На Вінниччині за минулу добу вперше виявлено коронавірус у 53 осіб, зареєстровано 2 летальних випадки

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

На Вінниччині за минулу добу вперше виявлено коронавірус у 53 осіб, зареєстровано 2 летальних випадки

Сьогодні, 9 вересня, у форматі онлайн відеоконференції заступник голови ОДА Сергій Здітовецький провів щоденне ранкове засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19. У роботі штабу взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та служб області.

Про поточну ситуацію із захворюваності на коронавірус в області поінформував завідувач відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України Степан Томин.

За його інформацією, впродовж минулої доби було досліджено 640 зразків. Всього з початку спостережень обласний лабораторний центр дослідив методом ПЛР  69509  зразків матеріалів.

Коронавірус вперше виявлено у 53 осіб: м. Вінниця – 38; Вінницький район – 5;  Гайсинський – 3; Калинівський- 3; Барський - 1; Іллінецький -1; Муровано- Куриловецький -1; Ямпільський -1.

Станом на 9 вересня, в області зареєстровано 6386  підозр  на коронавірусну хворобу.  У 4503 осіб виявлений коронавірус,  в т.ч. у 326 дітей.

Одужали 3101 особа, у т.ч. 264 дитини. На сьогодні хворіє 1310 осіб, включаючи  62 дитини та 136 медичних працівників.

Від початку проведення досліджень в лабораторіях обласного лабораторного центру методом полімеразної ланцюгової реакції досліджено 69509 зразків. У результаті досліджень у 4503 випадках був виявлений коронавірус.

Всього зареєстровано 92 летальних випадки.

За інформацією начальника відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню Департаменту охорони здоров’я та реабілітації обласної державної адміністрації Тетяни Бондаренко, у сімнадцяти опорних лікарнях області, станом на 9 вересня, на стаціонарі із підтвердженим COVID-19 перебуває 228 осіб: 224 дорослих та 4 дітей. Перебувають в лікарнях з підозрою – 320 осіб, у т.ч. 299 дорослих і 21 дитина.

За останню добу захворіли 4 медичних працівника. Як повідомила посадовиця, за кількістю тих, хто одужав, Вінниччина утримує дев’яте рейтингове місце в розрізі всіх регіонів України, а за рівнем захворюваності – тринадцяте.

Під час онлайн засідання керівники Нацполіції, ГУ ДСНС та ГУ Держпродспоживслужби області проінформували про вжиття заходів щодо протидії коронавірусу.

За підсумками засідання, Сергій Здітовецький дав відповідним службам доручення за напрямками роботи.