Лекціія для представників органів місцевого самоврядування.

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Лекціія для представників органів місцевого самоврядування.

 

Цьогоріч складність виборчих систем, нові реалії адміністрування виборів в умовах утворення Верховною Радою України великих районів та відсутність часу для учасників виборчого процесу – це ключові організаційні виклики для виборчого процесу 2020 р.

Особливо складною для розуміння кандидатами у депутати, на посади міських голів та виборцями видається організація підготовки і проведення зазначених виборів за системою пропорційного представництва за відкритими виборчими списками.

Законом внесено значну кількість змін до Виборчого кодексу, які стосуються всіх видів виборів та всіх етапів виборчого процесу і передбачають коригування більш, ніж 200 з 289 статей цього Кодексу.

 

Тому, мною було прийнято рішення про залучення експетра у галузі державного будівництва та місцевого самоврядування. І вчора у великій залі Погребищенської районної ради, за сприяння Бабинецького сільського голови, студентки Національної академії державного управління при Президентові України Равви Ольги Василівни, було проведено змістовну лекцію для представників органів місцевого самоврядування.

Лектором виступив кандидат наук з державного управління, доцент кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом, професор НАДУ при Президентові України Титаренко Олександр Михайлович.

В ході розгляду нагальних питань у всіх присутніх була можливість поставити уточнюючі питання. Зокрема, неабиякий інтерес слухачі виявили до питання, що стосуються методики утворення старостинських округів та повноважень старост.