіє 1299 осіб, включаючи  62 дітей та 138 медичних працівників.

Від початку проведення досліджень в лабораторіях обласного лабораторного центру методом полімеразної ланцюгової реакції досліджено   68229 зразків. У результаті досліджень у 4406 випадках був виявлений коронавірус.

Всього зареєстровано 90 летальних випадків.

За інформацією начальника відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню Департаменту охорони здоров’я та реабілітації обласної державної адміністрації Тетяни Бондаренко, у сімнадцяти опорних лікарнях області, станом на 7 вересня, на стаціонарі із підтвердженим COVID-19 перебуває 207 осіб: 201 дорослий та 6 дітей. Перебувають в лікарнях з підозрою – 432 особи, у т.ч. 417 дорослих і 15 дітей.

За останню добу захворіли чотири медичних працівники. Як повідомила посадовиця, за кількістю тих, хто одужав, Вінниччина займає дев’яте рейтингове місце в розрізі всіх регіонів України, а за рівнем захворюваності – тринадцяте.

Під час онлайн засідання керівники Нацполіції, ГУ ДСНС та ГУ Держпродспоживслужби області проінформували про вжиття заходів щодо протидії коронавірусу.

За підсумками засідання, Сергій Здітовецький дав відповідним службам доручення за напрямками роботи.